Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Typický neúspěch takových projektů. Moc velký voči. Stejně si myslim, že když by si někdo chtěl zahrát starou hru, ať už z nostalgie, nebo jako studium herní historie, nejlepší způsob je pustit si ten originál.

    Každopádně si myslim, že na Kickstarteru mají vývojáři v první řadě povinnost dotáhnout to, na co jim lidi dali peníze. Pokud to neudělají a hned začnou vymýšlet něco jiného, co stejně nedokončí, je to v podstatě tunel.
    • origos jednicka uz je hodne stara a malo kdo by na to mel jeste nervy, kdysi jsem to zkousel a neslo to ;]
      • Já jsem jedničku hrál poprvé asi před 4 týdny a jako chytla mě víc než jsem čekal. Ale je pravda, že jsem hrál tu enhanced verzi, takže to ovládání bylo úplně v poho. To ji měli zrovna na gogu spolu s SS2 za 6 euro, tak jsem do toho šel. Dokonce mě bavila víc než SS2.
        • Take me bavila jednicka vzdy vice (Ty moznosti, hrat hry uvnitr hry :), ruznorodejsi puzzle, cyberspace co mel vetsi smysl - i kdyz vypadal hodne spartansky), Dvojka je take skvela ale sve kouzlo ma nekde jinde...
          • Ještě bych k těm věcem, které jsou na jedničce také super přidal i soundtrack, který byl ve dvojce takovej....sice dobrej, ale na jedničku to prostě nemá :D Ono jsem hrál oba díly hned po sobě, takže jsem se tomu srovnávání ani ubránit nemohl. Ale přesně jak píšeš, 2 má kouzlo v něčem úplně jiném. Sakra, už aby ukázali SS3, jsem zvědavej jakým směrem posunou děj, když to má navazovat na 2, která končila celkem dost otevřeně :)
            • Přesně a to vyšla asi rok po prvním doomovi? Šílený
            • Jedna z her vyuzivajici naplno nelinearni design
            • Rovnou se omlouvám za časté použití slova super :D
            • Obě videa moc pěkný. Přesně, pocit bezpečí. Něco jako když hraješ resident evil, kde v safe roomu taky hraje taková "bezpečná" hudba. Jo přesně, ono je super, že každá úroveň má svoji skladbu(alespoň tedy myslím, že každá) a že všechny jsou prostě super. Že prostě nejde říct "tahle je nic moc", ale že opravdu jsou všechny super a líbí se. A ještě je dobrý, jak to není úplně lineární ve smyslu "jdi pořád do další a další úrovně" jako tomu bylo v Doomovi, ale že tady jdeš po úrovních a pak se musíš vracet pro předměty, plácnu, v úrovni 4 aby jsi je mohl použít v úrovni 7 nebo asi jsi něco opravil v úrovni 3 aby jsi mohl pokračovat v ději dál...Sakra, chtěl jsem počkat tak 2 měsíce než se k SS1 vrátím, ale asi to udělám už dnes, protože je to prostě super hra :D
            • A tohle je neskutecna pecka https://www.youtube.com/watch?v=pHg-E1JMKiQ *3* Fanousky to proste stale inspiruje...
            • Naprosty souhlas hudba vSS1 je na svoji dobu uzasna! Vytahova hudba je legendarni o tom zadna... Proste ve vytahu to zamerne melo pusobit jako utociste kdy clovek alespon na chvilku utece od vsech tech hruz a alespon na chvili se citi v "bezpeci". Uzasny designovy prvek. Vsichni ale vime co se stalo pri prijezdu do research levelu *1* Prvne jsem si malem ucurnul *7* A tohle je povedeny remix https://www.youtube.com/watch?v=sqbqbUrIWjw enjoy
            • Jasný jasný :D :D
            • Právě ve dvou nám to moc nešlo, ale pro jednoho byly ty košaté možnosti ovládání celkem šok. Myslím, že chybělo už jen koulení očima :)
            • Ta výtahová hudba byla skvělá :D Přesně, všude kolem kusy těl, mutanti, vražední kyborgové a najednou vlezeš do výtahu, kde hraje znělka, která do toho co se děje vůbec nezapadá. Ještě se mi hrozně líbila ta znělka co hrála v té cyberspace části(teď si nejsem jistej jestli tam hrála jen jedna nebo víc, ale mám za to že jedna). To musela být sranda :D Jak vám to šlo takhle ve dvou? :D
            • Třeba hudba ve výtahu v jedničce je pro mne zcela nezapomenutelná :) Vždy jsem se po vstupu musel usmát té veselé až rozjuchané výtahové melodii, v porovnání s tím hororem, co se odehrával venku.

              Pochopitelně je to zkušenost až z SVGA CD verze z hypermarketu v Rakousku a na Pentiu 100 a SB Pro. Prvotní zkušenost byla s disketovou verzí na 486 40 MHz a PC Speakrem, tzn. bez zvuku a ve VGA a ani v té to moc rychle nejelo, a v tom jsme ještě s kámošem ve dvou bloudili, jeden obsluhoval klávesnici a druhý myš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit