Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm to vypada zajimave...

    Btw. nemate nekdo tip na nejakou nejlepe tahovou gamesku, treba i hranou v prohlizeci? Nejakou odreagovacku? Ja si snad nainstaluju zase Puzzle Quest :)
  • Rozhodne to nevypadá špatně.
  • To ze to je online multiplayer ma trosku desi... Mozno to nieje najlepsi priklad, ale hry ako OGame co je jedna z tych prvsich free to play strategy ma moc bavila, dokym som nepochopil, ze na to aby som bol uspesny hrac tak musim danej veci neustale venovat cas... Nebolo mozne porazit niekoho strategiou alebo dokonca ani platenim.. ak som nebol pri hre prikovany dnom i nocou, na telefone s netom a prva vec co som robil po prichode domov boli dalsie hodiny hladanim vhodnych cielov a tak... tolko casu uz teraz proste nemam...

    Myslienka vytvorit si vlasntny realm je uplne mega... no ale naco to bude ked budem mat len dedinku oproti megamestam ludi co nevedia co ine s casom ako to kalit dookola.
    • tomocz
      Podle traileru jsem to pochopil tak, že se snad ani proti ostatním hráčům hrát nebude muset ne? Ten server je tam podle mě spíš jako cloud savů. Jsem doma, tak to pustím na PC a pak musím na vlak, tak si to pustím prostě na tabletu tam, kde jsem skončil doma. Ne?
      • Ak by to tak bolo tak parada... ale z toho traileru bolo povedane "in the raging large scale battles against other players, you will ultimately try to seize the throne". Co mi zrovna nepride ako to, ze jediny vyznam serverov by bola zaloha pozicie... fakt myslim ze to bude taky vymakanejsi preskinovany travian... a z toho mam strach. Nech kludne je mozne zapasit, ale nech je limitovany pocet jednotiek, nech hra ulohu taktika a nie pocet a zdroje.
        • Nebo by to mohlo být tak, jak se to dělá v novějších MMO prohlížečovkách (sice už jsem teda nějaký rok žádnou nezkoušel...). Máte izolovaný svět a k ostatním sice můžete chodit plenit a něco z toho máte, ale tomu kdo je napaden se nic nestane - nic nezmizí. Je to celkem pochopitelné. Snaží se udržet všechny hráče ve hře. Dřív stačilo jedno blbé ráno kdy jste se podívali na účet a byli bez vesnic/planet a armády, jen díky tomu, že někdo na vás ve 3 ráno poslal útok a ten došel ve 4 nebo 5. Respektive to sdílení účtů, kdy ti největší "borci" dokázali pokrýt v několika lidech účet na 24/7 totálně zničilo tenhle typ her. Respektive pak jste okamžitě ztratili motivaci pokračovat dál, když to co jste budovali týdny či měsice zmizelo během pár sekund, navíc když jste ani nemohi reagovat.
          • presne toho sa pri tychto hrach bojim... preto hry ako coraabia mi prisli tak super. Slo o skill ako postavit balik, ak som prehral rozhodne som nestratil vsetok progress ani karty. Ak som chcel viac kompetitivny balik tak som bud hral aby som vyhral nejake nove karty alebo si rad zaplatil aby som usetril cas. A aj ked som nemal za sebou 200 duelov stacilo, ze som venoval cas vyrobe balika a mohol som hrat prakticky s kymkolvek... skoda len ze coraabiu hralo tak malo ludi... prestalo ma to bavit v momente kedy som na supera musel cakat vyse 20 minut a potom hral len s botmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit