Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    nepochopil jsem proč ty rakety nenamířil na jednotky, půl bitvy střílel do kopce a proč děla chaosu vypadají jako lulin (srsly mají i koule) *15*
    • Protože kdyby to hrál někdo, kdo neni úplně levej, tak by se projevila tupost AI.
      • no tady musí Ai počítat i s formací jednotky, směrem natočení atd. Není to pouze attak a mův : ) . Takže udělat to tak, aby to vypadalo, že to má hlavu a patu, je asi složitější než u např. starcraftu : ).
    • děla jsou udělaný správně ty vypadaj stejně i v deskovce. Co se týče toho ostatního tak on ten člověk co to hrál byl evidentně tak trochu strategickej antitalent. Jinak co se týče přesnosti těch raket tak dle originálních pravidel jsou sice hodně účinný ale zoufale nepřesný.
      • Krescz
        o nepřesnosti vím, ale ten člověk je nechal střílet na jedno a to samé místo kde nikdo nebyl snad 10 minut
        • jak říkám on byl v celý tý hře kapku mimo :D Už jen to počáteční rozestavení armády bylo úplně strašný :D
  • MickeyMutant
    Na to, že se jmenujou "Chaos", jsou celkem slušně organizovaný*4*
    • Veskoslav
      No ono záleží, co Chaos reprezentuje. Pokud klasické Bestie, tak i v deskovkách to je šílená zvěř, co prostě pokud nemá nad sebou bič, tak vyhrává stylem tobě je 20, tak je nás taky dvacet. Klasická cikánská férovka. Ale jinak je Chaos, co se týče organizace vysoce efektivní a smrtící. První válka a bitva o Praag ukázala, co se stane, když je vede silný démon, šampión Chaosu a mají podporu mágů. Ani polobůh Magnus a Sigmar a jejich vojska nezabránila zničení města Praag. To až při druhém obléhání, kdy se tam ukázal Gotrek atd. vyhráli. A to museli bojovat ještě s útokem Skavenů. Chaos zde nereprezentuje Anarchii, jak si mnozí myslí, ale kruté božstvo, co válčí mezi sebou a zároveň proti ostatním.
      • MickeyMutant
        Jestli je to nějaká alegorie na politickou situaci v Čechách, taks mě dostal.
    • MikeR
      Hm! Je fakt, že snad kdekoliv bylo střetnutí s "chaosem", znamenalo to střetnutí s dobře vycvičenými, evidentně velmi disciplinovanými bojovníky, mágy, démony či jinými zrůdami, kolektivně oddanými myšlence jejich vůdce. Nemůžu si vzpomenout na hru, film nebo knížku, kde by byl "chaos" prezentován jako něco těžce pankáčskýho. Snad vždycky byl chaos koordinovanej s perfektně propracovanou strukturou velení a v tom byla jeho síla, kterou bylo možno porazit vlastně jen chaotickým jednáním. Ale nikdy mě to nenapadlo. Dobrej postřeh. *1*
      • MickeyMutant
        Mám dojem, že jsem to někde slyšel. To o nepochopitelné organizaci sil chaosu v každé fantasy.
        • ciastocne mas pravdu, ale napr v Chaose nieje problem, ze pocas utoku sa do seba pustia rozlicne frakcie, napr. Nurgle vs Tzeentch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit