Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *12* *12* *12* *11* *11* *11* *10* *10* *13* *9* *8* *7* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* urcite to bude super
  • ringmancz
    Deadpool, Wolverine a Spider-Man v LEGO hře? jsem zvědavej jaký to bude
  • firebug
    PARADA! Jenom bych dodal, ze i hry Batman 1 a 2 mely vlastni pribeh a neparodovaly konkretni film. Dvojka je moje nejoblibenejsi LEGO hra. Ono je na PC fakt zalostne malo her, co se daji hrat ve dvou ve split screenu. Jestli o nejaky jiny vite, tak doporucte :-) (jeste jsem hral s brachou Raymana a Pid).
  • XorxoxTalarius
    Tohle bude dalsi polozka na mem seznamu "Must have"
  • mě by bohatě stačil koncept jako byl v Batmanovi 2 nebo Pánovi prstenů skvěle se to hraje, tedy hlavně ve dvou a konečně by se mohl objevit coop online. Uvítal bych také opravení chyb, které se v legu táhnou už dost nepříjemnou dobu, jako jsou různé bugy, špatný spawn. Chyby ve hře pro dva zejména se zaměřovačem, nebo seknutí při ukládání hry.
  • LEGO hry mám moc rád. Je to příjemná oddechovka a všechny série měly pěkná hodnocení - škoda, že na PC není Undercover, ten koncept se mi hodně líbí.
  • BoB.2
    Doufám že příjdou s něčím opravdu originálním LEGO b_ to už potřebovalo.
    • Veskoslav
      Tak to nehrej, stejně to nebude v češtině.
      • BoB.2
        První díly byli myslím že to skončilo SW.
    • MikeiXX
      Já naopak doufám, že se budou držet klasické šablony, která je zábavná a příjemně hratelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit