Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Termín bude jak bývá zvykem někdy okolo listopadu ne...
  • Aha, jeden den dáš mrzákoj nový nohy a druhej den tu máš Skyneta. Já bych je všechny preventivně utratil. Stejně jako nevidomé, diabetiky, lidi s křivejma zádama, kardiaky..... *1*
  • Ta úvodní fotka, to je pokus o vtip? "Hahaha, Black Ops - černoška, hahaha, DX - protézy"?

    Škoda, že nevyšel. Nedělejte tu z toho pls Dfense nebo Infobaden. Nebo Blesk či iDnes a Novinky.

    Díky.
  • hlavně že stříleček z budoucnosti je nedostatek, ještě by to chtělo natočit pár filmů o superhrdniech *11*
  • mohli by jen dělat trailery..ty jim jdou.. ty hry už jsou zbytečný plácání prachů
  • Tragikomik a srandičkář he/he a jeho květnaté on*nie nad kvalitami CoD her nikdy nezklamou. A lidé, co mu na to pokaždé skočí, taktéž. *1*
    Jinak ale těžko popřít zjevnou inspiraci DE:HR co se samotného traileru týče. Nicméně samotná hra si pojede tu svou, o tom nemám pochyb.
  • Black ops už ne :/ ja se tesil na Ghost II a oni chtěj BlackOps takže letos kromě GTA 5 PC a zaklínače si asi moc nezahraju
  • Ty voe. Nejdřív mě zarazilo Black Ops a na 1. místě je "afroameričanka"...ok. Druhá rána byla, když jsem začal přemýšlet o tom, v jaké disciplíně se vlastně soutěžilo. Asi něco s nohama když je tam ta s protézami nohou, ale holky na druhé a třetí příčce vypadají spíš na modelíny, než na někoho kdo běhá. :)
    • Jj, hlavně díky úzkým ramenům, tenkým ručkám a skoro neviditelným stehnům zcela jistě vypadají jako modelíny :D. Tohle sou atletky, co musej makat a žrát, žádný pomatený krasavice od vás z kanclu, co vapadaj jak reklama na anorexii a protože díky trendu začaly běhat, tak máš nejspíš pocit, že každá vyběhaná krysička se má správně umět schovat za špejlí.
  • Pilgrim66
    Sice je to jasnej Deus Ex ripoff, ale ten teaser je fakt super, Call of Duty nebo ne. Škoda, že ta hra bude po desatý to samý v jinejch kulisách :(
    • Kinet1c
      V com je to ripoff ? V tom, ze su tam tie prostetika ? Ved to je uz v sucastnosti, mozno nie tak dokonale, ale je. V tomto pripade, hocjaka hra co vide a bude nejak cyberpunk esk, tak to bude ripoff Deus Ex ?? Toto sa podla mna na Deus ex ani podobat nebude, video je jedna vec hra druha. Z tej druhej si ty ani ja nevideli vobec nic, tvrdit, ze je to ripoff, je velmi od veci. Ripoff videa na Deus Ex, s tym by som aj celkom suhlasil s casti. Ripoff hry, ani nahodou a teraz nebranim ani jednu ani druhu hru, iba konstatujem svoj nazor a myslienky.
      • Videl jsi trailer na Human revolution? Je to prakticky totozny, scenu od sceny, slovo od slova, dokonce i hudba je podobna.
    • Proč měnit něco, co funguje spolehlivě a kvalitně?
      • XorxoxTalarius
        S tim slovem kvalitne bych setril
        • Já ne. Kvalitní hra to je, to je nepopíratelný. To musí vidět i lhář tvého kalibru, co se na všem podílel.
          • XorxoxTalarius
            Sice nevim na cem jsem se podilel, ale ne, ta hra uz davno neni kvalitni. Je to pouha nahypovana bublina.
            Ta hra ma hodnotu tak 500 korun za SP a pokud nekdo ma zajem o MP, tak at si zaplati 300 korun navic. Do te doby to neni kvalitni.
            • Alespoň jsme dorazili k jádru kakajícího psa. Holt těmto titulům lejno rozumíš a není to tvá oblíbená kategorie kreslených pohádek a mágů v kovovým oblečku. To je samozřejmě třeba respektovat.
            • XorxoxTalarius
              COD je podprumerna prehypovana hra, SOF je take podprumerna hra, ktera sice nebyla prehypovana, ale aspon se tam dal nepritel rozstrilet na kusy.
            • Co filosofuješ, panáku. Cena je nepodstatná, vydělává se. Jinak, vytahujeme tu šulinoviny typu unreal a kveik, o oldschoolu starých dílů a střízlivosti, a přitom sem CoD zapadá úplně bezproblémově, zábavně a herně. Atributy, kterýma se vyznačovaly hry (cenově naprosto v horší dalekosáhlé řiti) i dříve. Nebo vidíš třeba někde rozdíl mezi CoD a Soldier of fortune? Já teda ne. Naprosto kvalitní a zábavný střílečky v obou případech, který si člověk užije. Nestalo se ještě, aby vyloženě doposud celá série CoD všemi díly zklamala. Co herně nabízí a dělá, dělá stále kvalitně. Jsou slabší a výraznější díly, ale v žádným případě to není herní a vydavatelská kakastrofa, jak se obecně chce osazenstvo z jakýchsi erudovaných gum s připravenou taktovkou herní produkce, tak módně a nostalgicky domnívat.
            • XorxoxTalarius
              Neni, pokud nebudes do kvality zahrnovat i cenu, pak nikdy neziskas obrazek o kvalite celku.
              Je vsak mozne ze pro nekoho kdo nehral veci jako Chasm, Unreal, Quake I a II, pripadne stare Medal of Honor nebo i stare dily Call of Duty to kvalitni byt muze, ale to uz je ovsem jenom otazka rozhledu, prehledu a objektivity.
              Ja jsem napriklad fanousek Warhammeru a Anime, ovsem to neznamena ze vse co je Warhammer je pro mne super a kazde anime je skvele.
              Clovek zkratka musi mit nejake standardy a musi se jich drzet, jinak zacne zrat bahno a bude si myslet ze poziva Foie gras.
            • No tak to máme definitivně potvrzeno o tom, že se ti směle práší od huby. Každopádně, je to pořád kvalitní hra. Ale evidentně tomu moc nerozumíš.
  • A já už jsi myslel, že připravujou novou olympiádu z Brazílie *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit