Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duck tales souhlas...Rayman ale na PS3 nebo xboxu asi bude odlišný protože na WiiU využije ovladač (kdy na psš a xbox musíš užíávat analog vs dotykový display). Otázka je teď pokud si neumíš vybrat na 3DS hru, která by tě bavila jestli je vůbec 3DS správný koncept pro tebe...tu Ocarinu si dohrál nebo jen vyzkopušel a zjistil, že 3DS není nic pro tebe? Může to být i tak...Já takhle např před rokem skoro nechal hraní na PC..prostě mě nic nebavilo atd. Dao by se říct taková herní krize...přešel sem na 3DS a teď se opět vracím na PC, kde sem objevil pár zajmavých titulů...Lajdáctví to nutně být nemusí ale je iritující pořád poslouchat ve spojení s WiiU argument "kvůli jedný hře" protože tohle dlouho platilo ...jenže situace už je chvilku jiná..rozumíme si.
  • Rayman a Duck Tales jsou i na jiných platformách, takže ty bych nepočítal. Hry vycházejí, ale nemusí tam být nic, co by autora předchozího příspěvku zaujalo, to přece nemusí být lajdáctví. Typickým příkladem je 3DS - někdo neví, co hrát dřív, mně se na něj práší s tím, že jsem fakt koupil kvůli jedné hře (Ocarina of Time) a od té doby se neobjevilo nic, co bych si s nadšením odnesl z obchodu. :(
  • Pro ty co jsou přesvědčení, že Nintendo je ztracený případ.
    Finanční stavy na koncích fiskálních roků do roku 2011:
    http://gimmegimmegames.com/wp-content/uploads/2013/06/nintendoprofits.jpg

    A uznejme si, tohle se za ty dva roky zase tolik nezměnilo...;)
  • ZombieU,Rayman Legends, Pikmin 3, Monster Hunter 3, Duck Tales Remastered, New Super Luigi U a teď Wonderful 101...na spadnutí je Super Smash Bros,Zelda Wind Waker HD,Wii Party U ...Pak ještě hrstka her multiplatformních se dá hrát...Ano neni to zástup jako ostatní konzole ale argument "kvůli jedné hře" dneska už pronáší jen ze zvyku lajdáci a ti co se chtějí prostě rýpnout ...Doufám, že do roka už nabídka bude taková, že si WiiU pořídim a pak dopadnu jak na PC a 3DS a to tak, že nebudu vědet co hrát dřív..
  • Kdybych měl WiiU, tak bych si to koupil, strašně se mi to líbí, ale kvůli jedné hře si konzoli kupovat nebudu. Škoda že Japan can't into PC.
  • Mahcake
    Na to, že celosvětově má tak 100 lidí WiiU to nemusí bejt jenom v ČR. *3*
  • Paul_cz
    Zajímalo by mne kolik se týhle hry v ČR prodá. Tipuju dva až tři kusy.
  • leon87
    "ona se nejaka ta podobna hra precejenom najde, nebo ne"
    Tohle je regulérní kopání do mrtvoly. *1* http://i.imgur.com/neiqw1P.jpg
  • Jack1947
    Hra hezka, urcite ale tak nemusim mit uplne vsechno ne. ( ona se nejaka ta podobna hra precejenom najde, nebo ne.) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit