Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Kdo rekl ze se Indie Nadhodnocuji, ( jenom a pouze ) ten tu uz zrejme neni... *15*
    • PravyMonty
      http://www.youtube.com/watch?v=mqDAFEYQTMY&feature=youtu.be&t=48s
  • vybrali nahodne nejakou indie a zrecenzovali ji poctive, tedka teda jako ze vsechny predchozi indie hry byly zrecenzovany taky poctive
  • Kdyby místo designéra přijali raději profesionálního grafika, místo nedokonalého enginu použili optimalizovaný, místo skriptérů programátora, měli kapitál o 1500% vyšší, hra by mohla dopadnout docela dobře.
  • Alexander, our older brother
    Set out for a great adventure
    He tore our images out of his pictures
    He scratched our names out of all his letters


    Our mother should have just named you Laika!
  • CRYPT
    To neprodavaji na steamu? *8*
  • Asmoudeus
    Podivnej grafickej slepenec, jakoby na hře dělali tři grafici nezávisle na sobě. Nelíbí se mi to a jdu dál.
    • Ale vždyť je to juxtapoziční metagigatomální extrafistrumizace trichotomie a jak by řekl Nietzsche: "Když se podíváte na Nidhogg tak se Grygar utrhne." Takže HniDogg v duši.
  • Julka v hlavní roli a nepsal to Poláček? :D
    • Inquisitor
      To by pak nebylo objektivní :)
      • Žádná recenze není objektivní a přemýšlej - Julka, vyměníš u za a, tu přesuneš písmeno, tam přehodiš jiné a voilá - je to Lajka! A dále Ondřej (6 písmen) Švára (5 písmen), tedy 6+5=11, Petr (4) Poláček (7) 4+7=11 - je to SLEEPLESS!!
        • kubi-wan
          Jo... a Half-Life 3 confirmed, ne? :P
  • Tato hra mě docela zjímala, ale vaše recenze mě upřímě dost odradila. No skouknu nějaký gameplay a uvidím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit