Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    Hlboký príbeh zo sveta velkej značky: také epizódy zo sveta Blade Runnera alebo Battlestar Galactica by boli v podaní Telltale naozaj luxusné *4*
    • Telltale by prý příště chtěli zpracovat Star Wars tak uvidíme jestli se jim to po daří *3*
    • Viktor_H
      Evidentně jim WD univerzum sedlo. Ale udělat dobrou story v rámci tak komplexního sci-fi jakým je Balde Runner, je rozhodně jiná káva (a často i dost jiné "profesní zaměření") než parta rednecků...
      • Ferdis2
        No vidím, že Ťa The Walking Dead ešte nepresvedčil, aby si to skúsil.
        Možem Ti len povedať, že ako jedna z mála hier na mňa TWD posobil dospelo (a nebolo to len tým, že v nej umierajú deti). O toto sa už roky márne snaží Bioware v ME a DA, ale tie ich romantické scénky stále pôsobia len ako paródia... TWD prišla minulý rok ako blesk s čistého neba, keď absolútne nikto nečakal, že sa štúdiu chrliacemu humorné adventúry (ktoré boli síce kvalitné, ale bez vyšších ambícií) podarí hra zberajúca GOTY po celom svete. Preto si dnes myslím, že scenáristi Telltale by nemali problém ani s umiestnením príbehu do náročného dystopického scifi.
        Samozrejme, je to len na nich, keď im budú bližší vesmír Star Wars, prípadne Halo, tak i tam dokážu zasadiť dej hry, ktorú si rád zahrám.
  • Recenze bude někdy? Přijde mi, že tu hru snad nějak záměrně ignorujete
  • Takhle silné okamžiky a postavy jsem zažil u málo čeho,navíc je to první hra ve které mi quicktime eventy dávají smysl. Nu každopádně jsem opravdu zvědav jestli přeskočí vlastní laťku
  • TheFeardemon
    Sakra,já se nemůžu dočkat.Celou první hru jsem si prošel alespoň 5x jen abych věděl,co se stane při různých volbách.Celkově beru tento počin jako jednu z nejlepších adventur poslední doby.Boužel dneska to už nikdo neocení.Hodně lidí sedí u Battlefieldu nebo CoD (Nejsem žádnej hater,osobně mám pár dílů z obou zmíněných sérií koupených) a o tohle nezavadí.Kdyby si ale vzali tu chvíli času a trochu peněz a posadili se na chvíli k této hře tak si myslím,že většinu,teda alespoň těch trošičku starších,chytna ta vlna emocí,pocitu zodpovědnosti,dokáží se sblížit s lidma,se kterýma ve hře spolupracuje.No co,oni přichází o tuhle super věc,která sice nemá superbombastickou grafiku a extrémní akci,ale je lidi by si to měli alespoň vyzkoušet.Hold,je to na každém zda si vyzkouší tuhle výbornou hru,nebo se jí vyhne obloukem.Druhá možnost je ale podle mě chyba...
    No a teď budeme doufat,že se Season II povede.Já Telltale věřím,ti to určitě zvládnou :)
    • A jé, tady někdo poprvé zjistil, že hry můžou mít i příběh, atmosféru a že dokážou dokonce i vyvolat nějaké emoce :D
    • Grammar Nazi: Hold - vzdávat někomu poctu / Holt - zkrátka, prostě.
      • TheFeardemon
        Díky,já sám bych si toho nevšiml... :D
    • Nikdy jsem adventury nehrál. Zkusili jsme jí s kámošem jen tak ze srandy, ale opravdu mě chytla. Velmi dobrá hra. Doufam, že bude alespoň nominována na hru roku.
    • Radioaktivni_surikata
      "Celou první hru jsem si prošel alespoň 5x jen abych věděl,co se stane při různých volbách"

      Tak to jsi byl asi dost zklamán, protože já prošel celou hru diametrálně odlišným způsobem a dostal jsem to samý. Reakce lidí byly jiný, ale vliv na děj nula. Pomoc nepomoc Duckovi na farmě, Carley vs. Doug, nechat nebo nenechat věci v autě, zabít nebo nezabít farmáře, useknout nebo neuseknout ruku... Na jedno zahrátí super, ale opakovat to 5x? To už radši ten Battlefield *7*
      • Viktor_H
        Je zvláštní, že někde to k oslavným ódám nevadí, jinde ano. Každý den se přesvědčuji o tom, že pozitivní/negativní vztah k nějakému médiu je zpravidla iracionální.
        • Radioaktivni_surikata
          Nevadí komu? Frantovi, Pepovi nebo Mařence? V tom je jednak velkej rozdíl a potom u The Walking Dead od Telltale se mělo jednak o jeden ze vztěžejních prvků hratelnosti - že hráčovo rozhodnutí má váhu, že musíme dělat těžký rozhodnutí a často pod stresem. Na první průjezd jsem jim to hltal hezky, druhej pokus už bylo jen zklamání z nenaplnění slibů.

          Mimochodem velká spousta věcí kolem nás je iracionálních, nejsme kompjůtři.
  • Minsc
    Pro mě nejlepší adventura kterou jsem kdy hrál...
    • To by mě zajímalo kolik si těch adventur hrál.
      • Minsc
        Hodně kamaráde! *4*
    • Minsc
      Doporučuje 5 z 5 Minsců
      • DarthSomething
        5/5 DarthSomethingů
        • Paul_cz
          a 5/5 Paul/JC Dentonů
          • C-C-C-C-Combo breaker!
  • muttant
    Season 2 je síce fajn, ale rád by som od nich konečne videl aj tú pradávno oznámenú hru zo sveta Fables:) Že akým smerom to pojmú a tak...
  • DarthSomething
    Úžasná hra. Doufám, že udělají Star Wars. *14*
    • Spíš Half Life, i když pokud by tam vystupoval Freeman, tak by jediná možnost rozhovoru byla mlčení. *1*
  • spoock
    WD jsem zatím u čtvrté epizody a už teď vím. Osbně si myslím, že by měli zapracovat krapet na grafice a lepším gameplayi, protože pokud vše bude na jedno brdo, brzo zájem ochabne. Ale baví mě tohle dílko hrát, byť rozhodnutí mi příjdou tak málo významná jako v Mass Effect trilogii a tady si myslím, že v tak malé hře by klidně mohli udělat výraznější větvení příběhu. (Říkal někdo Zaklínač 2?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit