Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ti mutanti jsou slepí? Jinak mi nedochází, jak tam ten hrdina může chodit s baterkou zaplou na plný koule a svítit si na ně jak hygiena na maso z Kaufu. Takováhle blbost ubírá atmosféry jak sviňa.
    Pokud jsou slepí, tak pak ano, vše v pořádku, ale oni jako slepí nevypadají.
    • TheFeardemon
      Podle mě by bylo zajímavé udělat hru,kde monstra nereagují na světlo,ale na své stíny tak,jako by tam viděli nějaký pohyb.Podle mě by to mohla být feature,která by hodně ovlivnila hratelnost a zároveň byla jak vtipná,tak podstatně zajímavá.Takticky by to šlo využít a zároveň by to semtam hru stížilo,jelikož by např.Blikající světla mátla nepřítele.Ale samozřejmě né tak,že kdyby světlo svítilo pořád,tak by se dívali jen směrem,kde mají stín,to zas ne.Bylo by to něco,co by chtělo hodně propracovat a promyslet no...
      • Nemohu si vzpomenout ktera hra, ale nejaka todle podle me uz vyuzivala. Sice velmi omezene a jednoduse ale stejne...
    • fakt mám nejradši takovéhle šťouraly, tvůrci přišli konečně s něčím, co ještě nikdy nikoho nenapadlo, a hned v tom někdo musí hledat mouchy *1*
      • A co přesně myslíš tím, na co ještě nikdo nepřišel, to mi teda prozraď...
      • S čím novým prosímtě přišli? Kdyby Ubisoft nebyl retardovaný, mohli jsme dávno mít pořádnou postapo survival hru - I am alive.
        Zombíky a mutanty máme všude možně taktéž.
        A promiň že v x let staré Penumbře či Amnesii se nepřátelé orientují i podle světla.
        • Za co mínuska, má pravdu ten chlapec! Kdyby I am alive dopadlo hratelně, byla by z toho náramně podobná hra. Zombíci jsou všude a to, že tihle mají v hlavě houbu na tom nic nemění. Crossover přírody a civilizace jsme měli například v Enslaved, dívčí partnerku rovněž (nebo třeba i v PoP 2008 nebo jak už dneska starém HL2) a plíživé hororové pasáže už se dnes jako záplaty na díry ve stereotypní hratelnosti používají skoro všude. Last of us určitě může být dobrá hra, ale nezkoušejte tvrdit, že přichází s něčím novým.
          • eeeee
            To se pozna, az si tu hru zahrajeme. Imho ND prichazi s necim novym a to zpracovanim, interakci hlavni postavy s okolim, zajimavou kombinaci ruznych prvku byt obcas pouzitych i jinde. Ale tezko soudit na zaklade par videi, je potreba si to zahrat a teprve potom soudit. I kdyby nd neprislo s nicim novym, tak to porad bude originalná hra jako zadna jina a pokud si udrzi nd svou uroven, tak velmi kvalitne provedena.
        • LuckyBaal
          Souhlas - Ubisoft I am Alive pos*al *5*
      • Nevim na co myslej, kdyz to pisou
    • Hej to je divné, dobre jedny sú asi slepy, reagujú na zvuk ale ty čo reagujú na pohyb tak asi vidia nie, jedine že by boli ako netopiery z echolokáciou :) inak predsa najviac oči reagujú na pohyb :)
      • Jenze ve videu jsou jen slepý :) Pak jsou ještě sprinteři a Tickeři (o tech vim jen ze vydavaj zvuk ale jestli videj nebo ne to nevim) Dnes je vsude po internetu hromada rozhovoru a informaci tak googlete, nebo mrknete na Gametrailers narozhovor, vse vysvetlujou
    • ANO, jsou slepý! Jeden druh mutantů je slepej.
      • potvrdzujem!:D a ospravedlnujem sa ze som pochyboval - http://www.zing.cz/gamefiles/filesystem/626/62607.jpg *14* *14* *14* *14*
    • Nad týmto som sa zamyslal aj ja ked som to video videl prvý krát. Všade su podobné prišerky zobrazené ako veci ktoré reaguju na svetlo... tu teda moc na svetlo nereaguju ale pozrel som si to znova:) potom znova a nejaké svetlo som absolutne zabudol toto bude strašná pecka ktorá ešte zvýši predaje PS3 pred odchodom do dochodku *14* *14* *14* *14* *14*
  • "Noelovo" pravé jméno je Joel.. :)
  • Oběti očividně napadá nějaká zákeřná nejedlá houba
    • :) přesně tak, tvůrci se inspirovali reálnou předlohou téhle houby, kdysi tady na tiscali byl článek. Jinak viz tady: http://m.rozhlas.cz/leonardo/priroda/_zprava/houby-a-mravenci-zombie--1159031
  • S mutantama/zombíkama mnohem lepší.
    Rozhodně bych nechtěl postapokaliptický Uncharted, kde v průběhu hry postřílíte 800 lidí (pouze chlapů = průměrné množství na jeden díl Uncharted)... to by poněkud hodně ničilo atmosféru post-apo.
  • Aspoň to konečně nehraje nějaká lama jako to v tadytěch demech bývá zvykem.
  • Možná by to bez těch mutantů bylo lepší, možná ne, každopádně ta atmosféra.... ta je prostě boží *8*
  • Fakt me sere jak ty mutanti vypadaji vubec se nehodi do toho sveta tam patří mutanti jako v Já legenda a ne obří květáci *16*
    • Jsou ruzny druhy, květáci neviděj protože maj květák, jiní zase viděj a květák nemaj
    • Květáci xDDDD
  • Jo Jo budou tam Mutanti, vyhrál jsem sázku s bratrancem.
    • To se vi uz od prvniho dne oznameni, takze jste s bratrancem trosku mimo...
      • Tak o tom by se dalo pochybovat, já o žádných mutantech nikdy předtím neslyšel.
        • To je mi celkem ukradeny co ty vis nebo nevis, pochybovat se o nicem nemuze protoze tak ta hra byla od zacatku představená a prezentovaná...takze jsi trosku confused no
          • no nevim, kdo je tu confused, vyvyjino :D
            • Já se s tebou hádat nebudu a budu na jakýkoliv diskuzi budu jenom chtít. Nemužu za to, že ti všechno přijde jako útok a máš potřebu napadat ostatní to opravdu ne. Navíc to bylo dost offtopic tak co?
            • Nemas si tu hrat na nejakyho soudruha předsedu co kontroluje obsah diskuze, mazej

              Stejne jako ty budes prudit s hovadinama na jakykoliv diskuzi, muze kazdej resit co chce...nebo to mas pravo jen ty? Jezis ty jsi zase lampasák
            • Tady jsou všichni tak zamindrákovaný, že všechno hned musí brát jako útok to snad není pravda.
            • Snad si tu muzem psat o cem chcem ne? Jestli se ti to nelibi tak si táhni
            • Jsem tady správně na games? Zdá se mi totiž, že jsem na stránce Gramatikačeskéhojazyka.cz.
            • Ad Kubas: teda s tim "mne" to jsem nikdy neslyšel, co se tady člověk nedozví *15* Ale tohle bych opilý asi spletl - tebe/tobě je jistota *3* (někdy ve tři ráno dumat nad pádem....nikdy! *1* )
            • Kein
              Nás to učili takto:
              Pomáháme si druhou osobou "tobě" a "tě". Pokud jde mě/mně nahradit "tobě" tak je správně "mně". Pokud jde nahradit "tě" tak je správně "mě".

              tobě/mně:
              př.: "Dal to mně." (Dal to "tobě" - correct, jelikož "Dal to tě" je blbost. Správně je "mně")

              tě/mě:
              př.: "Viděl mě" ("Viděl tě" - correct, jelikož "Viděl tobě" je blbost. Správně je "mě")

              Osobně si myslím, že je to zbytečná složitost českého jazyka, v textu si téhle hrubky málokdy všimnu a bohatě by stačilo používat jen jedno z těchto zájmen.
            • ZvacA
              Kubas

              To je ještě složitější, než když si originálně řeknu čistě pády s tím: 3-6 - mně; 2-4-mě. Vystaraný. :D
            • k tomu "mě" a "mně", je to jednoduchý:

              pokud si můžeš říct místo tý varianty s háčkem "mne", tak dáš "mě", pokud ne, dáš "mně"

              takže v tvém případě "Mne to přišlo divný" je nesmysl, proto dáváš "Mně"

              ale třeba "Nečum tak na mne" můžeš dát "mě" :o)

              konec gramatického okénka ;)
            • myslíš "Mně" :D
              jen si z tebe utahuju, neber to osobně ;)
            • Me to přišlo divný :D

              Tak Mě a Mně jsem nikdy neřešil (mozna protoze jsem to ve skole nechápal :D )
        • Hned první video, které k tomu uvolnili. Společně s oznámením existence hry.
          • Je to očividně chyba jejich PR oddělení že své potencionální zákazníky dostatečně neinformovala a videa vydávala skrytě.
            • Cosi
              Jo jo, GGG náš starý troll nás zase dostal.
            • Jsi normalni? Vzdyt ho chce sezrat houba

              Alespon vime, ze ho vubec nemusime resit, pokud to z tady toho opravdu nevidi tak je budto mentál nebo troll
            • conflig
              to myslíš vážně, že to nevidíš *8* v čase 1:47
            • Kde v tom traileru vidíš mutanta? To chceš říct že každý kdo nosí kapuci a vypadá jako hunter z L4D je mutant
            • Co to placas? Hned prvni trailer mel mutanty, to jsi mental ze ti to musi zastavit ve videu a napsat THIS IS NOT A HUMAN!

              Mozna spis nezvladas slozity mechanismy Youtube, ale zkus si vyhledat Last of Us Reveal Trailer (zkusim dat link ale blbne tu https://www.youtube.com/watch?v=zVOCaJuMsG4 ) a cely video je o boji a uteku pred květákama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit