Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá skvěle. Na článku trochu mrzí, že v něm není zmíněno, že na hře dělají Češi
  • Tohle má být asi využití příležitosti, kterou nastartoval The Martian? Zrovna to čtu, je to dost dobrá kniha. Jeden čas aby člověk nějakej dobrej survival pohledal, teď se s nima roztrhnul pytel.
    • Njn, někteří žánr hypeují, jiní se vezou. Standardní surfování na módních vlnách.
  • No, podle videa a obrazku splacali dohromady vsechna fantaskni klise, ktera je napadla a pridali k tomu prevlecene podminky Zeme. Ale uvidime, treba hra bude jinak zajimava a zabavna...
  • Vypadá to skvěle. Líbí se mi i ten název planety, že to vychází z dnešních reálií. Na druhou stranu se mi nelíbí ten systém, který tam prezentují. Kdyby měla planeta takové měsíce, jako jsou na obrázku, na planetě by byl extrémní příliv a odliv a planeta by byla nejspíše extrémně sopečně aktivní. *1*
    Já bych rád viděl hru, kde uberou ten "fantastický rozměr" ve prospěch realističnosti. Tyhle výtky se týkají třeba i No Man's Sky, kde jsou ty planetární systémy někdy fakt dost divné.
    • Já si hlavně nejsem jistý ani tou konfigurací. Tři srovnatelně velká tělesa kolem sebe obíhají nerady. Kdo ví, třeba se v průběhu hry ty satelity srazí.
      Nebo je ten větší s tou planetou ve vzájemné vázané rotaci, a pak by žádné přílivy nebyly.
      Nebo hráč taky nemusí být přímo na planetě. Gliese-6143-C může být ten větší šutr na obloze a pak by hráč stál na jednom z jejích měsíců.

      V každém případě by tam asi nebyly podmínky jako na Zemi. *1*
      • Přílivy by samozřejmě byly. Měsíc je taky se Zemí ve vázané rotaci a je to Měsíc, co především způsobuje přílivy (a samozřejmě Slunce).

        Ta tělesa by kolem sebe nejspíše neobíhala, resp. měly by nějaké společné těžiště kdesi v prostoru podobně jako to má Pluto s Charonem.

        Nikde nebudou podmínky jako na Zemi. *3*
        • Slunce a přílivy?
          • Samozřejmě... učivo základní školy.
      • Niekomu stačí, že to len pekne vyzerá *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit