Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Mass Effect 3 vypada na te zemi uz jako Terminator XD
    Uz vim od kud to BIoware Berou XD
  • TES je orientovane na pribeh? Ale no tak... Pribeh v Morrowindu a Oblivionu je tam jenom tak aby se nereklo *5*
    • S tím teda nesouhlasím. Minimálně v Morrowindu je příběh velmi dobrý, akorát není servírovaný na stříbrném podnose a člověk si ho musí poskládat, mj. z velkého množství dokumentů, co ve hře jsou. Je to prostě jiná koncepce vyprávění.
    • a hral si predchozi dily idiote ?
      • Ne nehral. Tak nejak by melo stacit zahrat si polovinu ty serie, aby si nekdo udelal obrazek o tom jak se veci maji. Proste si stojim za svym, ze na pribehu ty hry rozhodne staveny nejsou. Tot vse *3*
  • Z vás asi moc lidi nehralo ostatni elder scrolls ...ne jen Oblivion , jinak byste vedeli ze pribeh ma tadle serie na prvnim miste a vsechny dily na sebe hezky poukazuji...
    • Pst, je tu člověk s největším penisem na světě.
      • To bude asi na mě...Stojím si za tím, že Oblivion není orientován na příběh. Chci tím říct, že u Mass Effectu je příběh hlavním tahounem hry, vlastně už je to spíš jak interaktivní film - celá hra (i se všemi svými holywoodskými sekvencemi) je o příběhu a postavách. No a Oblivion o tomhle primárně rozhodně není. Přiznám se, že jsem nikdy neměl sílu tu hru dohrát (běhat po krajince a sbírat kytičky, popřípadě hrát nějakou divnou minihru, aby mě npcéčka měli rádi není zorvna můj šálek limonády), takže nemohu říct, zda je příběh nakonec dobrý či nikoliv. Jenže o to tu zas tak moc nejde....Hra může mít ve výsledku zajímavý příběh a přčesto na něj nemusí být orientována (a to je přesně příklad Oblivionu).
        • ME2 je orientována only na příběh a RPG stránku má potlačenou za což se autoři oficiálně dle reakci omluvily a slíbili návrat k MF1 co se týče RPG. Na Oblivion v sytému, volnosti a konec konců i zápletka a HLAVNĚ volnosti nemá a nikdy mít nebude. Vůbec nechápu tohle srovnání a mám podezření že člověk co tohle píše je buď troglodyt nebo životě nehrál dokonce bez návodů Oblivion.
          • Máš pravdu v tom, že tyhle hry se srovnávat nedají, o čemž ve svém předchozím příspěvku mluvím. Proto i mě připadá tenhle článek od začátku na hlavu. Přesto mám z tebe pocit, jak kdyby sis myslel, že Mass Effect je svojí linearitou oproti Oblivionu nějak handicapován...Jak kdyby to z něj dělalo horší hru. To je podle mě blbost. Jsou dvě naprosto odlišné koncepce - Mass Effect je epický, dynamický interaktivní film a Oblivion je hra pro milovníky rozlehlých světů, v němž se hráč nekonečné hodiny prochází...Jenže tohle nedělá ani z jedné z těch her horší nebo lepší. Mě třeba rpgéčka jako je Oblivion nebaví, nebaví mě někde běhat a prohlížet si krajinku. Mám rád hry se silným důrazem na příběh a na postavy a to prostě Oblivion nemá. Dokonce si dovoluji tvrdit, že dialogy jsou naprosto příšerné a někdy hraničí s debilitou....ale v designu světa je silný, to nezpochybňuji. Prstě co hráč, to názor. A že je Oblivion lepší rpg?? Tak to ani omylem, teda v případě, že pojem rpg neredukuješ na statistiky.
  • To je mi překvapení. Jako kdyby nevycházely filmy na neustále stejné téma, seriály, knihy....a u her je to taky tak....v téměř každém rpg nebo fps jste hrdina, který má zachránit svět...a o tom se toho moc nového vymyslet nedá...herní mechanismy a principy se navíc taky moc nemění...takže jsou pak hry jako přes kopírák - máme pár žánrů a pokud chceme hrát nové hry, musíme se spokojit s tím, že si zahrajeme už po sté to stejné, jen v jiných barvičkách...
    • a komu to vadí ?

      Vem si napr gears of war a mass effect - obe hry se stejne hrajou, a maji hodne podobny pribeh (pokud pomineme to ze ME je vesmirne)

      zahral by sis radsi jen jednu a druhou domyslel ? ne zahrajes si obe...
  • To je mi překvapení. Jako kdyby nevycházeli filmy na neustále stejné téma, seriály, knihy....a uher je to taky tak....v téměř každé gamesce (vyjma aut a sportů) jste hrdina, který má zachránit svět...a o tom se toho moc nového vymyslet nedá...herní mechanismy a principy se navíc taky moc nemění...takže jsou pak hry jako přes kopírák - máme pár žánrů a pokud chceme hrát nové hry, musíme se spokojit s tím, že si zahrajeme už po sté to stejné, jen v jiných barvičkách...
  • Jestli je TES orientováno na příběh, tak pak mám já největší penis na světě.
    • claymen
      fotku :D
      • :-D Není potřeba, přiznávám, že nemám...a to je ta pointa *3*
        • Asi by bylo dobré dodat, že já znám pouze Oblivion, takže jak jsou na tom ostatní díly série nevím...
  • Drom
    Kdysi jsem četl studii, že děj příběhu se dá strukturovat pouze asi 20 možnými "scénáři". To není moc prostoru na originalitu. Nehledě na to, že obě tyto hry jsou postaveny na heroickém příběhu jedince ve fantasy/sci-fi světě. Je to sice zajímavý pokus, ale funguje to u každého druhého traileru, jak na hru, tak na film.
  • tak jelikož i každá písnička má stejnou strukturu, tak se nedivím, že sedí na jiný trailer (teaser) než jen na ten původní. Ona tak obecně je vždycky u všeho stejná "kostra", která je všeobecně známá jako "účinná", ať už jde o film, song, hru. Akorát detaily se pak liší.
  • Nechápu, co na tom autorovi přijde tak divného. Skoro všechny sci-fi a fantasy (hry, filmy i knihy) jsou o záchraně lidstva před nějakou katastrofou/zlem. Star Wars, Harry Potter, LotR, Avatar nebo většina komiksů, všechny mají společnou základní dějovou linku a všechny se inspirují pověstmi o hrdinech, které vznikly snad už v době kamenné.
    • Média se vždycky musí tvářit, jako by věcem neroumněla - jinak by to nebyl "senzace" *3*
  • A co byste čekali, takhle by se dalo propojit vix traileru, vsechny jsou na jedno brdo, dramaticka hudba rychle prostrihi (filmove). Tady proste vypravi hluboky hlas a do toho se hodi skoro vsechno..... krom toho si myslim ze to vubec nevypovida o podobnosti her, ktera tam podle me asi ani moc nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit