Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem jí téměř koupil, ale na poslední chvíli jsem zjistil, že to vůbec není jako DotA,... proč nemůžou titánové metat blesky jako Razor ??? :)
  • Proboha proc porad reagujete na BF a priste radsi napisu BF2 a BF4 aby jsi me nerikal neco co vim sam :)
  • Porizovat si Titanfall jako alternativu k BF2? Neco mi rika ze chyba byla na tvem prijimaci nikoli v Titanfall. *7*
  • Veskoslav
    Bf4 je defacto Bf3.5. Nic víc.
  • Nikdy jsem zadne demo nehral
    *3*
    Na BF3 a 4 narazim na jine problemy nez je vizualni stranka .
    Ty ani nevis o cem mluvim a podsouvas me nejake zvasty ze bf4 je stejny jako bf3 a ze to poznas z videa ? LOL
    Ja jsem myslel netcode.Kazdy BFkar vi o cem mluvim.
    Vlastnim komplet BF seriji.
    Tak ci onak mas pravsu ze je to moje chyba ze jsem to koupil ale nastesti to de vratit do 24 hodin teda alespon tady v US
  • To jsem mel vedet pred tim nez jsem to koupil nastesti to de vratit do 24 hodin :)
    BF4 engine je taky arcade ale pokud beham,skacu,jezdim je to proste vic prirozene ale u titanfall je ten engine otresny po tehle strance.
    No uz nebudu prudit ostatni nahypovane lidi, ja to vracim a tim je pro me Titanfall uzavrena zalezitost *5*
  • A cos jako po demu nebo z videí čekal ? To sis myslel, že ten Bf4 bude něco jiného než Bf3 ? To bylo vidět už z prvního videa. Stejný případ Titanfall, tohle je jenom tvoje chyba... *7*
  • Ale ono to ničím jiným než čistou "arcade game" nechce být
  • Ethy
    Ano, mám rád Star Wars.
  • Vcera jsem si to koupil a jsem zklamany je to opravdu poznat ten stary engine je nechutne linearni jak cista arcade game.Po hodine nebo 2 hrani je to nuda teda alespon pro me :).
    Je to jako COD jenom s tim rozdilem ze tu jsou roboti a muzes skakat jako spider man LOL.Zbrane na jedno kopyto a musim priznat nechal jsem se ukecat marketingem coz zasadne nedelam ale po znechuceni z BF3 a BF4 proste hledam alternativu ktera me nahradi stare dobre BF2 ale jedine co jsem dostal je nahypovana arcada :(.
    A aby toho nebylo malo hra ma 50gb a s toho jenom 35gb nekomprimovaneho zvuku to je no comment !!
  • Já se vcelku bavím a to že to je na starým enginu ? no a? aspon zdejsi "vseumelci" co pouzivaji jeste core 2 duo tak jim to tez pujde... (nicmene nepopiram kdyby to bylo na Frostbite enginu tak b to bylo samozrejme lepsi..)
  • To myšlení Microsoftu mě nikdy nepřestane bavit "vydáme multiplatform, ale hrejte to na X-Boxu"....
  • Veskoslav
    Horší jako MW1? No tam jsem přestal číst...Celý ten příspěvek je docela blábol....
  • Take me udivuje ze nekdo jeste neco ocekava od DICE. V prvni rade by si meli dat do cajku ten svuj slavnej Frostbite protoze posledni Battlefieldy jasne ukazuji ze neco je spatne.
    Titanfall neni zadna perla ale aspon nechcipate tri metry za rohem a nestane se vam ze kdyz manikovi nasypete pul zasobniku do zad ze by se jeste v klidku otocil a zastrelil vas. *6*
  • cr8gg
    Hral jsem betu a dost jsem se bavil :) jidny co em sralo je malo hracu na serverru cca 12 a zbytek jsou BOTi... jinak Last Titan Standing je treba hodne dobra zabava :)
  • WhySoSad
    Alternativa ke COD ?
  • po tych perlach, ktore su BF3 a BF4 bude cakat len fanboy
  • hra vyjde na niekolkorocnom starom engine, vyzera horsie ako MW1 a panko tu ide kecat o 64bitovych technologiach a DX11, proste EA *1* Niezeby som mal nieco proti source engine, ale kecat somariny o tom, aka vdaka "POWER OF CLOUD" bude Titanfail ako ziadna ina hra je uz moc.. Pamatam si na tie slova o genialnej AI so spojenim power of cloud, naznacovali aj vyziku. A realita je taka, ze hra ma horsiu fyziku ako HL2 a absolutne primitivnu AI, este horsiu ako AI v singlaci CoD *6* *6* *6*

    Ale najviac som smutny z toho, ze staci nasypat kopu penazi do marketingu a blbe deti to kupia, preda sa kazda blbost.. Hral som betu, hra je absolutny odpad. Source, sa pravdaze modovat neda, ved preco by aj, potom by sme nemohli predavat dlc. F2P hry maju vyssiu kvalitu ako toto
  • Ethy
    To jsme dva, po par gameplay videich mi to prijde doslova jako preskinovane Call of Duty, tohle bych nehral ani zadarmo teda. Nezbyva nez si pockat na ten Battlefront od DICE :)
  • Nechapu hype kolem te hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit