Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu dobré shrnutí, kterému nemám v podstatě co vytknout, vlastně bych se pod to klidně i podepsal. :-D To dosavadní zcela nekritické nadšení pro LoU už se mi zajídalo, je dobré, že si ještě někdo všímá hranice mezi dobrou hrou a vymytým mozkem ignorujícím jakákoliv negativa. *5*
    • kennyB
      Nekritické nadšení je tu proto, že je to jedna z nej her, která v poslední době vyšla.
  • Tyvle...co na tohle rict, za me hra stoleti! Hlavne ze tu date hru roku Assasin creed black flag...kvuli vasi recenzi sem zakoupil zahral si hodinu a uz nikdy vic...ale neobjektivni recenzi na tlou to joo
    • taky me black flag vubec ale vubec nechytl,hra roku ha ha
  • Tím Tomb Raiderem si Olejník nasral do huby, udělal ze sebe kašpara a celou recenzi devalvoval na prachsprostý výblitek.
  • tonnymontana
    Tomb raider byl neskutecnej propadak alespon na mem zebricku. Lara nesutale nahani skupinku lidi a kdyz je najde rekne pockejte odskocim si hned jsem tu a zase je hleda:D dej byl silenej az to neslo unest. Nejake stealth tam nebylo nutne stacilo vse vystrilet.

    Jinak tahle recenze co jsem cetl je uplne mimo autor mel rozebrat technickou stranku hry a ne v 70 procentech tech text blabolu vyjadrovat svuj nazor na puvodni verzi. Delsi dobu jsem uz necetl takto zbytecnej clanek kterej je onicem a snad se snazi jen jit proti jakemusi proudu aby byl coool ci jak se to dneska oznacuje. Je mi jedno jake jmeno to napsalo ale myslim si ze tohle melo skoncit na nejakem blogu kam chodi malo lidi.
    • Nejlépe vyjadřovat svůj názor někde potichu v koutě. To už tady jednou bylo.
      • Má pravdu, to že se bojíš neznamená, že druzí budou jako Ty.
  • Nový tomb raider bol pre mňa priemer a to ho tiež sprevádzal riadny hiphop.
    Už sa teším na túto hru pretože je od Naughty Dog a tí jediný vedia pracovať s PS3.
  • Ilusiveman
    Vážně nechápu, proč se tomu říká recenze. Proč se tomu neříká "mini-recenze"? Protože defakto jediná věc, co se tu dá recenzovat jsou nové textury. Recenzovat stejnou hru dvakrát je podle mě vrchol neprofesionálnosti a působí to nanejvýš vadně a schizofrenně. Games, váš rating tímto rapidně klesá. Působí to pouze jako levná možnost, dát nějakému patolízalovi šanci, aby měl konečně možnost vyblít se, když poprvé mu ta šance nebyla udílena.
    • podle mě to s hodnocením přehnal, měl tomu dát 4/10 a byl by klid..
      • Ilusiveman
        I kdyby, tak co to je za blbost dělat opravná hodnocení?
        • prodávají to za peníze jako samostatný titul, zaslouží si tedy samostatné hodnocení, to máš jako původní Baldur´s Gate a ty enhanced verze, taky se hodnotí dvakrát
          • Ilusiveman
            Takže F2P si podle tvé logiky nezaslouží hodnocení? Stejně tak i z druhé strany, jak lze zautočit na tvůj argument, když jsem hrál Abe's Oddysee na PS a teď ho hraji na PC, tak by si tedy měl, jako samostatný titul za peníze prodávaný, taky zasloužit re-recenzovat?

            Nechci tě napadat, ale... předtím, než na internet myšlenku vypustíme, my zamyslet se, musíme.
            • ano, přesně tak, re-edice Abe´s Oddysee po 10 nebo kolika letech by se měla re-recenzovat, je už nová generace hráčů co staré recenze nečetla a tu starou zajímá co se změnilo

              nikde jsem nepsal, že by se F2P neměly recenzovat, naopak, myslím že třeba PS4 a PC verze War Thunder si zaslouží dvě recenze

              než na internet vlezeme číst bychom naučit se měli
  • Jack1947
    Byl jsem "pryč" od pondělí a nestačím se nasmát povedená trollparta plna buzeraníků s PC a taky jinejch exotíků zasmál jsem se jak nikdy, jo ještě je třeba vyzdvihnou Vesku. ( tímto ho pozdravuji) a jeho pravidelné hysterické dnes již legendární záchvaty. At dupou králíci. co Nejdýl.
  • Ze vas bavi se tu hadat, vzdyt koho zajima co si mysli nejaky jouda na Games, kouknete na Metacritic a budete mit o hre jasno.
  • To je komedie, az je to smutne.
  • Co je to tady zase za nesmyslný pindy...co je k nepochopení na tom, že 10 to dostalo od jednoho člověka a 8 od druhého, já myslim, že je to celkem logické...a nějaký kecy o tom "aby si redakce stála za svým a že to je alibismus" jsou žvásty nejhrubšího zrna a jsem rád, že se netlačí žádný "oficiální" hodnocení redakce ale dává se prostor individuálním názorům...úroveň diskusí jak na inkách a iděsu kde se u dopravní nehody řeší, jestli měl viník BMW nebo stodvácu...koukám, že i mladší generace dává přednost "unifikovaným" názorům před individualismem...člověk by řekl, že todle myšlení pomalu vymírá a ono pěkný kulový...
    • se ti ani nedivím, že máš jimmyho ako avatar.
      • Já se zase nedivim, že ty máš nick tvořen citoslovcem...
        • Tak tohle bylo přímo na komoru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit