Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takhle nadšenou recenzi jsem už pár let nečetl *4* . Ale nedivím se, přesně takhle jsem se cítil při hraní prvního Shoguna
    • Je to moc pěkně napsané a na hru se moc těším, i když na mě to bude asi hardcore, ale Shogun Total War ( původní ) ve mě i po tolika letech stále zůstává.
  • a co hw náročnost? demo mi šlo podstatně hůř než Napoleon nebo Empire a to i bez vyhlazování
    • ales.smutny
      Hra mi šla takřka bez záseku na max, ale s Core i7, 6GB RAM a nVidia GTX 460M...a můj druhý počítač k dispozici je netbook, takže test na "cca průměrném stroji" nebyl možný.

      Výrobce uvádí:
      Minimum Specs: 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor , or AMD equivalent (with SSE2) 1GB RAM (XP), 2GB RAM (Vista / Windows7) 256 MB DirectX 9.0c compatible graphics card (shader model 3)

      Recommended: 2nd Generation Intel® Core™i5 processor (or greater), or AMD equivalent
      2GB RAM (XP), 4GB RAM (Vista / Windows7) AMD Radeon HD 5000 and 6000 series graphics cards or equivalent DirectX 11 compatible graphics card.
    • janchor
      Tak ono dobývat svět, aniž bys někoho vyhladil, je vždycky náročnější..
      • lol +1
  • KIMCID
    už se těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit