Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé, že lidé, kteří plivou do diskuzí pod recenze o indie hrách, jsou dost často také mačističí burani, rasisti a homofobové v jednom.
  • S recenzí se dá víceméně souhlasti. Pár hodin jsem si v téhle hře odehrál a přestože mě lokace a atmosféra bavily, tak hraní bylo čím dál tím víc jednostrané a nudné. "obsluhování" lidí ve vlaku a neustálé opravování jednotlivých částí bylo naprosto zbytečnou ztrátou času - jako proč to tam bylo, když to je nulová výzva?
    navíc pokud každou lokaci projdete poctivě, tak vám jednoduše náboje chybět nebudou, ani jídlo, ani medkity - opět chybí výzva.
    Kdybych alespoň já, coby hlavní hrdina, musel používat lékarníčky, ale to ne - vrátím se do vlaku a jsem full. A na rozdíl od pasažérů nemusím ani jíst.

    Celkově jsou ale herní neduhy vedlejší, páč o ty tam moc nejde. Atmosféra je supr.
  • Hmm, můj odhad je, že recenzent hru hrál tak cca 20 minut, nic neřešil, jen procházel, příběh ignoroval a pak na to napsal recenzi. jak je jinak možné, že na Steamu má hra skvělé hodnocení (ne výborné) a 10 z 14 Youtuberů, které sleduji, po ní skočili jak slepice po flusu a mají dost hodně shlédnutí. (a pochvalují si ji)
    • No jo. Ono youtuberi vubec nejsou znami tim ze velka cast jejich prijmu je z toho, ze dostanou zaplaceno aby nejaky produkt vychvalili :-). Naopak bych si troufnul tvrdit ze redaktor nejakeho tiscali asi za hodnoceni nikdo neuplacel. Co je duveryhodnejsi?
      Davat na youtubery muze dnes blazen, kdyz je z toho oficialne reklamni kanal.
    • Youtuberi po nicem neskocili, dostali kod zadarmo a budou hrat cokoliv dokud na to lidi budou cumet. A byt nadseny z kazde hovadiny je nezbytne pokud chces nahypovat divaky a prinutit je kliknout na dalsi dil.
      • jakubc
        To není tak úplně pravda - Youtubeři si hodně vybírají a to, že o Final Station bylo tolik videí bude i zásluhou vydavatele (tinyBuild), který je známý tím, že své hry youtuberům umí "prodat".
      • A vubec, kdyz se neco libi youtuberum tak je to casto nejaka cypovina *1*
    • Presne! Jak je mozne ze nekomu se ta hra libi a nekomu ne? Tomu rikate herni zurnalistika!?
      • Vždyť po tom skočilo 10 youtuberů, jak může vůbec někdo pochybovat *1*
  • Vůči indie epidemii samozřejmě není imunní ano cenzor. Projevuje se to růžovou pletenou čapkou, retro košilí, brýlemi ve stylu 60. let, intenzivním hraním Undertale, nezvladatelnými záchvaty vzteku a mazáním všeho, co naznačuje řešení.

    Docela by mě zajímalo, jak se vlastně stane, že na games vyjde recenze na indie hru - navíc špatnou. Jestli přijde nakažený recenzent a řekne, že právě půl hodiny hrál jednu indie hru, a že by jí chtěl dát 5/10 a šéfredaktorovi to přijde jako super nápad, nebo jestli šéfredaktor zadává recenze indie her autorům, kteří to pak v křečích a s pláčem musí hrát...
    • josephd
      V drtivé většině případů přiděluje hry k recenzi šéfredaktor nebo jeho zástupce, a to na základě toho, jestli dorazil do redakce steam klíč či review copy. Autoři si můžou většinou vybrat, pokud ale není nic jiného k mání, tak mají smůlu a musí si vzít, co zbývá.
    • Byla to dlouho ocekavana india hra a proto se ji venuji na hernim webu.
      Pokud to nechapete tak je neco spatne. Zamyslete se nad sebou dokud jeste neni pozde.
  • corfer
    To je oficálně poprvé, co mi byl smazán příspěvek a já se jasně ptám: PROČ?! Jestli se nedočkám odpovědi a vysvětlení, je to naposledy, co jsem navštívil Games.cz. Proberte se chlapci, protože tohle je přesně to, proč JD skončil tak, jak skončil!
    • Kristova noho stačí trochu přemýšlet. Pod každou recenzí na indie věc tu blijete kecy o tom, že se něco recenzovat nemá a redakci už asi dávno přetekla trpělivost tak tohle pitchování pravidelně maže. Deal with it, čti recenze na hry, které tě zajímají. Jednoduchý! *16*
      • Kdyby mazal jen tohle pitchování, nikdo nerekne ani slovo. To co tady cenzor predvadi je neco jineho. Proc to komentujes, kdyz ocividne ani nevis co tady mazal? Nechapu jak se muzes zrovna ty ohanet premyslenim. Treba diskuze pod Mafii. Mafia III je indie hra jak vysita, vid ty malej.
    • Nelíbil se cenzorovi, když se něco cenzorovi nelíbí, tak to smaže, paradoxně tak často sám porušuje pravidla diskusí
  • Místní cenzůrek se utrhnul ze řetězu. Zase je všechno smazaný. Zajímalo by mě, podle jakého klíče to mažeš. Hovadiny a nesmyslný hádky i u týden a víc starých přispěvků zůstavají, ale když někdo napíše názor a ani nesprostý, tak to smažeš. Kvůli takovýmhle lidem si už začínám myslet, že nás tady muslimáci vyladí po právu. Vždyť takových 70% Evropanů jsou idioti.
    • 1diot jsi leda tak ty, ty chytráku. Další piču$ co si myslí, že jsou lidi stejní.
      • Vysvětli, proč jsi debilní.
  • Dalsia somarina bravooo :-D
  • Nalákala mě Vojtova Indiekace ,ale tahle hra má neuvěřitelně repetetivní level design a nulové craftovací elementy. Sorry, ale výroba nábojů a lékarničky není ani klouzání po povrchu. Ani to tam být nemuselo. Pokud někdo udělá pixel artovou hru, očekávám kompenzaci ve variabilitě a nápaditosti při využití toho mála, co v tom enginu jde dělat. A ten management vlaku není ani těžký ani zajímavý a jak tady řekl XXX, animace by to vyřešila lépe. Že se tam solidně povídá a buduje atmoška je hezké, ale není to ani TrainFetish ani manažovací simulátor ani pořádné postapo ani skvělá plošinovka. I 15 eur je moc.
  • Doufám, že to na PS4 Pro poběží ve 4K. *1*
  • Teda sorry ale tohle jste mazat nemuseli...
    • Takze jsem dostal ban za top prispevek bez vulgarit. Za kazdy takovy ban na mesic zapinam adblock.
      • Ten tvuj top příspěvek jsem četl a byl úplně o ničem. Když se ti indie hry nelíbí, tak se o ně nezajímej. Nebo se o ně klidně zajímej, ale diskutuj s rozumem a nepiš takový nesmysl jaký jsi napsal. Vychází tady články o spoustě jiných hrách, každý si může vybrat podle toho, které hry ho zajímají.
        • Že se ti něco nelíbí je snad důvod pro ban? To sou dobrý mrdky tady
          • On se ale ke hře jako takové přímo nevyjadřoval. Nemůžu tady přesně jeho příspěvek citovat, protože si ho doslova nepamatuju, ale bylo to něco ve smyslu: "tak jste si splnili vás denní limit recenze jedné Indie blbosti, těším se zítra na další." Kdyby se pokusil aspoň o nějakou konstruktivní kritiku - tzn. napsal, ze třeba vyšla hra xy, která je mnohem zajímavější a recenze tady na ni není, tak bych to dokázal pochopit. Ten jeho příspěvek byl ale úplně o ničem - znamená jen snahu shodit práci někoho jiného, proto si taky myslím, ze mu to oprávněně smazali. Naučte se byt trochu tolerantní i ke hrám, který se vám nelíbí. Je spousta lidi, kterým se zase nemusí líbit hry, které hrajete vy.
          • No pokud to definujes jako trolleni nebo vyvolavani flame waru pak to duvod pro ban muze klidne byt ale v tomhle konkretnim pripade jsem to zrovna tak uplne nevidel. Nemyslim ze Mart9 se snazil vyvolat flame war nebo trollit ale ze ty veci co pise mysli opravdu uprime.
            • Mart9
              Ta poslední věta *14* Samozřejmě.
            • Flamewarů jsou tady celé dlouhé diskuze - cokoliv o Bethesdě, Skyrimu, Zaklínači, Kingdom Come, PC master race vs. konzole atd. Kdepak, to cenzorovi nevadí - generuje to diskuzi, rozkliky a zobrazení reklam. Vadí něco úplně jiného...
    • Jack1947
      Bud rád že za podobné výlevy si nedostal rovnou banán ty trolle ( ten příspěvek sem nečetl ale podle toho jak tady se ptáš nic lichotivého).
      • Dik jsi do toho prispevku reagoval ty hnupe...
        • Jack1947
          Jn zvykej si já mám častějc banány než ty co rostou a padaj ze stromů v africe *7*

          Takže to byla nějaká hloupost ber to tak že te varovali a už to nepitvej. ( Takhle sem onehdá pitval a bum byl banán) Normální modus operandi na většině webů.
          • Ani to nebyl muj prispevek... jenom jsem na nej reagoval.
            • Jack1947
              To aby sis dělal screen - a pak se tím teprve oháněl. Já už bych se v tom nehrabal stalo se stalo.
          • Jack1947
            Smažou i tohle a smazali to aby zamezily dalším reakcím a flamu ty hnupě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit