Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky napsana recenze, je videt, ze ji psal nekdo, kdo ma s deskovkami docela zkusenost. Zda se, ze recenzim na Games cerstva krev prospiva.
  • Tak Talismanu se mi zatim dari uspesne vyhybat. Kamarad ho sice ma(nejsem si jisty,ale myslim snad dokonce 3.edici),protoze s manzelkou mame radeji sviznejsi hry s tim,ze jich za vecer zahrajem vic. Kazdopadne dik,asi si predobjednam ceskou verzi(kvuli zene),borec u nas v meste na eshopu ji ma lehce pod 900,-. Ale kdo vi,mam ted docela nabity nakupni seznam,jen pro zajimavost Imperial Settlers, Beasty bar, Red November,SW imperial asault a zena strasne moc chce Mice and mystics. Takze kdo vi,kdy se na Witchera dostane.
  • Ilusiveman
    Kolem dvou hodin hrajeme Hru o trůny ve třech hráčích a dost se bavíme.
  • Ilusiveman
    Jacku ty máš v sobě chybu a vyhazuješ divný hlášky.
  • já rozhodně doporučuji, pokud máš přehled v deskovkách a i podobně smýšlející kamarády tak jdi do toho. Já jsem se hrou spokojený a to musím říct, že mě digitální verze nebavila vůbec, ale desková je skvělá ať už člověk je fanoušek nebo není. Na rozdíl od recenze mi přijde hra velmi svižná, opravdu tam neděláš tolik věcí, aby se čekalo.. ( např. Talisman, jó tam trvají kola strašně dlouho...)
  • Já pařím na tabletu Ticket to Ride a je to super. Lze hrát buď sám proti AI, nebo více lidí na tabletu, nebo online.
  • Tak ted nevim. Docela jsem uz byl rozhodnuty,ze to objednam,ale po precteni recenze jsem lehce odrazen. Hral to nekdo vickrat a mohl by mi popsat klady a zapory? Jestli do toho jit. Nahrano mam celkem dost deskovek,takze zacatecnik nejsem.
  • Doporucil bych ti Star Realms. Docela svizny deckbuilding,ktery ma velmi jednoducha pravidla ale zabavi na dlouho. Navic pri koupi automaticky ziskas verzi jak na pc tak na android.
  • Digitální verze nemá skoro nic společného se stolní verzí. Digitální je nejen zabugovaná ale spousta věcí tam buď není vůbec vysvětlena nebo tam prostě není... Desková verze naopak je kvalitativně někde jinde a rozhodně stojí za to si ji zahrát, navíc je dost rychlá (ale je to pouze v případě, že holdujete deskovkám se složitějšími pravidly..).

    Ve třech hráčích jsme hráli asi cca 2 hodiny a skoro vůbec se nečeká na tahy hráčů, protože jsou rychlé.

    Za mě rozhodně nadprůměr a to už jsem nahrál opravdu hodně deskovek... *3*
  • Morraw
    Dalo by se říct. Rozhodně to na nějakou dobu zabaví, ikdyž tam hraje velkou roli náhoda. Elder Signs mají každopádně svojí vlastní deskovku.
  • Á, Elder Signs je takový zjednodušený Arkham Horror, že?
  • Vogon
    Znám dvě dobré dvě pro android(Možná jsou i na PC) - Small World 2 a Elder Signs:Omens
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daysofwonder.smallworld2&hl=cs
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fantasyflightgames.ESAndroid
  • Když jsme u těch digitálních deskovek, co krom Talismanu mi můžete doporučit? PC/Android
  • Kde je číslo? Games.cz mě nutí zapojit mozek a číst. Kde to jsme? Ve středověku? SKANDÁLNÍ
  • Jack1947
    Co to deskovka a bez čísilka? kde se stala chyba. *7* *3* ( Opravdu hodně špatně myslící co nepochopily, tak se jedná o naše tolik oblíbené hodnocení na začátku recenze... ale to by se u deskovky neslušelo že).
  • Vogon
    Hra je to v každém ohledu přinejlepším průměrná(Ale je to zaklínač, takže hra tisíciletí a to co řekne něco negativního dostane hadici.). Ale musím říct jedno, člověk by čekal, že když je to "jenom" deskovka, tak na tom nemá CDProjekt technologicky co posr*t, jak mívají ve zvyku, ale to jsem očekával moc, jelikož internetová verze, má tendenci náhodně odpojovat hráče ze hry, přičemž není žádná možnost jak se zpátky připojit.
    Gratuluji CDProjektu, protože posr*li i to co snad posr*t ani nejde.
  • Myslim ze recenzent to vystihol celkom presne, ked ohlasili boardgame Zaklinaca a este ju mal robit autor Robinsona tak som bol nadseny, toto nadsenie vsak opadlo po zahrani digitalnej verzie, radsej dajte od toho ruky prec a zaobstarajte si kvalitnejsiu doskovku, na trhu je ich naozaj plno
  • Kr.Pa
    Takže původní karetní hra je lepší? Hrál ji recenzert?
    http://boardgamegeek.com/boardgame/30952/witcher-adventure-card-game

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit