Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Ta dark zona funguje tak, ze se v ni pohybuji hraci (mmo) co me muzou zabit? Nebo prijmu misy v dark zone naberu partu a ta me muze zabit ale jiny hrace nepotkame? A mimo dark zone nejde PK?
    • hráče mimo dark zone nepotkáš
    • pk nejde ani v dark zone, protože hráč který iniciuje boj, se stává Rogue, vidí ho všichni na serveru v daný instanci a jdou ho zabít. Pokud tě zabijou dostaneš neuvěřitelnou penalizaci na zkušenostech a prachách(odhadem 1/3) přičemž získaný benefit je nulový, doporučuji pustit si recenzi od angry joe, je tam ukázkový příklad kdy týpek ztratil 130 tisíc když ho zabili, a když přežil dostal odměnu 2000 prachů, asi takový poměr.

      tahle hra není PVP friendly, pvp je tu tvrdě trestáno a tak všichni frustrovaní hráči co nemají rádi pvp si tu hru užívají :D
    • Dark Zone funguje tak, že tam dojedeš s partou nebo sám, rozhodí to nějaký počet hráčů v rozmezí nějakých 4 level které tam potkáváš jako v MMO. Random se tam spawnujou docela tuhý NPC ze kterých padají ty nejlepší věci ve hře. Ty nemůžeš brát do batoho ale do omezeného vaku na nakazený věci. Tyto věci je potřeba v Dark Zone odvést na přistavácí plochu vrtulníku, vystřelit světlici kterou vidět daleko, a počkat tak minutu a půl na vrtulník kdy začnou otravovat NPC, pak naložit vak s předmety na vrtulník. Ty pak najdeš v hlavní základně ve své truhle. Počas těchto aktivit tě může kterýkoliv hráč co se nachází v Dark Zone (mimo tvoje partáky) sejmnout. Když někoho sejmneš, dostaneš status Roque na dvě minuty, ktokoliv tě zastřelí dostane odměnu a ty postih. Pokud zabijete 5 hráčú tak se na mapě ukáže vaše pozice a můžete počítat s tím že po Vás pujde půlka mapy, nebo naopak se Vám hráči začnou vyhýbat. Obsah tvého vaku na nakazené zbraně po tvé smrtu padne na zem.
      • Alex81
        Dik, za vycerpavajici odpoved, to se mi docela zamlouva, cervik hloda cim dal vic:-)
  • archie777
    Chci se optati. Pokud je v dark-zone nejvíce lootu atd, je možné hrát Division čistě přes dark zone?
    • Ronox
      Ne. Ten nejlepší loot ti začne padat po dosažení max (30) úrovně. V DZ ti zkušenosti jdou pouze do DZ ranku.
      • kennyB
        A navíc se tam oplatí jít až na 10 klasické lvl.
  • tak hru mam uz sem ji dohral super hra ale porat tomu neco chybi ano dlc hra je super ale po nekolika desitek hodin prestane bavit proste tam jeste neco chybi a doufam ze to nak udelaj v pridavkach jo a DESTINY taky stalo za velke H az kdiz pridaly par dlc tak to bylo super hra jinak zakladni Destiny taky stalo za starou backoru sorry za cz
    • *8* dat grammar doe *8*
    • Souhlas hlavně celí příběh v Destiny byl jak prolog
  • Tom Clancy? *1*
  • To je luxusní jak se diametrálně liší názory lidí ne jen člověk od člověka ale i web od webu
    • jedny recenze jsou placené a druhé ne, v tom je ten diametrální rozdíl
  • Když tak pročítám ty komentáře, tak se celkem bavím. Lidé, kteří to nehráli to kritizují a lidé co to hrajou to chválí. Stejné jako u Destiny. Já mám v The Division nahráno něco přes 20 hodin a už mě tak dlouho žádná hra nechytla.
    • Stejné jako u destiny xD Jasný, že pokud máš rád donebevolající grindfest tak se ti bude líbit donebevolající grindfest xD
      • A kdyz mas rad modrou barvu, tak se ti bude libit modra barva.. Ma tvuj komentar nejakou skrytou pointu? Mam rad Diablo, Destiny a ted Division, tak mi asi tenhle herni styl sedi.
        • Aristarch
          ... 100% s tebou súhlasím
  • Rejsek
    Zdar borci. Abyste si odpočali od těch hádek, mám pro vás quest :-) Vytvořil jsem hierarchický diagram ve smartartu ve wordu. Jelikož je teď stránka na šířku, ale vytištěná bude ve vazbě na výšku, dal jsem textové pole s popisem tak, aby bylo horizontálně až se celá stránka jakoby postaví na kratší stranu. Při převodu do pdf ale textové pole nezůstane na tom samém místě a chová se jako by byla stránka orientována na šířku. Už jsem ze školy pár let, takže mám ve wordu mezery. Byl bych moc vděčný za radu, jak při převodu do pdf udržet popisek ve správné poloze. díky ;)
    • Jack1947
      Takovéhle komentáře jsou jedni z nejlepších - na něco se někdo zzeptá a vzápětí si odpoví sám, více takových (i kdYby se jednalo pouze o ot)!
    • Rejsek
      Tak už nic, přišel jsem na to. Sorry za OT quest. Jsem nap**u NPCčko já vím :-)
      • Tilwaen
        Náhodou, správné trollí NPCčko.

        "Přines mi burrito!"
        *Hráč projde sedm galaxií, proseká se hordami krvežíznivých nepřátel, hrdinsky zabije arcidémonského bosse z jiné dimenze, dropne burrito, přinese burrito NPCčku*
        "Eh, už nemám hlad, díky. Nech si ho."
        • Rejsek
          S tím dropem jsi mi připomněl jedno staré video :D https://www.youtube.com/watch?v=8lZlQNsbmeE&list=PL0QrZvg7QIgrjTWQU8qooMxK9GX4DyZg8
  • Len by ma zaujímalo, kam sa tá časť "prepracovaného RPG" predo mnou skrýva :) Zatiaľ zo svojho hrania môžem povedať len nuda, šeď, šeď, priemer...
    • Draken69CZ
      Jj takovej jako ty je a pak člověk koukám on tam má nahráno 50+ hodin a skoro každý den to zapne jj šeď a nuda *15*
      • Možno sa to zmení :) Ja ju ešte neodpisujem! Som level 8 momentálne, ale fakt ma to zatiaľ netrhá nejak. A je to len môj názor, ktorý sa pochopiteľne môže kedykoľvek zmeniť. Zatiaľ to tak ale nevyzerá.
        • Draken69CZ
          Já hrál jen betu a ta mě celkem navnadila takže až bude čas tak to určitě kupuju, neříkám že ty vedlejší mise byl nějaký skvost, ale ty hlavní si myslím že jsou celkem v poho. Tak mě v DayZ baví jen tak se procházet a nasávat atmosféru a tady mi to tou atmosférou dost připomnělo.
          • Tak nasavej. Slysel jsem ze jako simulator chodce po NY je to docela solidni hra
            • Draken69CZ
              Momentálně nejlepší.
          • Betu som hral tiež a práve kvôli nej som to kúpil. Dúfam, že ma to chytí. Aj Borderlands ma zo začiatku nudilo, až keď som trochu polootoval, tak to bola tá pravá zábava. :) Musím ale ešte nalákať zopár kamošov. V jednej osobe je to fakt nehrateľné.
  • Prej Borderlands není při hře pro jednoho hráče žádná hitparáda *8* To mi stačilo...ba ne, recenzi jsem přečetl celou, ale v tomto případě věřím spíš Angry Joeovi, že nejde o nic jinýho než o průměrnou hru s nevyužitým potenciálem...a Dark Zone je prej strašná chujovina...radši si počkám do 12. dubna na DS 3
    • Jj s Angry Joeom súhlasím. A nedal som si povedať a kúpil som to :)
    • Ja tam nevidim ani ten potencial. Jinak jak tady nekdo psal o stereotypu tak ten je umocnen tim ze NY je cely vlastne postaven do mrizky. To se lehce modeluje protoze delate prakticky jen ctverce. Lehce se tam zabloudi a pokud by se nekdo pohyboval v NY delsi dobu tak hrozi ze zesili.
      Potencial by tam byl kdyby vyhodili cely singl a nechali hrace at se zabiji. Taky odstranit hitpointy a pridat zombie nebo nejake mutanty. To by pomohlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit