Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď ten Cartel hraju (první dva COJ mám už za sebou) a nevidím na něm nic tak extra špatného... možná v době vydání to stálo za starou bačkoru, ale fakt se to dá hrát... samozřejmě žádná bomba to není, spíše oddechovka...
  • Jack1947
    Tak já s tím víceméně počítám !
  • x_ander
    Jednička byla parádní, strašně mě chytla a dal jsem jí na jeden zátah během celonoční pařby. Kdo nehrál a má rád western, běžte do toho.

    Dvojku jsem z nějakého důvodu minul (byť jsem hrál demo) a Cartel jsem odignoroval. Gunslinger je fajn, ale je to spíše jen taková vymazlená hříčka než plnohodnotné westernové dobrodužství (dohrál jsem to asi za 4 hodiny).

    A poprosil bych release na GoG, ať si aspoň tu jedničku můžu zopakovat.

    A nebyl od Techlandu i Chrome? To taky nebyla vůbec marná hra a rád bych si ji zopáknul, ale tak nějak není nikde ke koupi. Nebo se pletu?
  • Jednička byla super, dvojka už byla nudná šmíra. Jedna kapitola na jedné mapě, kde pořád tupě střílelo do nepřátel.
  • Mart9
    Já ti pak řeknu.
  • Jack1947
    Já si myslím že bys to mohl dojet i dříve!
  • Mart9
    Bohužel ne, protože za tři týdny vyjde Tennis World Tour a na podzim Spider man. Ale předpokládám, že v tu dobu ještě budu Kingdom Come hrát. Mám odehráno 70 hodin za těch 2,5 měsíce a opravdu mi nepřipadá, že bych se nějak výrazně v příběhu posunul. Očekávám, že o Vánocích Kingdom Come dohraju.
  • Jedničku jsme dohráli s kámošem během jedný noci. Začali jsme někdy večer a střídali se po každý smrti, za svítání bylo hotovo. Ale teda poslední desetiminutovou nepřeskočitelnou cutscénu, po který musíš během půl vteřiny odpravit hlavního záporáka, jsem napotřetí v sedm ráno po propařený noci skoro ani vidět nemusel.
    Každopádně skvělá hra, dvojka taky výborná, na Kartel jsem v tý době naštěstí neměl comp a Gunslinger byla spíš taková jednohubka.
  • Gun
  • hej..a co GUN ! to jsem hrál taky už dávno a bylo skvělé. chtělo by to dvojku.. nebo dobrej remaster *15*
  • Jack1947
    Cartel nebyl špatnej a kdybys io něm nenapsal asi bych na něj zapoměl ale je pravda že to už nemělo s tou sérii moc společného. Zase dělat že nebyl se mi zdá trochu přehnané.
  • Jack1947
    Dohraj už to Kingdom COME a dostaneš!
  • Jack1947
    Gunslinger špatnej nebyl ale byla to jen taková jednohubka navíc her z divokého západu je velice málo- Krom Outlaw, Gun COJ té MP FPS Wild west... a sérii Read dead... a té blbosti Damnation vlastně skoro žádná *9*
  • Nudnej průjmíček pro teen joudy jako ty *1* *1*
  • TheGGG
    CoJ mě nikdy moc nebavilo, až na gunslinger, to byla neskutečná pecka... pocit totálního badassa, slowmotion, bullet dodging a pisolnický souboje, to byla špica, zahrál bych i další díl v podobném stylu... snad jen jiného dabéra, vypadáto že používaj toho samého pro všechny hlavní postavy
  • Když von na to nikdo nekouká..
  • No ty ses ale prezident, divny ale je, ze si zatim dokazal uplny ho*no.
  • cumpi3
    Jestli si vylozene preju, aby vznikly nejake hry podle her, tak prave podle tehle serie :) jak jsem rad, ze jsem si tehdy nainstaloval jednicky z Levelu :)
  • od Techlendu jsem zkoušel spousty her včerně Gunslingera, ale ani jednu jsem nedohrál, jedno z nejhorších studií. Vrchod debility byl pak ten Mrtvý Ostrov, to bylo dno zábavy a recyklace všeho, co viděli.
  • Začnete prosím zase dělat videorecenze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit