Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomu Fottball Manageru: Já sám fotbal vůbec nesleduji. Možná si občas pustím pár minut Ligy Mistrů, nebo naší repre, ale to je vše. Ale již několik let jsem vášnivým hráčem a fanouškem FMka. Jsem spíš na hokej, ale v současné době prostě neexistuje simulátor řízení hokejového týmu, který by se tomu fotbalovému vyrovnal.
    • Fakt? A co je teda tohle? http://store.steampowered.com/app/301120/
      • To bohuzel neni simulator hokeje, ktery by se kvalitou vyrovnal FM.
        • Imo ani nemůže. Fotbal je takticky mnohem pestřejší a variabilnější.
          • o.O
  • Přijde mi že tam chybí napsat komerční článek, jako reklama pro FM.
  • Nemůžou přidat českou ligu, protože nemají modul Berbrů, Damkovejch, Peltů a cinklejch rozhodčí.
    A kvůli takovýmu malýmu trhu se jim to nevyplatí programovat.

    Jinak čekal jsem nějaký info o tom, proč tam naše liga není, o tom, jak to funguje jinde, jak moc přemrštěný částky za to Pelta chce a tak. Tohle je jen takovej škvár o ničem.
  • Strkat do her ceske tymy by bylo nerealisticke a nebo pracnejsi. Musely by se delat zvlastni sady animaci s pomalejsim pohybem. *1*
  • Alex81
    Pokud si nebudu moct dat třicetník na kříž a padíka když vyhrajem, tak tam ani bejt česka liga nemusí.
    Ale jinak si myslím, že tenhle článek napsala nějaká mediální....
  • A jaky by jako mel mit ten Skoda statistiky? Jednu sezonu mel neuveritelny stesti, jinak nikdy nic nepredvedl. A letos v tom pokracuje... *7*
  • Stáhněte si patch na FIFA.cz

    obsahuje všechny české kluby až po divize. první dvě slovenské, první dvě maďarské atd ..
  • tak v Pro Evu, bývaj aléspon dva čéské týmy né? (poslédní pro évo jsém néHrál)
    • ringmancz
      pokud se dostanou do evropských pohárů, tak tam bývají
  • Je mi lito, ale tohle je clanek o nicem. Cekal jsem, ze se neco zajimaveho dozvim. Treba detaily spoluprace STES/EA. Proc se to rozpadlo. Proc to do jiste doby fungovalo.

    Ale jedine, co jsem se dozvedel, je to, ze by bylo fajn, kdyby FIFA mela i ceskou repre. A ze FM je taky fajn fotbalek.

    Plus se mi vubec nelibi ten ton a styl psani jak z nejake slohovky devataka...
  • je to skoda hlavne z duvodu, ze by se pak na ceskou ligu dalo i koukat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit