Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MW3 nebo BF3 by touhle dobou melo 300 postu...
  • ta série je excelentní pokud vezmu hry které jsem hrál tj. vše retailové na domácích konzolích od ALttP po Skyward Sword ta série je bezdiskuze excelentní, možná to někoho trápí 25 let produkovat vysoce nadprůměrné hry to je obdivuhodné.

    V případě recenzenta a redakce webu Games.cz bych spíše napsal záviděníhodné což je důvod pro tak nízké score, Nintendo nikdy nebylo v ČR populární, spíše naopak, nejsem tak nízkým score překvapen, překvapen jsem tak primitivním ospravedlněním pro ono score.
  • zelda zpusobuje vetsi agresivitu nez hrano MW3 , *1*
  • Tohle je hodně mimo mísu.
  • Asi tak nějak. V době, kdy se tady vydávají pravidelné série založené na mírné evoluci v mezích zákona je recenzentova prostě nepochopitelná. Kdo vedle sebá dá Skyward a Twilight, tak tomu musí být jasné, co se od minule změnilo. A přestože některé mechanismy si Zelda nese už 25 let, rozhodně komě těchto nosných prvků je zde spousta vylepšení a novinek.
    Zajímavé, že třeba Assassin's Creed Revelations podle náznaků bude defakto potřetí totéž, ale nikomu to nevadí a nikdo to nekritizuje. Tím neříkám, že je to u AC chyba, patřím mezi ty, kterým to nevadí.
  • *7*
  • Seš zabiják :D a i pravdu máš !
  • frag.ment
    To je hovadina na entou už jen podle toho videa..
  • Ne, pokud hra není pro WM+ stavěná, tak jí nijak nepomůže, takže na Okami to nemá vliv. Mně se víc líbila ta Wii verze, ovládání mi i přes nedostatky sedělo víc než na PS2.
  • Co tohle má bžýt za nesmyslnou reakci?

    Vidíte snad že se bych se vyjadřoval k této hře? Já měl na mysli sérii jako takovou, ne konrétně tento díl...
  • Vskutku děsivá racenze, škoda. *9*
    Ono méně je někdy více, recenze je útvar, kde je slohová exhibice spíše na druhém místě, takže je sice hrozně cool, že autor zná několik slov v cizím jazyce, ale upřímně řečeno, mne zaujalo mnohem víc, že nepochopil, co recenzuje, a že neumí hrát. Jak říkám: primárně je to škoda, protože mám tenhle web celkem rád. Nemám problém s tím, když dá někdo Zeldě 7/10, mám problém s tím, že jí to dá z naprosto nesmyslných důvodů, které dokazují pouze to, na co tady upozorňuje každý druhý - tedy že autor hrál špatně a polovinu věcí nepochopil. Doporučil bych znovu a lépe, můžete třeba říct, že ta recenze je "nedorozumění". *3*
  • co tohle má být za nesmyslnou reakci, vy jste tu hru hrál?

    recenzent neumí ovládat hru kterou recenzuje, to je mimořádně neprofesionální jednání
  • Problém je že hráči Zeldy zdegenerovali zhruba stejně jako hráči MW3 - ti mají taky v hlavě plno vystříkaného semena, které jim neumpožňuje vidět realitu a tak ať už je hra sebehloupější (tím neříkám že Zelda je hloupá) a bez jakékoliv inovace, tak ji stejně jdou houfně kupovat a ještě ostatním hráčům před obchodem nabízejí anální sex zdarma, protože jak vidí logo té své milované hry tak jdou všechny zábrany stranou...
  • autor a games.cz v této recenzi fatálně selhali, autor jemuž byla přidělena recenze nejen že neumí ovládat hru, což je stejné jako kdyby recenzent automobilu neuměl řídit, navíc jeho nesmyslné a hloupé poznámky dokazují že autor hru ohodnotil dávno před tím než vůbec začal hru hrát.

    tato recenze je krajně hloupá a vysoce neprofesionální.
  • Ne... je to hloupé...

    To je jako když si vyhoníš nad souloží ženy s koněm...
  • EuroSamurai
    Hudba,universum a celý lore kolem zeldy,level design,atmosféra,příjemný ovládání,gameplay ?
    Já na Zeldě vidim jen jediný negativum a to "HEY LISTEN!"
    BTW líbí se mi tvoje tvrzení "z tech nintendo hodnoceni 9.7 pro 10te opakovani te same hry uz jsem tekl..." když si hrál jen OOT před pár lety :D
  • Zelda je akci adventura, priteli, takze bych si napred zopakoval zanry a az potom mluvil :)
  • EuroSamurai
    Vocasi ty seš ocas!
  • Tož prepáč...

    Pro hraní Ocariny of Time musíš mít a investovat čas, zápal, touhu objevovat a nenechat se jen vést, také touhu řešit hádanky a problémy.

    No a pokud tě Zelda nechytla, tak jsem si domyslel, že tyto věci nemáš, nebo je nechceš investovat... tak jsem doporučil sérii, pro jejíž hraní je mít nemusíš, nebo je nemusíš investovat.
  • Jen bych se vyjádřil ke hře- Pokud se vám nikdy nelíbila Zelda, tak se vám ani tento díl líbit nebude. A pokud jste fanoušky, tak jej budete zbožňovat. Není to jednoduché?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit