Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi do toho teda půjdu..tak jsem zvědav. jinak pěkná recenze *4*
  • "Monstra mají dle očekávání velmi tuhý kořínek. Zejména jejich větší skupiny je extrémně obtížné likvidovat, hlavně díky permanentnímu nedostatku munice, který je pro hru typický. The Evil Within 2 zkrátka umí hráče pěkně unavit, a to ostatně i dlouhou hrací dobou, která BEZ OHLEDU NA STYL HRANÍ PŘEKONÁVÁ PATNÁCTIHODINOVOU HRANICI."

    https://www.youtube.com/watch?v=aO-CBj_K7a4

    Herní čas: 05:08:34
    Recenze lže.
    • a any% speedrun dvě hodiny a dvě minuty

      https://youtu.be/busnQGQw1EI
      • Dokonce. Nechápu, proč ten limit pan recenzent uváděl. Pokud myslel první dohrání tak bych souhlasil, ale to je podle mne potřeba uvést, když už je zmíněna herní doba.
        • recenzent myslel normalni lidi co si normalne zahraji hru a ne speedrunery, ti nejsou hraci, ale to jsou youtuberi co se predvadeji, ja si dal nightmare obtiznost a mam to 20h herniho casu
          • Jack1947
            Já nevím já jsem to dohrál za... 14h 30minut na survival. Taky jsem se docela dost nachcípal hlavně ze začátku ta 2nebo 3mise byla pomalu přes hodinu nebo rovnou dvě :D a to jsem se s tím docela mazal.
          • Aha: “museji hru nejdriv dohrat i normalne” ANO, a ty se obanis ale jejich speedrunnerem
            Ne prvnim normalnim dohranim.

            Co to vubec kur*a ma znamena nejakej link na speedrun a tim zpochybneni recenze a herni dobou.

            Dark souls 3 nekdo probehl za hodinu diky glitchi. Zaklinace 3 asi za 3hod. Obe hry jsou na 40hod minimalne. To znamena ze to je lziva informace protoze to nekdo probehne speedrun za par hod?
            • Hm, to mi ani nedoslo. Kazdopadne je to dobrej mindfu*k ohanet se speedrunem a ve finale napsat ze ten speedruner to taky musel nejdriv poprve dohrat normalne. Pouzit toto jako argument ke sve obhajobe na speedrun a cely si to sam tim zapalit po*hcat a splachnout do wc. To mi hlava nebere xD.
            • prostě to blbě napsal no, stane se
            • jamar28
              Oni mají zjevně problém s tím slovním spojením v recenzi "bez ohledu na styl hraní". Ale řekl bych, že ne-autista pochopí okamžitě, jak to recenzent myslí.
          • takže speedrun není podle tebe styl hraní? *7*
            • LV vskutku pitomý příměr

              jinak je snak jasný, že než tu hru daj na speedrun, musej jí mnohokrát prolézt normálně a defakto se jí naučit nazpaměť, což zahrnuje i normální dohrání, nebo si fakt myslíš že to tam sekne napoprvý?

              a styl hraní to samozřejmě je, dokonce samostatná kategorie
            • muj nazor NE, ale to je samozrejme jen muj a tam to zacina i konci, neuzil bych si tu hru kdybych jen probehl za par minut, kdyz je tolik mist ke zkoumani
    • Jinak mimo recenzi - hra je neuvěřitelně chytlavá. Nutnost alespoň elementárně myslet a plánovat (pokud nechce hráč být v "permanentním nedostatku munice") je pro mne osobně velké plus. Těším se, až vyzkouším CLASSIC režim, ale ten je potřeba otevřít dohráním hry.
  • Femto
    Jeden z nejlepších survival horrorů od dob Silent Hill 2, sice přeběhově oproti jedničce lineární a ne tak poutavé, ale atmosféra, desing a gameplay to vyváži. Kandidát na hru roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit