Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Tak tohle je MARAS :D
  • Deadpool je dost dobrej řízek, sem zvědav jak se hra povede, výběr postavy je good :) jen nezmršit gameplay :D
  • Ach jo zase Nolan North ma sice dobry hlas ale to ze ho cpou do kazde druhe hry jako dabera hlavni postavy to je trosku blbe zda se mi (Uncharted Spec Ops Deadpool Assassins creed....) za chvili jeho hlas bude dost ohrany...
    • Psychotic
      http://www.cad-comic.com/sillies/20100811
  • já jsem jenom takovej pozérskej fanoušek, protože komixy jsem nečetl (ale chci začít, mám celou Ultimate), ale z her a filmů (nemyslím Wolverina) jsem si ho dost oblíbil, takže jsem zvědavej jak to zvládnou
  • ales.smutny
    Vyborne :) hlavne nevynechat ten naprosto uchylny smysl pro humor a komunikaci se ctenari/ hraci :) deadpool je tak trochu jiny comics :)
    • Presne tak, Deadpool je jediny hrdina, ktery si je vedom toho, ze je komiksova postava... a jeho dialogy sam se sebou jsou proste genialni... Pravdepodobne nejlepsi postava Marvelovskeho univerza...
  • jindra.veliky
    to bude zase propadak *11*
  • no_matter
    Tak Deadpool byl rozhodně nejlepší postava celýho Shattered Dimensions, tuším, že to byla mise na nějaké té plošině na moři. Už to, že je to jediný bosák co si ze hry pamatuju o něčem svědčí *2*
  • O muj boze! konecne prosim at to vyjde na PC! tohle je narez to si piste ze aspon ja sem jeho fanda kdyz neni film tka aspon konecne hra! *14*
    • Psychotic
      Toho bych se nebál, snad všichni -mani na PC vyšli a má to logiku: nerdíci, co čtou komiksy jsou snad jediná skupina, co v USA na PC ještě bude hrát...
  • Ty herní mechanismy mi připomínají BloodRayne
    • Ktorá vôbec nebola zlá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit