zavřít
...

Titanfall to zkouší na mobilech se strategií Assault, druhý díl série zatím úspěšně nabírá hráče

Respawn Entertainment si rčení „do třetice všeho dobrého“ na vlastní kůži neokusí. S mobilní karetní hrou Titanfall: Frontline jim to nevyšlo a zrušili ji ještě před vydáním. Podobný osud druhou mobilní hru ze stejného univerza nepotkal a vy si můžete čerstvě vydanou realtime strategii Titanfall: Assault...
 • Máslo (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Ta hra působí jako silné Pay To Win, několik lidí na fórech si už na to stěžovalo, že se tam dají kupovat dost cenné burn cards, které ve výsledku rozhodují matche..nicméně je skvělé vidět že se Titanfall konečně stává větší franchízou, multimédiem. Titanfall 2 do teď hraji a miluji a je to definitivně lepší jak hrát třeba CSko, nebo ty nově vydané LawBreakers. All for the 6-4!
  11.8.2017

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Taky si občas z povinnosti" dám jak 2 jku tak i jednotku. Lterá má hodně co nabídnout i po letech. Uvidíme co COD WW2 ale moc šancí tomu nedávám.
   12.8.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.151.201.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.