Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam stimhle taky proble v pohode si pokeame a on odemkne dvere jenze nejdou otevrit klikam na pismeno E ale nic se nedeje poradite mi prosím ? :) :(
  • Funguje to, ještě musíte vylézt ze hry a znovu ji nakopnout a najednou jsou dveře otevřené *3*
  • Retardi, kupte si lepsi masinu a nebudete nadavat jak je to na ho*** hra.
  • znate někdo přikaz na animačku za cech zloděju v jeskyni irkngthand ??
  • EDIT: tak jsem splnění toho ukolu obešel, šlo jen o moment kdy přečtu svitek a dostanu se do jiného času - konzolový povel "setstage MQ206 10" mě popostrčil o kousek a ostatní už hraju normálně - bohužel bez konzole bych se dal nedostal
  • Mám zatím týden nepřekonatelný bug v hlavní linii. Během úkolu Znalosti předku, se mi otevře to Okulárium/Oculory a šipka mi označí uvnitř Svitek předků, "E" ho vezmu, ale neobjeví se mi v inventáři (nikde, a i když má vážit 20 čehosi, tak se mi nezvýší ani váha) Jdu pak do Jícnu, kde na to drak reaguje jako že ho mám, ale u trhliny nejsem schopen nic přečíst protože prostě není co. Tak jsem ho přes konzoli nahral do inventáře, objeví se hláška o přidané věci, ale stejně se neobjeví. Popsaný bug, že nelze svitek vzít, a že se tedy musí z věže vem a zpět také nepomáhá. Nic jsem k tomu nevygooglil. Pomoooooct ! *13* *16*
  • Ten zoubek jsi měl prodejci omlátit o hlavu, teď už je na to asi pozdě. Ale se Steamem by to nic nemělo mít společného, ne. Zkus to prostě aktivovat na Steamu bez používání disku.

    Library > tam je dole pod seznamem her "add a game" > activate a product

    Jestli to bude fungovat (což je docela možný), mužeš poděkovat Ceneze za to, jací jsou neschopní distributoři.

    Jinak Steam bývá nejvytíženější mezi sedmou a desátou.
  • Ten Skyrim nejde nainstalovat chci dokončit instalaci ale když je tak v půlce přípravy na instalaci tak mi Steam kterej je tam myslim povinnej řekne že:Server je momentálně příliš vytížený počkejte chvíli psk to zkuste znovu lae já už to zkoušim tejden a dost mě to štve *16* .Ale můj disk měl již při rozbalení na kraji vykouslý zoubek myslíte že to je tím? A CD má dva větší škrábance na nejmenším kruhu CD. Díky za případnou radu.
  • Ahoj,

    Skyrim uz par tydnu hraju a musim rict, ze hra je to velmi dobra, ovsem! Pokud by mela zaslouzene dostat 10z10 tak by na www.skyrimnexus.com bylo ke stazeni MODu co by se na prstech jedne ruky dalo spocitat, opak je pravdou! A pokud by nekdo namital, ze tech opravdu pouzitelnych MODu je tak 5-10 souhlasil bych s nim. S cim ovsem soulasit nemuzu je fakt, ze po aplikaci nekolika z nich by se hodnoceni muselo vysplhat tak na 13z10, protoze delaji ze hry neco kde mela byt po vydani. Takze bratre receno "Jadro dobry, zbytek dodelat doma, bobani!" A co se hodnoceni her v delsim casovem horizontu tyce, nevidel bych to cerne, spis naopak. Hodnocenim v poslednich letech jsem se odvykl verit, prijdou mi nekdy jako klamani zakaznika. Starsi kousky, ktere byly opravdu dobre/vyborne si cestu na svetlo po letech nachazeji stale a diky cemu? ;-) Diky za komentar.
  • je to jednoduché. jednotlivé ingredience ochutnej (klávesa E v inventáři), tak zjistíš základní vlastnost každé ingredience. potom se ti při alchymii rozdělí ingredience podle jejich známých vlastností. každý lektvar je nejméně ze dvou ingrediencí, pokud přidáš i třetí, je lektvar silnější a současně může získat další novou vlastnost podle toho, jestli se ti při míchání podaří objevit novou vlastnost ingredience (každá má 4 vlastnosti). jak zjišťuješ nové a nové vlastnosti (ať ochutnáváním nebo mícháním lektvarů ze třech ingrediencí), objevují se ti nové kategorie lektvarů... z vlastní zkušenosti doporučuji míchat vždy ze 3 ingrediencí ze stejné skupiny lektvarů, protože lektvary jsou pak silnější a zároveň objevuješ nové vlastnosti přísad...
  • Jistěže na PC, konzole příkazovou konzoli nemají.

    Zmáčknout ~ , tím se zobrazí kozole (příkazový řádek) . Tam to psát. A možná nejdřív první, pak konzoli vypnout a zas zapnout, aby si hra všimla, že se něco stalo.
  • ja to hraju na PC, mam normlne npsat "setstage mq206 70" mam to tam napast behem ty vypravy do minulosti??
  • Na to by teoreticky mohlo pomoct napsat do konzole (po uložení hry, pro jistotu)

    "setstage mq206 70" na naučení se .....výkřiku??? Prostě Shoutu potřebného k postupu
    "setstage mq206 100" Ke skončení výpravy do minulosti
  • Asi tak pul hodiny pořád tam stáli se zbraní v ruce a já se mohl otáčet dokolečka a ten alduin pořád nechtěl přiletět
  • Ten překlad mě nikdy nepřestane fascinovat.

    Ono mu to chvíli trvá, jak dlouho jsi čekal?
  • Zdravím mám malej problém, týká se hlavní linie. přečtu na Jícnu světa svitek předků a přenesu se do míst a do doby kdy se chytali bojovat proti alduinovi ale Alduinprosgte neprileti nevite nekdo co s tim?? diky moc
  • Uh...nevím, klasika je aktualizovat všechny ovladače, vypnout nepotřebné programy (Xfire, různé rádobypomůcky pro výkon)... když to nepomůže tak reinstalovat hru, když ani to tak reinstalovat systém *1*

    A jakou verzi hry máš? A bavíme se tu o PC verzi doufám.
  • čiště hra dost nahodně nebo když du rychle do jine lokace tak to občas stale načita a nic se neděje
  • Čistá hra nebo nějaké mody? Aktuální ovladače?
  • hej koupil jsem si hru chci hrát stale mi to se seka tak že občas se to rozběhne občas to musím vypnout na tvrdo dost často nechapu *16* přitom požadavka hardver mám dostačujíčí *13* nevíte čím to muže bejt ? nějaký napady přičiny ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit