Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, zklamu tě, nejsem 10na-15 ani Drákula. Jsem Pipin, píšu sem ale málo (většinou jen když mám co říct k tématu). Numeneru jsem hrál a dohrál. Dohrával jsem to vysloveně z povinnosti a už mě to vůbec nebavilo. Jak jsem psal - hra je strašně přeplácaná, ale z většiny těch věcí není nic. Viz ilustrační obrázek v článku - ta modrá nádrž má v sobě jakéhosi mimozešťana. Lze z ní získat jednu "oddity", která je k ničemu, krom zpeněžení. Pak už ve hře nikdy k ničemu není. Takových věcí jsou tam desítky. Autoři mysleli, že to hru dělá zajímavou, ale naopak - nezáleží na ničem, nic není důležitý. Ani gamebookové sekvence nejsou nijak zvlášť zajímavé, pojednávají o lidech které neznáte a jsou vám jedno. Soubojový systém také o ničem...
    C ty, hrál jsi to?
  • ? WTF ? Kdo se tu baví o hodnocení? Si magor? Dej si hadr na hlavu...
  • FF15 - 85meta
    PoE2 - 89meta
    (btw, PC recenze, kde jich má PoE2 dokonce víc haha)

    troll změnil nick a failnul jako vždy
  • Řekl femto/alucard a dorovnal si náklik na +16/-16. Smutná existence tenhle duševně chorý pacient s přístupem k netu, co si myslí, že jeho otravné naklikané výkřiky tu někoho zajímají.
  • Pořád lepší, než bejt maďar... *1* *1* *1* *5*
  • Kompost
    ty si fakt traged clovece.
  • Bob píše blbosti z jeho vlastní dobré vůle. On si prostě nedokáže pomoct a cokoliv vypustí z úst, to je kravina.
  • Když si to koupíte na Steamu, tak je to vaše.
    Na Origin Accessu to bude jen tak dlouho, dokud distributoři nezmění názor a hra odtamtud nezmizí.
  • Tohle není maďarská stránka o hrách, takže nechápu, proc tady píšeš...
  • sorry jako, tohle není Pillars 2
  • však to není Torment: Tides of Noobenera 
  • to máš blbý
  • Chvili jsem to hral ale vubec me to neoslnilo.
  • sorry jako, tohle neni final fantasy xv
  • Kompost
    ono sa tak skorej zda ze ti platia aby si kecal kraviny...
  • lol museli by mi platit abych to hrál *1*
  • Nejslabší hra, kterou jsem hrál, za posledních několik let. Neuvěřitelná splácanina, tvářící se zajímavě, uvnitř dutá a prázdná.
  • Aktuálně je v Origin Accessu. A ten stojí na rok 25 €. A jako bonus je tam i Pillars od Eternity. Takže ta sleva na Steamu fakt nic moc. A MynnyD má pravdu - v RPG bundlu byl už taky.
  • Obří sleva! Nikdy nebyl levnější! Ehm, v únoru byl v Humble Bundle s x dalšími hrami včetně Wastelands 2 za 15$, takže nějakých 22$ není zas taková pecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit