zavřít
...

The Elder Scrolls Online se chlubí videem z chystaného datadisku Morrowind

To, že vás další rozšíření MMORPG The Elder Scrolls Online zavede do provincie Morrowind, domoviny temných elfů, je už v zainteresovaných kruzích dávno známo, a tak bylo jen otázkou času, než se objeví nějaký ten gameplay trailer. Hle, čas nadešel! Pokud máte náladu na zamračené Dunmery, obří pyramidy,...
 • Chumbaba (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak, do Morrowindu bych se vrátil rád, ale nevím, jestli se mi tam chce v doprovodu pobíhajících, hopsajících a LOLujících hráčů. Spíš ne. Škoda.
  24.2.2017

  reagovat

 • Zetko (anonym)
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Hrozně mi vadí, že kvůli tomuhle jinak docela dobrýmu MMO (sám mám max level) nevyjde singleplayer díl. Přecijenom singleplayer díly přináší řadu věcí, které MMO přinést nemůže. Momentálně zase hraju Skyrim a to řádně omódovaný.

  ESO je jinak po docela obtížném začátku dobře hratelné. Není to žádná revoluce, ale zabaví dlouho. Hlavní linie je taková klasická ale dobrá. Vedlejší úkoly jsou v podstatě to samé co jiná MMORPG, ale najdou se i zajímavější kousky. Herní komunita je velká a aktivní. Je to živé a rozvijející se MMO.

  Na ESO mi nejvíce vadí nenápaditý herní svět - myslím jeho fyzickou podobu - a herní třídy, které mě prostě příliš nenadchly. Vývoj postavy není vyloženě špatný, ale pouze 4 třídy jsou až příliš svazující a ne, neplatí, že můžete hrát cokoli - třeba mága v těžké zbroji. Nakonec vás totiž herní mechanismy dotlačí používat klasické vzorce vývoje postavy a to je škoda. Jistě, teoreticky si můžete ze svého mága udělat třeba tanka, ale není to moc efektivní. Měli to nechat úplně bez tříd, ačkoli je mi jasné, že pak by bylo dost obtížné hru vybalancovat.

  Poslední dobou bývá ESO hodně často v 50 % slevě na Steamu. Za takovou slevu bych neváhal a rovnou koupil. Určitě bych sáhnul po kompletní edici se všemi DLC - jen se podívejte na obsah DLC, zamyslete se nad tím, jakou postavu chcete hrát a jestli bude odpovídat obsahu. DLC jsou totiž docela příběhově a roleplay svazující, ale kdo tohle neřeší, ať koupí všechno. Vyplatí se to.

  Za sebe doporučuju. Není to zázrak, ale zabaví. Za plnou cenu bych nekoupil, ale ve slevě je to obsahově velmi bohatá hra se solidním ale ne zázračným bojovým systémem, slušným rozvojem postavy a dobrým ačkoli nijak unikátním příběhem. Navíc se hra pořád vyvijí, takže kdo ví, kde bude za rok, za dva...
  23.2.2017

  reagovat

 • Panzer (anonym)
  0 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Radši mi řekněte kdy vyjde proper Elder Scrolls VI...
  23.2.2017

  reagovat

  • Act (anonym)
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Od Zenimaxu nikdy....
   23.2.2017

   reagovat

   • Zetko (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No doufám, že jednou ano.

    Debaty kolem Bethesda vs Zenimax nemají smysl. Právně jsou to dvě společnosti, ale fakticky jsou provázané a pod jedním vedením. Vývoj single player dílu je také přímo navázaný na vývoj ESO - ačkoli už je čas na TES VI, nevyjde, protože by takříkajíc lezlo do zelí online hře ESO. Samozřejmě že to Bethesda prezentovala tak, že dělá na jiných velmi zajímavých projektech bla bla bla, protože nikdo nepřizná, že TES VI bude až opadne ESO. Bohužel
    23.2.2017

    reagovat

 • Lenny tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  v jakym stavu je momentalni hra? podeli se nekdo hrajici o zkusenosti z posledni doby? diky
  23.2.2017

  reagovat

  • bizisko (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Noo, ja hrám solo a nemam kupene žiadne dlc, iba zakladnu hru. Aj takto sa da zabaviť na pomerne dlhu dobu, lebo ESO je obrovske.
   Avsak endgame gear sklada zo setov tie sa väčšinou padajú vo 4player dungoch alebo roznych DLC...
   23.2.2017

   reagovat

 • maxipes (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  "Zaprvé, Cliff Raceři jsou zpátky."
  Nopenopenopenopenopenopenope.
  23.2.2017

  reagovat

  • Chumbaba (anonym)
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Jasně, že tam jsou. Život, dílo a mučednická smrt Sv. Jiuba je ještě daleká budoucnost...
   23.2.2017

   reagovat

  • Seeker (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Otravní a věčně nakažení Cliff Raceři? Né že by mi zrovna chyběli *15*...
   25.2.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.