Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Tim Schafer chce po Broken Age zkusit něco jiného než adventuru"

    Chce zkusit dodělat hru?
  • To je jeden taký vtip, že vojde do baru podvodník, klamár a lump a barman sa ho spýta, čo to dnes bude pán Shafer?
    • Dobrej
  • "..zatímco adventuru si zahrajete jednou a už se k ní pravděpodobně nikdy nevrátíte." Pokud bude dobrá, tak se k ní vrátim. Stejně jako svoje oblíbený filmy jsem viděl víc než 10x a pořád mě baví. Nejde o linearitu, ale o kvalitu - o příběh, atmosféru, postavy.
  • No, jestli Schaffer zase půjde na KS s jeho další hrou (jakože při jeho práci s penězi určitě), tak bych hlavně nečekal, že zas vybere 3 mega dolarů, protože za poslední rok si (dle mého názoru) totálně nas*al komunitu, která je potenciálním sponzorem další hry. Na "pitomou" adventuru mu nestačily 3 mega a ještě se druhá část platila z prodejů první části, ukončení vývoje early access hry, jeho nedávný výstup na GDC a celkově jeho přístup k gamergate určitě dost lidí odradil.
    • No ještě pořád muže vytahnout Psychonauts 2 a to je v podstatě jeho jediná šance protože za tu hru by mu miliony fanoušku utrhlo ruce
    • co udělal Schafer na GDS, o tom jsem nic neslyšel? A ohledně gamergate jaký že zastává názor?
      • Zayl
        Myslím že na GDC přišel moderovat s loutkou z ponožky (sockpuppet, narážka na twitter a #Gamergate a #Notyourshield). Asi si myslel že je vtipný. No holt to nevyšlo.

        A jeho názor si jednoduše odvodíš z toho, že je jeden z těch loserů co figuruje ve FeministFrequency videu "25 invisible benefits of gaming while male". Zajímalo by mě jestli byl vždycky takový magor a nebo ho to postihlo až nedávno.
        • Boha jeho zase #Gamersgate. To "hnutí" není o tom, že potlačuje práva žen, ale o tom že za***ní herní novináří š****í s vývojáři indie games, udělují jim pak lepší hodnocení a hráčům se to prostě nelíbí. Polygon/Kotaku/etc se jen k tomu pr****u postavili tak, že "hráči" jsou bigotisti a voni za nic nemůžou. (Za co se pak tuším ještě vehementně omlouvali)

          Schafer prostě neumí hospodařit s prachama. Nemyslím si, že je to z**d.
          • A to že to, co jsi napsal o Gamergate, je nebetyčná blbost, navíc několikrát vyvrácená pomluva, víš, nebo to "vlastně zas tak nesleduješ"?
  • Bobby Kotick mě pravdu, když o mluvil o Schaferovi a Brutal Legend:
    "And it turns out, he was late, he missed every milestone, the game was not a particularly good game..."
    Zajímalo mě kam se podělo těch 3,3 milionů kterých vybral na KS a co by dělal kdyby vybral "jen" těch 400K o kterých si řekl.
    Schaferomi nevěším ani nos mezi očima. Mimochodem věděli jste, že "Tim Schafer" je anagramem "Mr. Shitface"?
    • To je jednoduche co by spravil za 400 000$, podpriemernu adventuru z ktorej by boli vsetci sklamani, pretoze od neho ocakavaju legendarnu hru na pockanie.
    • A věděli jste, že Anonym je anagramem závistivej chudák?
  • PLuto.petr
    On by mu totiž na adventuru už nikdo nedal peníze. Tak to chce zkusit jinde, kde ho ještě neznají...
  • Pro ty kdo to neznají, krátký příběh jak málem vznikl Psychonauts 2 aneb další důkaz jaký je Schafer s*áč. Pár let zpátky chtěl Notch financovat pokračování jeho oblíbené hry Psychonauts. Schafer radostí bez sebe, říká Notchovi, že by potřeboval "pár milionů". Notch že OK a letěl podepsat smlouvu. Na místě se ukázalo, že Schafer chce 18 milionů (dolarů). Notch se smíchem odjel domů.
    • ucho
      Hm, tak to ten Notch je teda fakt pěknej s*áč :D
  • Umění stojí holt čas i peníze. Nikdo nebude s nostalgií vzpomínat, jak byl Broken Age levný a vyšel včas. Nezapomene se na něj díky jeho kvalitě. To jediné je podstatné.
  • Zayl
    Schafer .. Schafer ... Ah! Už vím! Člověk který dokázal ztratit za posledního půl roku všechen můj respekt.

    Může si potřást s Molyneuxem, tomu taky nevěřím ani pozdrav.
  • Ten by mohl dělat prodavače na předváděcích akcí:
    Nakecá toho také hodně, poté splní polovinu a když ho vydhodíte dvěřmi, tak se vratí oknem...
    • ucho
      Popravdě on hned v tom prvním kickstarterovému videu říkal, že to může být celé pořádný fail... a proto paralelně k tomu dělali (nebo snad dělají) ten dokument. Řekl bych, že by ten dokument mohl mít úspěch...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit