Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    Placený přídavek něčeho, co tu bylo už v mnoha variantách během posledních 6 let zdarma, no neber to.
    • readyxx
      jako by to bylo poprve ..bethesda veme vse uspesne a spoplatni :) .. ale hl ze jim lidi porad delaji obsah a testing zadace ..neber to :)
    • bukrr
      Ježiši, je to na Skyrim!!!
  • Tak po těch letech už mě ke Skyrimu nepřitáhne asi nic. Rozhodně mě ke hře nepřitáhne "oficiální" mód, který jsem už víceméně dávno odehrál na staré hře v podobě neoficiálních módů. Po asi 4 letech přišli s něčím, co už maj dávno všichni fandové za sebou a ještě za to budou nejspíš chtít peníze......

    Rozhodně mi nevadí, že Skyrim stále žije, byla to skvělá hra, ale když už něco vylepšovat, tak to je grafika, animace postav, soubojový systém, systém magie, určitě by mě bralo, kdyby armory a oblečení vypadaly normálně, kdyby se mohly zbraně připínat dle volby na záda, boky, kam chci, kdyby záhadně nemizely v batohů poté, co přehodím zbraň, kdyby přidali možnost lootování v podobě pána upírů nebo vlkodlaka......no a asi dalších 50 věcí. Ano, všechno tohle je součástí více či méně různých módů a prakticky vždy jsem si to do hry implementoval, ale když už bych od tvůrců něco "oficiálně" chtěl, tak jsou to tyto věci a ne nějaký survival mód. Myslím, že Skyrim měl tolik neduhů, které mohli tvůrci opravit, že nějaký survival to rozhodně nezachrání
  • Ristoro
    Co takhle TES VI? Ještě udělají verzi Skyrimu, který se bude hrát na bankomatech a kalkulačkách a asi až potom oznámí další TES.
    • Jasne rekli ze TES VI dlooouho nebude, a jednim z duvodu je i to, ze je TES online.
    • No do dneska se to pravidelnte umistuje ve slevach na spici v global top sellers, co vic by je melo trapit?
  • Tady nejde o nic jineho, nez dostat pod kontrolu moderskou komunitu a tim padem pripravit pudu pro nove ES, aby na tom Bethesda potom mohla uz bez prekazek rejzovat.
  • Pro vsechny co si mysli ze za ten survival budou muset zaplatit. Pokud si stahnete ted betu, pripadne si to stahnete v obdobi free tydnu az to vyjde tak uz vam to zustane navzdy a zdarma.
    Tady je odkaz kde to rika nekdo primo z Bethesdy. je to nekde niz, treba scrolovat.
    http://steamcommunity.com/app/489830/discussions/0/1520386297680066049/
    pro lenochy
    Just to clarify, once you download Survival Mode it's yours to keep. After the free week is over, it won't be deactivated if you downloaded it within that time.

    To pisou zase tady na games je jako obvykle nepresne a zavadejici.
  • Kallessin183
    Ne že by to byl špatný krok, ale jen oficiálně přidali něco co mody umožňují už dlouhé roky..
    • Paulcz
      Taky to je jen kupa různých modů pohromadě nebo myslíš, že by Bethesda byla schopná udělat nějaký rozumný obsah? :)
    • jamar28
      No a zdá se, že ještě dost okleštěné.
    • Lukyz
      ... a za prachy *1*
      • To mě překvapilo asi nejvíc. Že je to za prachy v takové konkurenci. Možná testují zájem pro příští hry.
  • Všem kdo má zájem o opravdu pořádný a kvalitní survival zážitek se vším všudy a nevadí mu obětovat tomu pár hodin, doporučuju Ultimate Skyrim. Requiem, pěkná grafika, vylepšené prostředí, survival, ekonomika a pár nefiko datáčů jak Falskaar.
    • owny
      Requiem můžu doporučit, začátky hodně těžké, zabije vás kdokoliv a cokoliv, na draky a main quest do levelu 20 radši ani nemyslet, ale jak se hrdina stane silným, tak to všem těm low level nepřátelům hezky vrátí. Tenhle systém mi přijde mnohem lepší než vanilla level scalling, kde se všichni nepřátelé přizpůsobují úrovni postavy. Dohrát to byla dost výzva, Soul Cairn s hromadou "Invisible Entities" mě straší doteď, ale dal jsem to. *15*
      • Ono je to viac komplexny imerzivny rpg mod ako typicky survival. Ale je pravda, ze zvlast na nizkych leveloch tak posobi a je velmi zabavny. A spominana nahrada za Xivilaiov, ktorych Bethesda v Skyrime vynechala, nema chybu. Vrcholom je vsak rybicka z jazera: https://www.youtube.com/watch?v=f1ndFNW5Hhc
  • A poradny soubojovy system asi nepridaji nikdy.
  • Uff, tak oni to prodavaji jako ingame payments, takze platis realnyma penezma treba za to ze si nekam pridas kreslo, tak to me po*er :bleju:

    http://store.steampowered.com/app/598120/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Special_Edition__Creation_Club/
  • jamar28
    S módy jsem si to tak vyzkoušel asi před dvěma lety. Je to fajn zážitek. Ale jsou i módy na stavbu provizorního přístřeší, rozdělání ohně, módy, které do hry logicky přidávají i různé kožešiny a kožešinové zbroje atp. To tady nebude?
    • Hunter born
    • Neboj,
      jedno zvire stazitelny z kuze ....$5
      Balicek 10 zvirat ... $45
      Moznost z kuze vyrobit skin (= nic to nebude delat) ... $15
      Set skin + zvirata ... $54.99
      atd atd. Pamatna zbroj na kone v Oblivionu byl jen zacatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit