Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Trole, volal tvůj ošetřující lékař, že máme na Tebe dohlédnout, ať si vezmeš prášky na svou debilitu. Ale jak to tak čtu, zase jsi vynechal, že?
    • nechovej se jako fracek
      • Jazz
        Vždyť je...
    • Ztrácíš s tím trotlem jen čas. :)
      Stačí na něj nereagovat.
    • Teď si mu to teda nandal.
      • Veskoslav
        Ale no tak. Nemusíš se zastávat kamaráda, co máš na pokoji v léčebně;)
        • Hmm tak teď si to nandal aji mě.
        • Tak to bylo ze slabšího soudku. *3*
          • Veskoslav
            Pokud ty moje jsou ze slabšího, tak to opravdu nevím, z jakého jsou ty tvoje sr*čky.
            • Veskoslav
              Už nemám sílu. Musím do práce, tak pozdravuj ostatní blázny.....
            • Z toho nejostřejšího. *5*
    • Trol.diskuzni
      LOL, opět krutý zářez, bioboyi! *5*
      • bože ty si magor když si vzpomenu že jsem se tě v diskuzi na článek vávry o skyrimu zastal *10*
        • vlastik.plaminek
          Já před časem začal lepit hůl, co jsem nad ním kdysi zlomil, protože se mu povedlo napsat pár normálních postů. Teď hůl letí do kamen a lepidlo radši vyčuchám. Trol je prostě Trol. Jenom doufám, že ve skutečnosti to není takový kok*t, protože to by pomohlo asi jenom utratit.
      • Veskoslav
        Kdybych Tě mohl zaříznout, zaříznu....A jak se ty tupoune pozná bioboy? Že jsem hrál oba ME, KOTOR I a II a DA? Ou tak to je tak 1/3 hráčské obce bioboy....Ale co ti to vůbec píšu, šašek, co onanuje na dizkucíh a je čím dál trapnější.....
        • Trol.diskuzni
          Cry, my little bioboy, cry again... *5*
          • Veskoslav
            Little? Podle toho, jak píšeš, tak jsem minimálně o 10 let starší....A pokud ty jsi starší, tak to opravdu potěš....
            • Mechwarrior_bw
              neosvedčilo sa to pretože sa to nikdy nerobilo ... vždy sa nájde niekto kto na neho reaguje. Keby na neho aspoň mesiac nikdo nereagoval bol by od neho pokoj.
            • Cahir
              To se v jeho případě bohužel neosvědčilo. Je to takový osamělý bojovník *1*
            • Mechwarrior_bw
              keby tu neboli ľudia ktorí na neho reagujú (ako ty) tak by tu žiaden troll nebol, pretože títo retardi potrebujú feedback, ktorí ak nedostanú presunú sa inam.

              ... takže môžete si podať ruky.
            • rancor1223
              Dont feed the Troll... *7*
            • Potěš se sám. *3*
  • Asi takhle, nelíbí se vám trailer ? Nekoukejte na něj a nehrajte to. Skutečně se potvrdilo Haters gonna hate.
    • smejki
      jak mohu zhodnotit trailer aniž bych ho viděl? O_o
    • Trol.diskuzni
      Nekoukám, nehraju, ale stejně svoji nespokojenost vyjádřím, neboť články na ME pomalu každých pár hodin je fakt jen umělé tlačení už tak profláklé herní série na úkor jiných, zajímavějších her... Asi lokální distributor v redakci Games.cz řádně vyprázdnil svoji peněženku. *5*
      • Veskoslav
        Jaké zajímavé hry, ať se pobavím..... *1*
      • Cahir
        Vždyť jsi to ani nehrál. Víš o té sérii velký kulový. A stejně máš hubu plnou keců o kvalitnějších titulech. Tvoje kritika je na hlavu postavená. Kdybys sis splnil alespoň základní domácí úkol a něco ze hry odehrál. Takhle se zmůžeš jen na neustálé opakování nicneříkajících žvástů jako klišé, mainstream atd.

        Největší ironií je, že je tě plná diskuze u všech článků k této hře a ty o ní přitom ani nemáš co říct.
        • To nemá cenu. Věř mi... Delší argumentace s ním postrádají jakýkoliv smysl - On je tak arogantní, že by zapřel i svou matku...
          • Trol.diskuzni
            To, že se odmítám otevřeně bavit s lidmi jako jsi ty nebo on, neznamená, že jsem arogantní... Nebo snad čekáš, že se s lidma, kteří pro mě mají jen urážky, budu o něčem bavit, Amíku? *3*
            • vlastik.plaminek
              Když ti jedinec napíše, že jsi debil, je to urážka. Když ti to ale napíše víc lidí, něco na tom asi bude.
            • No jo, urážka přes urážku... Dojemné. *3*
            • Veskoslav
              Nejsi arogantní, jenom d*bil.
        • Trol.diskuzni
          Říká člověk, co včera vehementně kritizoval Teru, aniž by o ní cokoliv věděl... *3*
          • rhaegar
            Troll má absolutní pravdu ať se vám to líbí nebo ne,tahle série je dělaná pro děti z Ameriky.
            • Máš to nějak podložený? Ještě že bitva na Trojzubci skončila tak jak skončila. *3*
          • Cahir
            Já kritizoval pouze a jenom podobu a animace postav, které jsem shlédnul ve videích. Design a animace si podle videií opravdu můžeš dovolit kritizovat. O hře samotné bych si nic říct nedovolil, protože na rozdíl od tebe nekritizuji to, co neznám. *3*

            Jsem opravdu zvědav, jak mi tohle vyvrátíš.
            • Cahir
              aha, tak jestli opravdu zastáváš názor, že poznáš komplexní hru pouze z videí na youtubu, tak si opravdu nemáme co říct.

              Já a moji známí jsme v životě žádný žvásty o Tali nevedli. Ať si každej přistupuje k ME jak chce, ale škatulkování hry a hráčů pouze na základě toho, že existuje skupina "talimancerů", je důkazem neznalosti hry. Pro spoustu lidí o tom to univerzum prostě není, což bys věděl, kdybys věděl, o čem mluvíš... A teď už opravdu konec.

              Bože, odtáhni už prosím někam do věčných lovišť.
            • Trol.diskuzni
              Na to mi opravdu stačí vidět pár gameplay videí na youtube + pár überepic trailerů, abych rozpoznal, že to je jen komerční brak pro amíky a biodrony, aby si mohli vrznout aspoň virtuálně... O čem jiném to asi tak může být, když jsou celé diskuze jen o tom, jestli je lepší Tali nebo ta druhá buchta, co se v tej hře hlavnímu hrdinovi nabízí k mání. *3*

              EDIT: Jsem rád, že jsi ji ukončil, stejně nemáš žádné pádné argumenty a zmůžeš se jen na urážení... *4*
            • Cahir
              Vážně? Takže ty jsi tady poslední týdny nemlel o tom, jak je CELÁ série jedno velký klišé, kalkul, simulátor gay romancí, že se to dělá jenom kvůli penězům, že je to hloupý, pro konzumenty a já nevím co ještě? Ty tvoje žvásty neměli přesah pouze od traileru ke hře samotné, ale dokonce k celému Bioware, EA a hráčům.

              Nekritizoval jsi trailery, ale hru jako takovou a to několikrát, popíráním se akorát víc ztrapňuješ. Tím s tebou končím diskuzi.
            • Trol.diskuzni
              Já také kritizuju to, co jsem viděl ve videích a četl v článcích... *3*
  • Trol.diskuzni
    Pro ty, co nejsou spokojeni se silně komerčním nádechem trailerů zjevně určených pro masy konzumentů z řad biodronů a jiných sort:

    Proč si myslíte, že se ta herní série jmenuje MASS EFFECT, pro srandu králikům? *5*
    • Walldstein
      Eh...takže pokud jsi tak nízkého intelektu, že posuzuješ kvalitu podle názvu tak to upřímnou soustrast, protože to pak nemůžeš na nic koukat, nic hrát ani nic číst. Jelikož: Červený trpaslík v tobě evokuje představu o jakémsi malém stvoření které má červenou barvu a bloudí po širém světě. Star Trek, je o nějaký sondě co letí ke slunci. Star Wars, je jen zfilmovaný tajný projekt USA na obranu. Dead Island, je o hřbitově na ostrově, nebo případně o nějakém sopečném ostrově kde nic nežije. atd..Je mi tě opravdu líto....
    • smejki
      nevěřím tomu, že tobě, který umíš dobře anglicky, by unikl význam slova mass ve smyslu hmoty, nikoliv masy.
      • Neunikl - primární význam (z hlav marketingového oddělení) vidím takhle. *3*
        • smejki
          *3* ekvivalentem takto *3* dokonalého *14* marketingu by byl v případě *5* bankovnictví *12* to, že by *4* *5* účet nazvali třeba *9* "socanův ráj". ka-boom! *5*
          • Hlavní*5* prosím tě je*5* že se to šíří*5* mimosmyslově - Edward Bernays by pukl závistí *1* *5* Ok?*5* *1*
    • Cahir
      Název je vysvětlen v intru v prvním díle.
      • Trol.diskuzni
        PR kecy mě nezajímají... Název je podle mě čistě prozaická záležitost. *4*
        • No jasne a serie Kane a Lynch se takhle jmenuje jenom proto aby jsi mohl v jednicce hrat za Kana a ve dvojce za Lynche....urcite to planuji roky dopredu aby si tim potom mohl kdejaky trolsky vosoust honit tricko na internetu kdyz se mu to nahodou nelibi.....takovych jako ty je na netu spousta nemysli si ze jsi necim vyjmecny
        • Veskoslav
          Tebe nezajímá více věcí. Jestli se chováš i v životě jako tady na diskuzi, tak musíš být hodně osamělý člověk.
          • Nedělej si starosti, mám se více než dobře. *4*
    • Hairy_Ass
      1) Se tak nazývá období expanze lidstva do vesmíru po objevu mimozemské technologie na Marsu.
      2) Je to kvůli fyzikálnímu jevu, jak píše Stoneboy. *7*
    • Pravděpodobně kvůli efektu elementu zero na hmotu. Bez elementu zero by nefungovaly mimo jiné mass relaye a celá ME trilogie by se mohla odehrávat maximálně ve sluneční soustavě.
      • Trol.diskuzni
        Bionerd? *1*
        • To neni bionerd, to je prece stredoskolska fyzika!
          • Hairy_Ass
            To je poněkud chybné tvrzení, neb ani Element Zero ani Mass Relay nemají s reálnou fyzikou nic společného. Asi jako kdybys se pokoušel světelný meč napasovat na současnou fyziku.
        • Mám rád scifi a Mass Effect. Od Bioware jsem vlastně ještě nehrál DA2, BG2 a Jade Empire (není čas). Takže Bionerd asi nebudu. *3*
          • Trol.diskuzni
            Tak to pak beru... Moje teorie každopádně je, že udělali hru a přirozeně si na ni přáli masovou odezvu, takže to nazvali Mass Effect, čímž v podstatě lidem mimosmyslově vsugerovávají, že tohle je hra, která si ty obludné prodeje zaslouží, protože je prostě EPIC. *3*
            • Trol.diskuzni
              Nepros, Amaroune, máš to marný... *4*
            • Mayuri12
              Ne každý se nechá odrovnat PR kecáma, neměl bys proto všechny srovnávát se sebou to by pak úroveň v ČR poklesla do nečekaných hloubek.
              A říct že je ME jen o EPIC momentech hmm to člověk může říct jen podle traileru ale žádná hra co má hratelnost déle než 5 hodin nevydží být bezpřestání epic a právě ty neepické pasáže jsou pro mě ještě mnohem zajímavějš.
              Dále bude následovat dlouhá řada urážek doplňte dle libosti:*********************************************************************************
            • mimosmyslově *1*?... Když už aspoň vyplodíš nějakou sra*ku, tak prosím ať to má smysl a nějakou logiku
            • Trol.diskuzni
              Já bych naopak řekl, že ME je vyloženě ztělesněním toho, co většina dnešních sratchek má. *5*

              Jo a lidi ji kupujou, protože si Bioware můžou dovolit kontinuální PR masáž...
            • Tu hru ovšem nikdo nekupuje proto že je epic.
              Ale protože má něco co většina dnešních shitů nemá.
              Tohle trochu nahrává na ironickou odpověď ale to je my celkem fuk
  • Spis ne pusobivy mi prijde dost klisoidni a kycovity ;) Hra snad bude dobra, dojel jsem predchozi oba dily a za mne ok.
  • Veskoslav
    Jo jinak. Když se Vám nelíbí tento trailer, tak hra asi Vás taktéž neosloví, jelikož občas se tam klišé vyskytne. Pro Vás je asi ideální trailer, jak letí Normandie, je zasažena Reaperem, všichni umřou, Alianční armády+armády Rady jsou vyhlazeny při obraně Země a všechno končí vyhlazením organického života ve vesmíru a nejlépe dvě hodiny po invazi na Zemi, ať to nemá dlouhéo trvání. Fakt by mně zajímalo, o td toho očekávali. Po dlouhé době kvalitně zpracovaný trailer Launcher. Nějak se mi nevybavuje lepší za poslední rok, dva. (Osobně se mi líbil třeba k Sc II, ale to jsem byl spíše v menšině)
    • Prosimtě, jak dole píšeš, že crack na Mass Effect 3 bude až 8.3., tak nevíš, jestli to grupy dělají ze slušnosti ke tvůrcům hry, nebo to prostě nemůžou rozlousknout?
      • "ze slušnosti ke tvůrcům hry" - nic ve zlém, ale to mne mile pobavilo :-)
      • Veskoslav
        To bohužel nevím. Jenom jsem si pročítal fóra a až 8.3, bohužel nic bližšího k tomu nebylo.
    • Cahir
      Mass Effect se nikdy nesnažil být sofistikovanou artovou záležitostí. Vždy to byla heroická patriotická sopa opera plná klišé. Podsouvat mu něco jiného je nefér.
    • Pethulla
      Tak co se těch trailerů týče, tak takový Dead Island byl povedený, špatný nebyl ani Skyrim. A kdybychom hodně popřemýšleli, tak jich najdeme ještě několik.
      • Veskoslav
        Jo oba se mi vybavují. Skyrim osobně nemám rád, protože nemám rád, jak je oblečený ten bojovník:-D (Samozřejmě je to dobře zpracované, ale u ně je Skyrim Skyrimem. Bohužel.)
      • Veskoslav to hodnoceni pojal tak, jak to jednou bylo prezentovy v simpsnech:
        Tenhle film se mi libi vic nez ostatni, protoze jsem ho videl ted.
    • Trailer se mi nelibi, ale s ME jsem byl vzdy spokojen. Klise mi nevadi, kdyz je rovnomerne rozprostreno, ale z tohohle traileru to uplne kape.
      Kompozice traileru: drsny zaber, kulervouci hlaska, vybuch, drsna hlaska.
      Sice jsi psal, ze trailer ma byt na efekt, ale toho se da dosahnout i jinak. Asi uz holt nejsem cilova skupina tehle hry :(
      • rhaegar
        Ano cílova skupina těchto her se pohybuje 12-17 let bohužel starší hráči mají smůlu. Ale děti mají radost a voto tady de!
        • Nápodobně, děkuji za znovuzískané mládí. A co, můžu si jako teenager užít i kvalitní fantasy a sci-fi? Třeba ty, ve kterých se vyskytuje tvůj nick? Pověz, opravdu jsi Jonův otec? :-D
          Opravdu nechápu, proč série ME, stejně jako nové díly TES, Diabla,... lákají tolik kritiků, když jde o to nejlepší, co se v daných žánrech prostě tvoří. Ano, rád bych si zahrál Dark Souls, ještě raději nějaké old-school rpg typu NWN nebo Planetscape, ale taky bych si užil JRPG, moderní Bioware kusy (DA2 jsem nehrál, ale jednička výborná), nebo hry od Blizzardu (tady jenom Diablo, protože ve strategiích preferuju supreme commandery a online hry nehraju).
          Jak nemám pro sociologii příliš slov chvály, velmi by mě zajímalo, jaké je věkové rozložení hráčů různých her, žánrů... neexistuje nějaký takový výzkum?
          • rhaegar
            Jestli si myslíš,že ME je kvalitní sci-fi a Skyrim kvalitní fantasy tak jsi blázen.
            • rhaegar
              Píšeš nesmysly.... u Skyrimu příběh absentuje úplně,Mass Effect je jen vykradačka sci-fi ság s přihlouplým dějem. Takže na poměry PC scény to jsou braky.Slušný příběh,když zabrousíme do loňské sezony má Witcher 2 či Deus Ex 3...
            • Já jsem se tě jen ptal, jestli si můžu užít TAKY kvalitní fantasy, kromě toho "póvlu", který si užívám taky. Co tedy potom jsem, když si dokážu vychutnat Skyrim, ME, ale i Písně ohně a ledu, Asimova, Clarka, nebo třeba Lukjaněnka? Co jsem? Která cílová skupina, jaký to hrozný konzument naivních a patetických příběhů? A ano, na poměry počítačových her je Skyrim kvalitní fantasy a ME kvalitní sci-fi.
        • Počkat! Ty tvrdíš, že jsem ještě pořád teenager? Díky ti chlape!!! *1*
          • Mayuri12
            Na tebe stačí průměrné urážky.
          • rhaegar
            Někteří dospívají později :-)
            • rhaegar
              Neopakuj se po mě a vymysli si něco vlastního!
            • Mayuri12
              Já ti to taky přeju.
            • rhaegar
              Jednou se ti to povede... držím palečky
            • Mayuri12
              Někteří vůbec jak se zdá.
        • Udeřil jsi hřebík na hlavičku. Docela závidím náctiletým, že si můžou ME s takovým nadšením vychutnat, čímž se nechci nijak povyšovat. Prostě vím že v tomhle věku, bych to taky tak žral.
    • Hmm. Vsechny hry od Bioware z posledni doby jsou plne klise. A co jako? Bioware nikdy nebylo mistrem vymysleni pribehu. Jejich deviza je ve vypraveni,v podani pribehu. temer kazdy trailer k temer kazde hre je klisovity az hanba. A zrovna tenhle je jeste o tridu horsi. Mozna pro ty,kteri nevideli predchozi vide,mozna pro ty je zajimavy. Pro me uz ne. Tretina videa jsou jen zabery ze starych traileru nebo z dema.
      Ale to prece neznamena ze se na hru netesim. Tva logika je divna. Ze se mi nelibi barva auta jeste neznamena,ze se mi nelibi i auto. *8*
      • Bioware nikdy neumělo psát příběhy ?
        Já doufám že seš troll.... KDyž vemu od Baldurů po dnešní biowarky, vždy to mělo kvalitní příběh. V dnešní době se ale opakuje to klišé víc. A proč ? protože je mraky vývojařu a vždycky někde něco bude připomínat to druhé. CO Blizzard ? Příběhy jak WoW tak Diabla jsou pro mne kvalitní, ale když se podíváš tak je to furt klišéééé ! Always must be LIch king, Diablo 1 - hrdina v sobě uvězní velké zlo.. diablo... co arthas ? Teda Bolvar... úplně to samý...
        Ale jde o to jak je to podaný a vyprávěný. ME začal éru her, kdy je to opravdu RPG, co tlačí na hráče atmosférou a děním.. aby ses dokázal vcítit do role. Role play game, aneb zahrát si tu danou roli.. A tohle ME dělá dokonale. A když je to velké Grande finále, proč by to nemohlo být epické ? Zvlášť když to je "tvoje" role.
        Na jednu stranu je pravda, že od Dob kdy BW spadlo pod Ea je to horší.. Ea prostě tlačí a chce dělat hry pro massy.. takovej je dneska trend.. ale o ME bych to neřekl. A když pro masy, tak kdo by si nechtěl "prožít" tohleco ti servírujou ?
  • Nevím jaký názor mají ostatní ale mně se to prostě líbí ! *3*
  • Přijde mi, že v reklamní kampani ME3 EA testují kde mají hráči hranici toho, co je působivé, a co už je hloupý nevkusný kýč. Pro mě už je tohle bohužel dost za hranicí (ačkoli to není až tak strašný jako ta holčička v poli slunečnic).
    • Malleth
      Mluvíš mi z duše
    • Veskoslav
      Neber to jako provokaci. Můžu se zeptat, co se ti na tom nelíbí?:)
      • To, jak je to všechno strašně na efekt. Záběry na dětičky před smrtí za doprovodu tesknivé hudby, drsňák Shepard, kterej trousí samý naprosto prázdný fráze, jejichž jedinej smysl je, aby zněly hollywoodsky cool, to samý u ostatních postav - takový ty kraviny jako "you were born to do this" apod. Ono v podstatě celý to zbožštění Sheparda je prostě k smíchu, a to i kdyby tam nebyly tak strašně napsaný ty dialogy/monology.
        • A to jsi před bitvou o zachování galaxie čekal tohle? http://www.youtube.com/watch?v=k2mGwNQnxqE *6* *3*
        • Pravdou je že hra samotná to do hráče takto netlačí je v ní trocha klišé a cool hlášek jinak je ale v tomto směru na mnohem vyšší úrovni než většina jiných dnešních scifi her. Do traileru to co vám ve hře (která trvá kolem 30 hodin) normálně nevadí nahustily do minuty nebo dvou tak je potom jasné že to může působit hloupě.
        • Pethulla
          nemůžu nesouhlasit. Poprvé jsem to po minutě vypl, protože ten trailer byl fakt nuda, po těch natěšených komentech jsem to teda zkoukl znovu a...nic. Všude to bouchá, Sheppard hláškuje ostošest, srdcebolný záběr na děcko. V podstatě jedno klišé vedle druhého.
          • takže to radši v první minutě vypneš a řekneš že to stojí za kulový.
            Klišé sem klišé tam... who cares .. to si začni stěžovat na cokoliv jiného.
            Hlavně největší stupidita soudit to, po první minutě ...
            • Vzhledem k tomu ze trailer ma neco malo pres dve minuty,tak mi to stupidni neprijde. To spise tvuj post.
        • Veskoslav
          No nechci ti kazit tvoje představy, ale trailer má být na efekt.
          • Na efekt. Ne hloupy a cileny...ja vlastne nevim na koho. Na ''prvohrace''? Vzdyt tohle je treti dil,ne nova serie.
            • Víc mínusu dětska. Asi se mi zbortí svět díky tomu.
              Já beru že se to někomu nelíbí, nebo mu nesedí třeba styl hry či zpracování.
              ALe Trailer má být trailer. účel splnil, nabudil a pořádně.
              Je tam klišé ? A kde dneska není.
              Ještě říkás že si vypnul po minutě a trailer má 3 .. takže jsi viděl kulový,ale hlavně že je to plné klišé. Grow up ...
              Navíc je to opravdu trailer k 3
              tímu dílu, tak nevím na co si stěžujete.
              Proste games. cz .. mraky ubrecenej spammerů
  • U tohoto traileru mě nezamrazilo,Já zmrzl
  • DarkHawk
    EPIC! Po vydání Mass Effect 3 by už mohlo BioWare servírovat nějaké info a trailery z Dragon Age 3.
    • Joha
      Po DA2? Radšej nech sa snažia... veľmi snažia...
  • Batariani uz zdrhaju z svojich domovskych systemov :+) ANN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit