Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se nestitis konzoli, tak na nich najdes pekne rpg, treba Demon's Souls.
  • Odkedy je TES silne orientovaná na príbeh?
    • taky by mě to zajímalo
  • Wow, musim rict, ze po spojeni ukazek pro me vyslo video mnohem pusobivejsi nez puvodni ME3 teaser. Hlavne proto, ze hudba Jeremyho Soulea je proste kulervouci :-D
    Jinak ukazka na ES5 skyrim je sama o sobe dost o nicem...
  • Přirozeně že na sebe trailery sedí: jsou to hry na hrdiny a hrdina/hráč je vždycky tou poslední nadějí, zachráncem celého lidstva. V Americké kultuře se hrdinský mýtus rýsuje nejjasněji, koneckonců je to stále dost mladá země, která ze své mytologie zatím nevystřízlivěla, jak se to stalo Evropě - která tak ty americké pohádky aspoň ráda baští *4*
  • Já jen doufám že The Elder Scrolls nebude podobný Dragon Age nebo Mass Effektu. Jestli to znetvoří ve jménu usnadnění a bude to jen rádoby klikačka z pěkným dějem tak padne poslední bašta tvrdšího RPG games. Co pak už zbývá lidem kteří si pamatují Stonekeep nebo Dungeon Mastr nebo Ishary atd? Snad jen Drakensang a to bůh vy na jak dlouho :( I Nwn pokračování vypadá děsně a Gothic ? To byla doslova tragedie. Jsou tu sice ještě velké žhavé uhlíky jako Witcher II a nebo Risen II otázka je jak dopadnou...

    Hold blíží se doba kdy jedním kliknutím máte hrdinu druhým kliknutím vše zabijte a v dialozích bude jen Ano pane, ne pane, Chci sex hned.
    • Oblivion byl svým systémem taky primitivní hra pro masy.
      • Jo to jsme viděl při levelování postavy jak to bylo primitivní....skákání po mapě na akrobacii atd a aby bylo max bodů na přes tup...O ty můj Tondo zkus něco jiného.
        • Levelování postav je ta největší hovadina, co jsem kdy viděl....A pokud považuješ za těžké, respektive náročné na uvažování (to si totiž já představuji pod pojmem náročné rpg) to, že musíš skákat jak hovado pět hodin, aby jsi získal požadovanou úroveň nějaké statistiky, pak je mi tě líto. Víš, že existují hráči (a není jich málo), kteří si třeba něčím zatížili klávesu na běh, nasměrovali postavu do zdi a nechali to tak přes noc?? *1* Tomu říkám náročnost - hráč ani nemusí být u počítače... Určitě se u toho musí hodně přemýšlet, taktizovat a hlavně uvážlivě volit. Ne, Oblivion je opravdu hra pro masy, dohraje ji každý. Že u ní musí strávit hodně času, na tomto faktu nic nemění...
    • No že by práve Morrowind a Oblivion boli hardcore RPG ? ...
      A to je výhoda Skyrimu, nedá sa tam už nič pokaziť ...
    • radši bych aby to bylo jako Mrorrowind?otevřený svět,možnost levitace...atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit