zavřít
...

Svět Vampire: The Masquerade se vrací na počítače ve dvou interaktivních titulech

Od chvíle, kdy Paradox Interactive zakoupil celé portfolio White Wolf Publishing, tedy majitele práv na World of Darkness, universum, kam spadá třeba Vampire: The Masquerade – Bloodlines, netrpělivě čekám na oznámení nových a nových titulů. Nenápadně teď vyšel nový, který ale bude původní stolní předloze...
 • pecka (inkognito)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zajímavé, že Španělština má smrt v mužském i ženském rodě, la muerte - ta smrt, el muerte -ten smrťák a la muerta - mrtvá žena, kam se hrabe anglické "death"
  20.2.2017

  reagovat

 • Pavel-Pavlína (anonym)
  4 souhlasí, 11 nesouhlasí
  Hmm, zajímavý, o téhle hře jsem předtím neslyšel(a), takže jsem rád(a), že tu o ní je článek. Žijeme v roce 2017, takže jsem doufal(a), že hra bude obsahovat nějaké revelantní politické komentáře podporující svobodu a spravedlnost pro všechny. A obsahuje. Představte si, nějakej bílej mužskej Trump-nacista si na to dokonce stěžuje v recenzi na Steamu.

  Cituji relevantní část jeho recenze:
  Towards the second half of the game, I felt like there was more attention given to the various sexual orientations and fetishes of some characters then the actual plot of the game. There's this one character who just shows up to talk about giving handjobs and killing Trump supporters and then no longer does anything for the rest of the bloody game.
  It's okay to have sexual content. This is Vampire we're talking about. It's okay to have politics in it. People have political stances, and if you write something, part of you has to be in what you write. It's natural.
  But Zak. Baby. They're undead. The bloodsucking children of the night. They do not, repeat NOT, care about Trump. They have their own politicians, infinitely more hateful and genuinely genocidal, to worry about. And yes, while certain characters in the franchise (Josef of Prague, off the top of my head) do participate in the affairs of kine, from a decidedly anti-fascist position, they have a good, story-relevant, story-enhancing reason to do so. You know, one that actually generates good characters and not platitude dispensers. Can we put our big boy writer pants on, drop the edgy material, and learn the other meanings of the word ”mature”? For that character to have meaning, they need more depth. And that depth is not there. And no, the other trans character does not suffer from this, because there's some backstory there, some motivation. This is not about them being trans.

  Jsem rád(a), že se autoři-autorky této hry se nebojí bojovat za práva utlačovaných menšin jako jsou transsexuálové-transsexuálky a muslimové-muslimky a kritizovat bílou mužskou patriarchii symbolizovanou Trumpem.

  Pane Smutný, vy nesmíte bát takovéto důležité informace zahrnout do svého článku.
  20.2.2017

  reagovat

  • bln (anonym)
   7 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Lol.. Takový výblitek. Běžte to psát na idnes.. Tohle je web o videohrách..
   21.2.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.