Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Nic proti pixlům nemám, ale proč, když má původní hra normální, kreslenou grafiku, je tahle nová verze pixelovatá? Nechápu, podle mě je to krok zpátky...
    Nejde o hejt, jen mi to vrtá hlavou.
    • Edmund uz u prvniho dilu chtel pixelartovou grafiku. Jenze udelali prototyp ve flashi, a jak zjistili ze toho maji dost udelano tak v tom zustali.
    • Protoze puvodni hra bezela ve Flashi, kazdy mel problemy s fps dropem a celkove ty reakcni doby byly pomale.
    • Protoze autorska vize. Whatever znamena normalni, puvodni hra, postavena na flashy, ma typickou newground flashovskou grafiku ktera je povazovana za to nejlacinejsi.
      Kdyz sem vedel ze to tak bude vypadat, jeste na ty hranate pixelartove sprity jemne nasviceni, byl sem z toho cely rudy i nejaky hejt sem provedl. Ale po chvilce hrani to vsechno zacalo davat smysl a kdyz se ted vratim k prvnimu dilu tak pusoby stare a odpudive. Edmund vi co dela.
      • Prosím tě, jsi Čech. Nezačínej větu slovem "whatever", vypadáš jako blbec.
        • Podle té gramatiky bych si nebyl tím, že je Čech, úplně jistý. :)
    • neboj ...jedna položka v nastavení ti s tvým problémem pomůže
      • To jenom rozmazava tu grafiku trochu ale porad to neni jak v puvodni hre.
        • ja si na to po 1 dnu zvykl a líbilo se mi to víc jak originál (s tím nastavením)...myslím že za cenu odstranění fps dropů které jsem měl v originále to stojí :)
  • Jedna z nejlepších her na dlouhé zimní/jarní/letní a i podzimní večery. Neuvěřitelně zábavný počin, je zde tuna věci a kombinací jak hrát a vesměs každá NEW GAME je jiná. Ideální na takovéto odpočinkové hodinové hraní mezi prací.
  • Whoossain
    Nebudu zapírat, trailer mě řádně vyděsil...
  • Ja bych tomu taky dal 8/10
    a ty nehodnoceny deskovce o zaklinacovi bych taky dal 8/10

    Tak :P
  • isak je nejlepsi *14*
  • Uz zase 8/10 za pigzcel-artovou grafyku?
    • Kozy
      Zapomněl jsi na "rádoby retro" *3*
    • *7* Kup si novou GeForce, něco vyjde, neboj..
      • 970 má smysl (pokud člověk není magor a nepotřebuje 4k na hraní) nelituju, dragon age inquisition na max je fakt něco, při dark souls 2 se ani nezapotí, Shadow of Mordor vypadá úžasně a to samé Rome TW 2, ale hraju jenom fullHD, na 4K to nemá ani náhodou ale podle mě je 4k ještě pořád zbytečný luxus, pokud to není na práci a na tu je úplně jiná řada grafik, 980 je předražená ale 970msi je skvěle přetaktovatelná, ale radši jsem šel do asusu. Nevím jak by se chovala při větších rozlišeních, ale u nového batmana si věřím, že pojede na max. Co mají lidi proti AAA produkci? Mě třeba Shadow of Mordor velmi příjemně překvapil(dobře, je to proto že mám rád splatterpunk) ale o to nejde, jde o to co chceš hrát, já nedávno dohrál Broken sword 2 (poprvé jsem ho dohrál), mark of the ninja je skvělý Binding of Isaac je takový bizardní, jsou lepší "malé" hry já si užívám "indie" ( vyjma Gone Home, lituju peněz) kreslený adventury i AAA produkci, kromě COD/BF/CS-S/Whatewer generických MPFS, BF Hardline mě zanechává naprosto chladným, poslední díl co ušel i v multiplayeru byl BF3
        (se slzou v oku při vzpomínce na Bad Company 2 pouští Steam a Mount and Blade Warband.....
    • kez bych mel tady v supliku cervene tlacitko ktere by stisknutim ukoncilo tvoji mizernou existenci
      • Že ty jseš zase nějakej hipster co podporuje tyhle pigzcelovitý rádoby umělecký nesmysly? Kvůli takovejm jako ty vzniká málo aaa titulů! A ničíte celej herní průmysl!
        • Jestli si myslíš, že indie scéna ovlivňuje počet vyvíjených AAA titulů, tak jsi pitomec.
  • Dogkiller
    Otázka zní, proč hrát něco takového, když existuje Dark Souls? *6*
    • GlaDOS
      Taky existuje Call of Duty a Need for Speed.
      • jeste bugfield a ass creed, jedna lepsi nez druha...
  • Hnisavec
    no neviem, mal som to zadarmo na PS+. dal som tomu 3x šancu a prišlo mi to ako úplná nudná generická stupidita založená čisto na náhode generátoru.
    • jj, neni nad linearitu ala order, to muze hrat i prvok
  • Nehledě na kvalitu samotné hry, tak ten trailer mi přijde jako jeden z neblbějších vůbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit