Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna cenzor tvuj prispevek vyhodnotil jako pokus o trollovani. Na jeho obranu - nekdo brecici ohledne historicke nepresnosti BF1 je na 90% fakt troll.
    Kazdopadne je hezke videt, jak jsi ve svych 32 letech uzasne nad veci a nedelas si hlavu z nejakych pitomych minusu na jakesi zapadle diskusi :))
  • Kdy už děti pochopí význam věty "hra je inspirována první světovou válkou". BF1 není její věrnou kopií, není ani jejím simulátorem. Používá NĚKTERÁ dobová vozidla a zbraně. Prostředí, kam je hra zasazena, má navodit atmosféru konfliktu WW1 a místy se to autorům skutečně daří, ale pořád je to starý dobrý battlefield, jaký všichni dobře známe. Tak už prosím vás nechte těch nářků, jak je hra historicky nepřesná a nereálná. Pro blaho nás všech.
  • Balkán byl, v H&D1 (a možná i H&D2?)
  • tady jim jde jen o prokliky na reklamu jinak je jim to putna proto vse mazou co kdyby jim to pitomy adsense zablokovali... musej mit vse v souladu s hateidiotama *3*
  • Tím "učitelem" narážím na tvůj oborový záběr a tvá občasná charakterová vystoupení tady na Games, ne na tvůj nick, ostatně jeho příběh už znám. Větou Nevíme, kdo všechno bude nebo nebude v SP, takže klídek si mohl výše rovnou uklidnit kolegu, který si trhá vlasy za absentující Francouze. O tom, že R-U se v kampani objeví jsem četl dnes též, ovšem počítám, že modely ve hře se moc nebudou lišit od těch německých a hrát za ně pravděpodobně (mimo tedy ten zmíněný mp na oné mapě) hrát v kampani nebudeme (v tom smyslu předpokládám se původně rozohnila tahle debata). Tak či tak, obdobný to může být dříve nebo později i s těma Francouzama, které tak v kampani kolega výše momentálně postrádá. Buď o nich může padnout jen zmínka nebo se do hry jako národ za který hrát dostanou v jednom v budoucích rozšířeních se svými novými mapami.
  • Coffin.Corner
    Tohle bych dal na obal *1*
  • Proč by měl?
  • Fillet mignon z krysy *1*
  • Magister_Peditum
    I Baldrickovy kulinářské hody? *15*
  • Magister_Peditum
    Nevíme, kdo všechno bude nebo nebude v SP, takže klídek. Zjevně, dle uniklých informací, tam ale mise z Alp bude, a proto se účast KuK Armee nabízí. Jinak Magister peditum je římský velitel pěchoty, ne učitel, avatar snad nápovědní hodnotu měl. *3*
  • Jo, bohužel ano. WW1 byla bída, každej hledal jak se z ní vyvlíct neb nemusel chytnout ani kulku, ani šrapnel a přesto se domů nevrátil.
  • *1* 1+
  • Neřeš to, nemá to cenu.
    Mají tady z tebe akorát srandu.
  • Určitě je to špatně, ale na druhou stranu ta hra není pro děti že :) I když ji budou hrát. Člověk ve věku hraní této hry povoleném si snad dobře uvědomuje, že to není podle skutečnosti.
  • Nebreč.
  • V těch tvých 32 letech si z toho překvapivě nějak na měkko, což vzhledem k tomu věku osobně moc nepobírám, a navíc se vyjadřuješ jako správnej fuckt kůl chuj se smajlíčkama. Tak jinak bacha na tebe drsoni, redakce se určitě lekne...
  • jenda84
    mínusy jak kdejakej píč*s.. to je tzv svoboda slova - kdejakej hejl si tady může vypisovat jeho hatefree názory, ale když napíšu konkrétní názor ke hře, která je totálně mimo historický reálie, jsem smazanej. FU games. *7* *7*
  • jenda84
    dobrý den - pro redakci nebo cenzor - můžu se zeptat, proč jsou smazaný moje příspěvky bez jakýkoliv narážky na rasu pouze zmiňující historickou nepřesnost??? Může mi to někdo z redakce vysvětlit? Ve 32 letech se mi nestalo, že by mě někdo mazal příspěvky.. nechápu.. ale toho vocasa trulikuli tady necháte jo? přijde vám to normální? díky za odpověď
  • No pokud bych se tu bavil s uvědomělým a tímto tématem nějak zasaženým člověkem, vypadalo by to jinak než sršení chytrostí o tom "že tohle prostě není to, protože to tak cítím". Takže pro tebe směšný, pro mě známka toho, že tomu tak není. Nehledě na to, že první díly Battlefieldu poněkud tak nějak zaujimaly roli podle skutečných historických konfliktů, k jejichž zpracování by mohly padat taky nemalé výhrady.
  • Mluvíme tu o singleplayeru, učiteli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit