Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novej TR tak 6 z 10.
  • Super recenze a nevím jestli je to těma 5 pivama, ale u vlasového srovnání jsem se nehorázně zasmál, palec nahoru. Jinak mám GTX 580 a framerate opravdu padá značně dolů a na to jak ty vlasy vypadají po pravdě o nic nepřicházím. I kdyby to na ATInách jelo rychleji, nechápu jakýkoli boom. Radši dám Crysis 3 nebo Tomb Raider na plné detaily naprosto plynule, než že zapnu efekt vlasů, nezlobte se na mě.
  • Novy TR je boži min 9,5/10 ale traba mať na to PC že Lukaši...
    Určite najlepši diel a skutočny next gen...klobuk dolu, na rozdiel od inych študii so cťou splnili
    čo slubovali a to sa dnes už nevidi.
    • Co je na tom nextgen prosimte? Spousta " rambo hopsaček" tohle uz dokazala, vcetne grafiky (už Uncharted 2)
      • Bud seš slepejš, alebo to trtiš na hriankovači, alebo oboje -koniec debaty.
        • Zajímavej jazyk, bohužel ho neovládám. Já vim že teď konečně máte "Uncharted" na PC, tak neni nic lepšího, ani se vám to nesnažim rozmluvit
          • Rhulad
            TR má do Uncharted hooodně daleko
            • Rhulad
              Rozhodně to není špatná hra, ale taky to není nic světoborného... dohráno, zapomenuto...
            • Njn, takovej komorní Uncharted, ale na pc nic jinyho neni, tak lepsi nez nic. I tak je TR ale dobrá hra, jen ne taková modla jako se nam par deti snazi dokazat
  • Parádní recenze, ale k tomu realismu, na jednu stranu se hra snaží ten realismus navodit (někdy až moc brutálně) a vzápětí se stane něco komicky nereálného (vemu příklad hned na začátku jak Lara spadne na tu kulatinu, kdo z vás by chtěl dobrovolně vykrvácet tím že si ji vytáhne z břicha ?;), hrál jsem 2 nebo 3 první mise a stačilo mi, také proto že nejsem fanda uzavřených prostor a QTE (ano, jsem si vědom toho že většina QTE je na začátku).
    K TressFX bych řekl jen to že se jim nepovedla kolize vlasů s modelem postavy (v neopatchované verzi se vlasy nikdy nedotkly těla a po 1. nebo 2. patchi se vlasy zase boří do těla). Nároky na výpočet vlasů (a jejich stínování) jsou ale krvavé to je fakt (mně nepomohly ani nové Drivery od Nvidie, sice se to posunulo o +10FPS ale i tak je to pro mě na 30FPS nehratelné).
  • Všetci tu žvatlate dve na tri, vlasy, hore dole ,vlaju, nevlaju, to je realisticke, toto neni, a je to lesba, neni, ale, nikto tu nespomenie tu atmosferu a počasie a celkove stvarnenie ake tato hra ma, lebo treba napisať že MA riadne gule...
    • Jojo, počasí, to je moje, kuli tomu to hraju... Jeste aby nemela gule, když mlada slecna pozabiji stovky lidí...pravej survival...pro ty nepratele ale, utikaj pred Terminatorem
  • Z toho co jsem měl zatím možnost z nového Tomb Raidera hrát se mi zdá že vyjma často zmiňovaného Uncharted (které jsem nehrál čili nemohou posoudit) se tvůrci také trochu inspirovali v Alanu Wakeovi,minimálně co se týče fungování soubojvého systému...
  • pozitivne
  • Baldur52
    výjimečná videorecenze :) vsadím se, že ji byla radost dělat, v této hře k tomu byl skvělý materiál ;)

    sám nejsem nějakým velkým fanouškem předchozích dílů, ale podobně jako letos už i u DMC jsem se rozhodl koupit si ten první "rebootovací" díl série, abych zkusil i trochu něco jiného než běžně hraji a musím říct, že jsem se náramně bavil, hlavně vizuál hry a atmosféra ostrova se povedla na výbornou, hru hodnotím vysoko a to i možná proto, že vychvalované Uncharted si na PC nezahraji a tak je tohle pro mě vcelku příjemná novinka
  • Dělá tady videorecenze i někdo jiný? Já jen, že ty Shermiho mi zkrátka nesednou, jak obsahem, tak i tím "humorem" či co to je, ani zpracováním videa obecně (třikrát tam Lara dostane do držky jen za účelem nějakýho jakože vtipu, jsou tam dlouhý nudný záběry na Laru s lukem mířícího na zajíce či ze křoví vybíhajícího vlka, o té šaškárně s vlasy nemluvě), takže jestli teda nikdo jiný vr nedělá, tak se zdá, že tu s vr končím a raději budu zůstávat u kvalitních psaných recenzí. Chápu, že vr je jen takový malý přídavek k psaný recenzi a znamená pohled na hru od jiné osoby, ale kdybych se na základě takovýchto vr měl rozhodovat, zda-li si hru koupit či ne, tak bych se rozhodoval asi hodně dlouho, nebo bych zkrátka musel dát na YT videa.
    • lenže niektoré detičky to to nechápu *15*
      • jedne blbe decko si tu ty
    • Recenze je v podobném duchu jako hra. Ty "vtípky" sedí, protože hra si ze mne taky dělá srandu. Cuscéna, ujdu 10 metrů, zase nehraju, ujdu 50m, opět to hraje za mne. Pak někam jakože spadnu, uhýbám šipkama až nakonec zjistím, že opět nehraju :D Interaktivní film (proto modelování vlasů) prolínaný občasnými souboji, které vyřeší dávka headshotů.
      • neni to cirou nahodou tahle pasaz? :o))) http://ztraceno-v-prekladu.blogspot.cz/2013/03/tomb-raider-kandidat-na-nejlepsi.html

        lukas si ze ctenaru dela p*del a nebere to vazne, ale z hracu si zas delaji p*del ve square enix, takze je to fer :-D
    • hovoríš mi z duše kolega :)
  • TheGGG
    Hru si nekoupím, protože to hekání co lara vydává by mě v jednom kuse nutilo vypínat zvuk. Už když jsem si pustil vydeorecenzi si moji rodiče mysleli že koukám na Péčko. Kdyby měla lara nasazenou plynovou masku aby ju nebylo tolik slyšet udělali by autoři líp.
    PS: sluchátka nepoužívám protože z nich se akorát otlačí uši
    • Keyz
      Kdo viděl Vesničko má středisková ví, že sluchátka mají více funkcí. *3*

      - Mně spíše vadilo jak to bylo komické to hekání a žádný výsledek. Pořád žíla, a nic ji nebylo. Po tolika pádech atd. samej hek a pořád je na tom stejně. Krom pasáží kde se její fyzický stav mění.
    • Mart9
      Zdaleka to neni tak hrozný. Teď si uvědomuju, že při hraní jsem si toho ani nevšimnul, jen u videí mě to vždycky "zaujme".
      • ale je, je to neskutocne iritujuce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit