Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akorat, ze ta mrtva studia udelali hry, kterym BB nebo DS nesaha ani po kolena...
  • iSpirit
    Určitě super nápad do nejlepších studií současnosti zařazovat mrtvá studia minulosti. Evidentně máš nějaký problém se vyrovnat s minulostí...
  • iSpirit
    Jelikož Bloodborne redefinoval slovo kult, tak většina těch her z minulosti vedle Bloodborne naprostou blednou. Ale ani nevím proč mi to cpeš, tohle je snad nějaké nostalgické okénko?
  • Kde pak ty ptacku hnizdo maaas?!
  • Tohle samy si rikam o par kultovnich hrach z minulosti taky, akorat ne 2 roky, ale trochu dyl.
  • + Looking Glass, SirTech.
  • Still
    Proč by ne? Z pokročilých lechkých a superpevných materiálů, nevidím problem :)
  • ZeroChris
    No je tam quick save a quick load, takže to může hrát každý :D Nevím jestli to teda nezrušili s nějakým patchem :D
  • ZeroChris
    Za mě takový to meh...
    Základní nápad není špatný. Jenomže... To prostředí? Zatím se mi nestalo, že bych si řekl "Woow, tohle je fakt pěkný!". Další problém je pro mě ten souboják. Teď nemyslím princip, ale zpracování. Nezlobte se na mě, ale chlápek v exoskeletu a metrákem kovu navíc prostě nebude poskakovat jako baletka. Ty finálky sou směšný.
  • Malleth
    Dohrál sem to. Systém získávání schémat a resourců odsekáváním končetin je skvělej, stejně tak systém implantátů. Prostředí je ale hodně nudný a často se tam opakujou stejný chodby a i nepřátelé.
    Odhadem bych řek že lokace High Wall of Lothric z DSIII má v sobě víc typů nepřátel než Surge za celou hru.

    Taky je Surge jen pro hodně trpělivý lidi. One hit killy jsou tam rutina a zdaleka ne vždycky vaši vinou. Ze všech prozatimních souls like her je tahle nejmíň fér a zároveň asi nejtěžší. Já bych dal tak 6/10
  • Bullfrog! SSI! Westwood! :)
  • Lukass
    Za me teda zklamani, malo nepratel a spatne level desing, monotoni prostredi. Celkem nuda
  • tak by so to zahral až by som plakal, ale kupovat kvôli jednej hre ps4 nebudem.
  • Myslis MicroProse?
  • každej kdo rozumí hrám, zná nejlepší herní studio...
  • Tak to je mi te lito... Pockej, vlastne neni.
  • Asi jo, jelikoz vetsina lidi ani nevi co From Software je. A pak je tu jeste znacna masa lidi, ktere Souls serie nezajima.
  • Asi jo. Kdyz si vzpomenu, kolik klonu ma warcraft nebo diablo...
  • Nevím, je to rozumná strategie - být navždycky ve stínu From Software?
  • já to vyzkoušel po videorecenzi v Games TV a začátek nic moc, ale dál už mě to docela baví... vlastních věcí tam pár náhodou mají, hlavně to zaměřování končetin / crafting je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit