Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PES5 bude nejlepsi fotbal asi na veky veku (bohuzel), evoluce se zastavila.
  • K tomu Fottball Manageru: Já sám fotbal vůbec nesleduji. Možná si občas pustím pár minut Ligy Mistrů, nebo naší repre, ale to je vše. Ale již několik let jsem vášnivým hráčem a fanouškem FMka. Jsem spíš na hokej, ale v současné době prostě neexistuje simulátor řízení hokejového týmu, který by se tomu fotbalovému vyrovnal.
    • Fakt? A co je teda tohle? http://store.steampowered.com/app/301120/
      • To bohuzel neni simulator hokeje, ktery by se kvalitou vyrovnal FM.
        • Imo ani nemůže. Fotbal je takticky mnohem pestřejší a variabilnější.
          • o.O
  • Vím že je to prd platné ale poslal jsem nespokojený E-mail na FAČR
  • Zajimalo by me, jaky je zdroj informaci pro tento clanek. Autor kontaktoval EA a tomu reklo, ze svaz za to chce penize?
    • Pred casem (cca 3 mesice) byl Pelta v TV jako host pri prenosu zapasu z LM a dostal otazku od divaku proc ceska liga neni ve fife. Sam na to odpovedel, ze kvuli penezum - EA a STES se nedohodli na castce.
      • Mart9
        Pokud si vzpomínám, tak řekl, že o tom neví, že je to záležitost STES. Že se nedohodli na penězích byla jen logická domněnka.
  • RedEagle
    Mne to až tak nevadí, česku ligu mam vo FIFE 11 ktora vdaka modu CEP 11 obsahuje všetky ligy dokonca aj slovensku. Vdaka tomu modu sa ta hra da hrat aj po rokoch stale bavi. Viac ma štve že na PC nevychadzaju mnohé športove hry ako napr NHL, Madden NFL a wrestling. Mimochodom čo sa tyka série FIFA futbalu je humorne že FIFA 12 na windowse 8,1 Pro. sa neda ani len spustit, zatial čo FIFA 11 ide bez problemov *15*
    • wrestling vysiel:) wwe 2k15 http://store.steampowered.com/agecheck/app/240460/
      • RedEagle
        Super dakujem za info :) po 12 tich rokoch konečne prvy wrestling na PC. Doteraz som mohol hrat len WCW Nitro (1998) a WWE Raw ( 2003) .
  • Bobradovat český svaz non stop
  • Tak jsem doufal, že z článku dozvím, jak tam tu českou ligu dostat...(třeba nějaký nadšenec sestaví a dá ke stažení...klidně bych mu za to 500 dal), ale je to celý o FIFA ne, FM ano...
  • Alex81
    Pokud si nebudu moct dat třicetník na kříž a padíka když vyhrajem, tak tam ani bejt česka liga nemusí.
    Ale jinak si myslím, že tenhle článek napsala nějaká mediální....
  • Krescz
    a proč by tam měli přidávat naše teamy? náš fotbal nestojí ani za starou belu :DD....hokej, v tom jsme dobří
    • Nj, protože ho ve světě skoro nikdo nehraje. *5*
  • K tomu komentari Bosaka - letos ve FIFE nebude

    ceska fifa bude mit anglickej komentar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit