Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no fuj ja že zmenia ešte ten príšerný dizajn konzole a ten kinect strašne fuj iba gamepad je super a ešte ten zdroj to si robia stranku ako z baterkami tuškovímy *1* *1* *1* PS4 je pekna konzola ale zase strašny gamepad
  • Nice try, Xbox, nice try.
  • Tushan
    ježiš tak je to velky no a co ??? bydlíte snad v kurníku že nemáte místo pod TV ??? *1*
    • Malleth
      Ne, ale někdo má pod televizí i setop box nebo jiný konzole. Obzvlášť když ty nový nemaj zpětnou kompatibilitu a příští rok vyjde i několik old gen pecek.
  • Nejlepsi ze vseho je ,,power brick,, *1*

    Predpokladam ze PS4 bude mit zdroj opet uvnitř, u x360 tahle hruza vytvářela akorát hluk navíc diky dalsimu vetraku.
    • Jakému větráku?! Ale jinak tenhle byl dobrej! *1*
      • Prvních par modelu Xboxu mělo ve zdroji vetrak, u slim verzi si nejsem jistej jestli tam je taky.
    • Malleth
      PS4 má zdroj uvnitř. Je to potvrzený.
      • mam zkušenost s oběma konzolemi ps3 i xbox360 a 360 na me pusobil vždy jako daleko vetsi kram. At uz vzhledem, hlucnosti nebo joypadem. Jenze obrovska vyhoda x360 je komplet instalace všech her na HDD, coz PS3 nemá, ma bud castecnou instalaci nebo zadnou. Diky tomu na x360 spousta her bezi lip, mají rychlejsi nacitani a bezi plynuleji. taky co jsem si vsiml, na x360 nektere hry vypadaji lip, mají ostrejsi obraz a lepsi barvy. Doufam ze PS4 umozni komplet instalaci her na HDD, pokud ne bude to pro me velke minus.
    • navíc, kupovat day one konzole se moc nevyplati. Poruchovost prvních modelu konzoli je vždy velka. A nejsou výjimky, PS1,PS2,XBOX,XBOX360,PS3 všechny modely první generace měli poruchovost jako dedeckuv traktor.
  • me se dizajn libi a vy jen nemate vkus
  • Na soucasne generaci je pro me (hlavne ted ve slim verzich) xbox bezkonkurencni kral a nej konzole, a hodne kvuli gamepadu ale po tom co MS predvadi nextgen asi budu muset prekousnout ten dualshock, doufam ze bude hratelnej, ne jak nepouzitelnej u ps3...pokud neprekvapi gamepadem ani sony nwm na com bych hral...chce to nakeho 3tiho kone
    • ja mam z ovladaču pre xbox krče a absolutne mi ten kolos nevyhovuje... rozhodne sa neda všeobecne s istotou povedat ze xbox ovladač je lepši to rozhodne nie.... a čo sa týka DS4 aspon priniesol nejaké novinky oproti XO ovladači ktorý do neho iba narval hromadu brnítek.
      • ja jsem hral hodne na obou ovladacich, a u me jasne vede dualshock, xbox ovladac ma horni triggery moc nahore a od pacek me bolely palce.
    • Ono to bude dost o zvyku. Vetsine playstatationarum zase spis vyhovuje ten dualshock a nedokazou si predstavit hrat na necem tak divnem jako je ten xbox gamepad.
  • *1* *1* Hotovej Horst jen na konci melo bejtz ze prvnich 1000 volajicich dostane samolepku navic zdarma
    • Horst_Fuchs
      Taková urážka! *16*
      Je to jen amatér, já bych neopomněl zmínit, že za jednu cenu dostanete hned 3 výrobky; PC s maximálně omezeným použitím a nízkým výkonem, ošklivou nevýkonou konzoli a unikátní sledovací zařízení v jednom, a to se VYPLATÍ.
  • nic proti x-ku ale proč má sakra napájecí kabel zase nějakej adaptér či co, headset-kdo chce tahat kabel?
    • Maarta
      Žádný kabel nikam netáhneš, headset se zapojuje do gamepadu...
  • Miserius
    Hmm....líbí se mi to zapínací/vypínací "tlačitko"... ale kuli tomu si to kupovat nebudu *1*
  • InfidelBro
    Koho z Xboxu napadlo, aby si Major Nelson vlezl do obrovského zeleného barelu a dělat tam ze sebe idiota ? ... ''Chrome D-pad ... HOT!''

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit