Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, koho přesně napadlo, že by se tahle hudba k tomu traileru hodila, ale nebyl to dobrej nápad. *4*
    • Trailer dobrý, ale fakt tá hudba sa k tomu nehodí - a to hovorím ako fanúšik rockovej a metalovej hudby.. ako ešte tak beriem atmosferický rock/metal (progresívny) ale moderný metalcore istotne nie.. horšie je už len ten trailer ku Dragon Age jednotke, kde použili New S*** of Marylina Mansona..
  • Ta hudba se k tomu absolutně nehodí... *7*
    • Upíři a nějaký metal... Proč ne? Nemám to taky nějak v lásce, ale tady Witcher 3 necílí na to co v posledních dílech
      • Tak Zaklínač 1 mala zase Vader nie? :D
  • tomekbobek
    Jeden upír mi tam přišel strašně Geraltovitý :)
  • Ona ta celá metalově pohádková stylizace, se kterou přišla dvojka ve "flashbacích", se k tomu moc nehodila. Ale trailer je fuk, hlavně, aby už vyšel ten datadisk...
  • haha cet sem to jako "trailer na datadisk NULA víně a krvi..." WTF? =D
  • Právě čtu Paní Jezera a chtěl bych poděkovat novináři co psal článek za vyzrazení toho kdo umře :D Jinak se také moc těším! *14*
    • Paní Jezera nečti. Ten konec je naprosto antiklimaktický. Umře Geralt (sedláci ho napíchnou na widle), umře Regis (napíchne ho Vilgefortz) a Ciri se teleportuje kamsi do země krále Artuše, kde se spustí s prvním sedlákem, kterého potká cestou
      • Geralt umře? já ti nevím, četl jsem to dvakrát ale o jeho smrti tam není ani zmínka.
        • na youtube je video kde po smrti Ciri jede na koni potká vlka povraždí pár přisluhovačů od Dam a pak jak sejme poslední ježibabu je v její chaloupce kde našel medajnon Vesimira kde sedí brečí pohupuje se a pak je záběr na chaloupku jak jí obkličují monstra.
          Aspoň v mé verzi Ciri žije ale asi nemám Tris, je asi ještě jedna verze kde Gerald jde s Ciri na ryby končí to že spolu s Tris se někde usadí (neviděl jsem video celé).
          Celkem mě mate konec 2 kde jsem s Tris odešel do západu slunce a ve 3 najednou jsem s Yenifer a vůbec nic o tom co se stalo během 2 a 3. Jestli tento prostor vyplňuje kniha sem s názvem knihy a příběhu (každý příběh má vlastní kapitoly).
      • No ona celkově ta kniha mi přijde strašně divná ... hlavně ta linka s Nimue a Condawirus (či jak se menuje) naprosto mi to tam nesedí a strašně to kazí děj. Jediné co mě bavilo z knihy byly výjevy z Touissantu a linka s Ciri když byla v Aen Elle světě. Jsem v půlce a prostě se nemožu nějak přemoct to dočíst. A přitom ty první čtyři knihy jsem fakt hltal a přečetl celkem rychle.
        • Měl jsem to dost podobně. První knihy románu jsem přečetl taky na moji rychlost dosti rychle(čtu jenom když se nudím ve škole) předposlední 2 díly jsem přečetl během 3 týdnů ale ten poslední jsem prostě nemusel a zasekl jsem se u něj tak na dva měsíce. Člověk tam dostává hromadu informací, které ho prostě vůbec nezajímají a ke všemu je to ještě hrozně zdlouhavé. Ostatní knihy byly fajn ale tahle mi přišla hrozně divná co se týče začátku prostředku a hlavně toho konce, kde do člověka naperou to, že mu umřelo 70% oblíbených postav během deseti stránek *13* . Konec jsem moc nepochopil. Nechápu ho snad do teď. Chápu, že Ciri prostě nadále cestuje světy ale nevím/(nepochopil jsem) jak to dopadlo s Geraltem a Yen.
          • Nj konec Bourkove sezony je taky divny...
        • Vydrž, je tam skvěle napsaná bitva na padesát stránek, kvůli které stojí za to přetrpět ty srágory s Nimue a Condwiramurs
  • MalyZeli
    Uz me prosim prestante mucit. par dnu do vydani a kazdou chvilu neco novyho o tom, ja to nevydrzim >:-[
  • Jack1947
    No neke fakt ouúplnej end jako šmitec?? *8* a co potom.. co dáál *13*
    • Prej už nic...
      • Jack1947
        Cyberpunk 77 něco teda až za x let joo? Zaklináč už nikdy pfft
        • to neni uplne pravda, mozna udelaji zaklinacskou hru, ale uz nebude s Geraltem
  • Witcher je masterpiece. Už se těším. *14*
    • Femto
      asi to takový Masterpiece není, když se to bojíš napsat pod svým nickem. Nebo jsi to ty dele/yupíku? Takhle infantilně mi vracíš, jak jsem tě tu opakovaně ztrapnil. Ubohé...
  • Jsem na to hodně zvědavý. Upíři jsou klišé, ale třeba to bude mít nějaký přesah jako Hearth of stone.
    • Ve hrách o Zaklínačovi nejsou upíři moc dobře udělaní. Ale takový Vampire: The Masquerade Redemption a Bloodlines jsou jedny z nej RPG her vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit