Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No počkám si na češtinu :) at si to poradne vychutnam.
    • ani najlepsi preklad ti nesprostredkuje kvalitu ktoru mas s originalnym textom. pri preklade vzdy citas prekladatela a nie autora.
    • jsou tam hromady textu, takže 1. verze češtiny nebude dřív jak za půl roku a to jen když vše půjde jak po másle...

      Připravte se i na možnost, že v horším případě čeština vyjde až v roce 2018
      • Tím lépe, pak už člověk koupí za 1 ečko v HB. *1*
  • Inquisitor
    Tohle je třetí recenze co jsem četl a nedá se svítit musim do toho jít. Aspoň mám do konce roku co hrát :)
    • corfer
      Já se svou prací do konce života.:D
  • Parádní recenze děkujeme Vašku!
  • Teda, zatim mi ze světa Numenery jde docela hlava kolem, tolik bizarnosti na jednom místě jsem naposled viděl... no, asi nikdy. Btw. doporučuju v Order of Truth pokecat s jednim z místních o sexuálních praktikách. Nevim, co ten, kdo to vymejšlel bere, ale chci to taky.
    • Odřízneš si hlavu a máš děcka ve vedoucí funkci, praktické *4*
      • Velmi, ovšem pokud by takovýmu dítku zůstal můj způsob myšlení a mentální kapacita, civilizace by se nejspíš pod jeho vedením do dvou tejdnů rozpadla.
  • Jo, tohle si prostě budu muset zahrát, ačkoliv si od toho nic extra neslibuju. Snad budu mile překvapen.
  • Morraw
    No nevím kdy se ke hře dostanu, ale už se minimálně těším na rozbalování té skvělé sběratelky *14*
    http://imgur.com/a/RHjYt

    Jinak díky za rychlou recenzi!
    • Omg O.O
      Zavidim :)
    • Corvus
      Mě zrovna psali z Amazonu, že včera sběratelku posílali na mou adresu. Těším se jako sviňa!!! *14* *14* *14*
      • Khanemis
        Já si sice objednal jen Day One Edition, ale když mi včera přišla, tak jsem z toho měl druhé Vánoce:)

        Tak ať ti to dorazí rychle a v pořádku a pak super hru:)
  • Lukass
    Cekam an cestinu, pokud se ovsem vubec dockam, protoze textu je tam mraky.
    • Veskoslav
      Teď začali dělat na deníku a prologu. Počítej že dřív jak v září nebude 1. verze.
      • Lukass
        Pockam, nevadi me to, ale hru si chcu vychutnant v cestine.
        • Veskoslav
          Tak hru, co Tě dokáže zabít během první hodiny, že si špatně přeložíš, je to pochopitelné:-D
          • Pokud člověk umí aspoň trošku lépe anglicky, tak se to v pohodě dá hrát. Prostě paráda.
  • Jenom malá chybka, 91 bodů nemá na Metacritic Numenera, ale původní Planescape: Torment.
  • Veskoslav
    Recenzovaná verze:PS4, PC, Xbox One

    Vychází na platformách:PC

    Nemělo by to být opačně? A dvakrát se zobrazuje verdikt.

    https://s18.postimg.org/tpqk2e3rt/uuu.png
  • "Od hry, která se nekompromisně pouští do nepříjemných, kontroverzních témat, bych možná čekal o něco více morálně šedivých rozhodnutí, která nemají ani jedno správné řešení"
    ---
    to mně zase nevadí. Na PoE mi vadilo, že tam byla spousta questů, které ústily pouze do dvou špatných voleb - podpořit Raedrica nebo vzbouřence, ani jedno pozitivní, a takových questů tam bylo plno. Není potřeba aby hra byla černobílá, ale dobré volby se dají zpracovat i inteligentně. Tlačit někoho do voleb zda by si raději nechal uříznout pravou ruku nebo podstoupil kastraci je zas není taková legrace. Nemám rád questy kde není žádný pozitivní outcome.
    • Taky souhlasím, vynucení jenom špatných voleb nemám rád.

      Třeba na Dragon Age 2 mě štvalo to, že ačkoliv se člověk snažil sebevíc, tak nakonec stejně obě stany konfliktu zdegenerovali v totální blbečky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit