Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tom prvním obrázku vypadá jako Meg Ryan. *4*
  • 15k3
    No co se tak koukám, tak to vypadá stejně jako BF4. *12*
  • Jack1947
    Ja osobne jsem nikdy neprisel na chut tehle "ulitle" blaznive preddimenzovane serii (shame on me ?!":!?"!"::!§) proste mi to nesedlo temnhle chaoticky stYl, 1jsem nedohral ani a 2jku sem neco malo nahral stale nic moc pro mne (libil se mi puvodni design ve 3d v tom 2d nic moc - libil se mi Fallout3, new vegas ale tohle tohle moc ne, zrejmne je to doobra hra ale pro mne ne *7* .
    • MrSanta
      Je to čistokrevná střílečka, že jsou tam XP a vývojový strom na tom nic nemění. Takže jestli nejsi na střílečky, tak se nedivím, že tě to nechytlo.
      Jestli se někdy budeš nudit, tak tomu zkus dát druhou šanci a dát si hlavně new game+. Podle mě se ta hra pořádně rozjede právě až při new game+. Mluvím o prvním díle, dvojku jsem zatím nehrál.
      • Jack1947
        "jestli nejsi na střílečky, tak se nedivím, že tě to nechytlo" Na FPS samozrejmne jsem FPS,tps je muj nejoblibenejsi typ her ale proste... tohle moc ne chapu kdybych se dost nudil , nemel co hrat (1xku sem nahral pomerne dosz hodin ale neco mne proste donutilo prestat , jestli to bylo monotoni nevim, ci slo o grafiku, snesu hodne no inu, ja radsi klasicke fpsky bez zbytecneho chaosu okolo a 2jka mne nak prestala bavit tehdy sem hral ze to bylo nove no.( ja mam radsi COD i kdyz i to uz se mi zacina pomalu zajidat - mam na mysli kampan vzdy o tom stejnem. *9*
        • MrSanta
          Jasné, prostě ti to nesedlo. Nic zvláštního, není důvod to lámat přes koleno. Když tě to nebaví, tak budeš hrát něco jiného. Od toho máme velký výběr her *4*
          • Jack1947
            - Tak to ti zavidim, ja si musim davat pozor abych mnel co hrat stale, coz skoro nemam no *9* . ( starsi pecky sou bry no, zabavi ale jen na chvily... kde sou ty casy kdy sem se " nervoval´ abych vse stihl doparit, jsou pryc - samozrejmne daji se hrat indie hry i, ja radsi mam klasicke hry ale proti gustu...
          • Jack1947
            Asi tak no velky vyber, ktery se co rok a rok krati, a krati... nu co uz. *7*
            • MrSanta
              Pořád se můžou hrát staré pecky *1*. Já stejně víc jak jednu hru za měsíc nedám (spíš tak jedna hra na 2 měsíce), takže zatím mi nedostatek nijak nehrozí. Mám to přesně naopak - nevím, na jakou hru se dřív vrhnout.
      • rancor1223
        On první díl se celej rozjíždí dost pomalu, ale když se člověk prokouše přes prvních pár hodin tak je to pecka! Stále ale nejsem schopen říct, jestli je druhý díl lepší nebo horší. Přijde mi, že výrazně vylepšili bojovou část hry, ale podělali téměř vše okolo (zvlášť loot).

        Jinak doufám, že to DLC bude hodně dobré, protože zatím to je děs a hrůza a Season Passu dost lituju.
        • MrSanta
          Mě na dvojce odrazuje hlavně design zbraní. Hrubě se mi nelíbí *9*. Ale stejně do dvojky půjdu. Snad bude nějaká ta GOTY verze. K vánocům za cenu do 20 € bych to vzal.
          • rancor1223
            Základní hra za to stojí, tam je celkem dobrá i ta story. Jen to lootovaní podělali jak to jenom šlo.
            • Trošku to specifikuj. Co je na lootování podělané?
  • tak už to vydejte jako goty, ať si to člověk může koupit najednou a ne nadvacetkrát...
    • mdkGT
      za 5 ecek ve vanocni sleve :)
      • Dyzzx
        Před rokem jsem kupoval kompletní edici Borderlands 1 za 7,50 ecek na steamu takže na těch 5 eur si počkáš ještě hodně dlouho.
        • mdkGT
          Ja ale nenapsal v jakem roce.
      • hodně naivní
        • Půjde na deset.
  • XorxoxTalarius
    To vypada fakt ulitle ... asi do tech Borderlands 2 nakonec pujdu :D
    Takze ... kde je ten Steam Summer Sale? :D
    • na co summer sale? už na to několikrát byla sleva na amazonu a to v dolarech. navíc na 75 procent to asi ještě letos nepůjde, předpovídám ze své skleněné koule spíš 66
      • XorxoxTalarius
        Jelikoz kdyz mas summer sale, tak ti bezi daily offer a to pak mas novinku se slevou i 50%, navic chci vsechny DLC, takze si musim pockat na summer sale.
    • tohle bude ve sleve tak za 2 roky
  • schumicrast
    A co recenze na jiný příběhový DLC? Nebo proč jen na tohle?
    • rancor1223
      Možná jsou ty ostatní tak mizerný, že o nich nemá cenu psát? *1* Ne, tak bych jim křivdil dám ti alespoň mé zhodnocení:
      BL1 Armory of gen. Knoxx - 100% (pro srovnání)
      BL2 - 80%
      Captain Scarlett - 60%. Zajímavej námět, celkem to utíká. Ale ve výsledku docela krátký a nezáživný. Mělo to nějakej příběh.
      Mr. Torgue's Campaign - 75% Výborný prostředí a humor. Málo nových nepřátel. Správně šílený. Nevyužitej potenciál arény. Příběhu jsem si nevšimnul, ale tady to víceméně táhnul humor.
      Sir Hammerlock's Big Game Hunt - 30% Zoufale nudný, prázdný a nezáživný DLC. To mělo příběh? Neúspěšně se snaží podobat ze tomu DLC se zombie z BL1.

      P.S. Všechno je to z pohledu hráče, kterej nefarmí bossy.
      • Z pohledu hráče, který má nahráno 700 hodin - u mě dobrý *1*
  • Kolik těch dlceček proboha už pro to je ? :D
    • 4 pribehove a 2 postavy. Da sa teda povedat ze tri, kedze tie 4 pribehove kupis v jednom Season Pass, ktory sa pri ich 5-7 hodinovej dlzke (pre kazde zvlast) naozaj oplati :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit