Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    My, yntelygenti, říkáme Oxymóron.
  • "neblýží" to jako vážně? *1* *1*
  • Domnívám se, že slovní obrat "herní notebook" je jen marketingový žvást. tečka
  • Ten třetí disk sis dal místo optické mechaniky, nebo maji G73 tři šachty na HDD?
  • Urcite za to nic neschrabli protoze:

    Prosíme, neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů. Nechcete-li reklamu zobrazovat, zjistěte si více o našem předplatitelském programu.
  • 0011
    A ty se díváš při hraní do zrcadla, nebo ti záleží na tom, jak vypadáš, když se na tebe dívají tvoje akvarijní rybky?
  • znáš bajku o lišce a kyselých hroznech?
  • tak pardon, ona wh a ah je uplne neco jinyho, a ja si doted myslel, ze to je neco jako kmh a ms *5*

    tak tomu moc nerozumim, proc se pouziva takhle nesoumerna jednotka
  • hrát nejnovejší hry na notebooku je jako drbat se nohou za uchem. jde to ale budete vypadat divne
  • chceš rict že hraješ i v práci a ve škole?
  • pravou kouli bych na to sice nevsadil, ale podle me velikost naboje je porad jenom velikost naboje...
  • Pánové vy jste konzumní deb*lové co neznají fyziku základní školy. A nebo trolové. Hodnota Wh(Watt hodina) Vám nic neříká?
    Tak jen tak na okraj. 5000mAh při 3,7V (to je to o čem tu básníte v telefonech a tabletech) se ani náhodou neblýží hodnotě 6000mAh při 11,1V nebo 14,4V v notebooku. Zeptejte se učitele/učitelky fyziky, ona Vám to mileráda vysvětlí.
  • Co mám zkušenost z G73SW, tak teploty v pohodě. Jediný co jsem jsem cca jednou za půl roku dělal bylo za chodu fouknout vzduchem proti ventilátorům. Krásně to utrhá koberec ma žebrech a nános na lopatkách a zároveň tím jak se hned zase roztočí to ten prach vyfoukne ven než se usadí. Rozdělával jsem ho až teď po cca 3,5letech a až na vyloženě hluchá místa mimo proud vzduchu byl notebook krásně čistý. Rád bych upozornil, že ten notebook jede minimálně 8h denně po-pá ve výrobní hale, kde je po týdnu neuklázení na stole viditelný prach i o dovolených.
  • Tilwaen
    Některé firmy (např. MSI) s tím nemají problém a záruku Ti uznají i když porušíš pečeť. Počítají totiž s tím, že herní notebook potřebuje každý rok projít běžnou údržbou, navíc si do něj spousta uživatelů instaluje SSD.
  • Jack1947
    Navíc pokud se pod tohle fakt podepsal, tak to je sílá. To je hoši skoro na žalobu! *8* Skrytá -podprahová reklama ve snaze prodat za každou cenu nějaké zboží je humus. *11*

    Kdyby to bylo PR byla by diskuze jen vyjímečně... takže ne.
  • Kr.Pa
    Aha a ty ses do něj díval v záruce jo?
  • Asi je to osobní. Nemám rád asus kvůli jeho zpracování. Zůstanu zastáncem Dell a Alienware
  • taky jsem si rikal, ze to neni mnoho, mam telefon se 4200 a to jsem zahlid i s 5000, kdyz jsem ho kupoval *5*
  • Jenom 6000mAh? I můj tablet má víc.
  • jo teď si vzpomínám, že jsem tě viděl v Brně s lopatou, nulo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit