Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozenka sa ti oběsila!!kdybys radši místo teho kur**ní něco dělal, králikům nedáš,slipkám nenasypeš...
  • Jack1947
    Paradni odeechovka a myslim ze po povedenem traileru. Práávem. *5*
  • michaliuz18
    ale co pak pravda opet zabolela ? vy mazaci komentarov? bojite sa reality ? kam furt utekate sa postavte celom a obhajte svoj nazor a ne mazat pravdive komentare, posranci
    • Inquisitor
      Řekni mi jednu věc, když ti to tady nevyhovuje, proč to tady čteš a nechodíš na jiný web? Tě tady někdo drží? To je jako když mi vadí co dávají na nějakym televiznim kanálu, no tak přepnu a nazdar.
      • michaliuz18
        bavi ma sem chodit, zabavat sa , haluzit, nejsom jediny ktoremu sa games nepaci , a komu by s pacil, ako citam komentare kazdy treti sa nejak stazuje alebo si robi posmech z na hofno napisaneho clanku, alebo recenzie kde nejaka 2D 8 bitova indie hra je vychvalovana do nebies:D deviatkovymi recenziami :D
        len pre to sem chodim , na inych strankach blbosti nerobim , len obcas, lebo si tie stranky vazim a su tam ludia s ktorymi sa da aj normalne rozpravat a debatovat o nejakej teme, tu sa to neda lebo tu ta zmazu alebo zhejtuju pepici
        cech a slovak sa malokedy normalne bavia ,vacsinou su to len dedinske urazky malych deti
        tato stranka je herny odpad a bud si to priznate alebo nie a budete ju branit silou mocou
        skoda ze nemate normalne nieco ako slovensky sector ,kde by boli blogy, fora ,diskusie,videa, hry , vsetko v jednom, ..sice poznam take ceske stranky ale su chabé a aj to len vacsinou fanpage na nejaku hru ,..preto ak nejake diskusie a ine veci a zaujimavosti tak jedine warezacke stranky kde si clovek najde vzdy nieco zabavne po diskusiach alebo tak :)
  • NO nemáte hned chuť si to zahrát?
    • XorxoxTalarius
      Ano *5*
    • ne
  • Som koza a citim sa byt tymto videom urazena!
  • Kallessin183
    Jsou dny kdy člověk vstane se špatnou náladou, jsou dny, kdy vstane s dobrou náladou a pak jsou tu ještě dny kdy vstane a vidí letěl kozu s jetpackem....
  • Už jsem chtěl nad současnou kulturou a lidstvem zlomit hůl, ale tohle mě odzbrojilo :p
  • slavek.skara
    Pane bože to je taková zhovadilost až se mě to líbí *1* *1* Ok přikupíme, myslím že mého synka to bude bavit.
  • Kurna. Doufám, že do toho vyjde mód, abych moh hrát za lamu.
  • Heeej, jestli tomu náhodou dají nějaký satirický*/sarkastický rozměr typu střet kultur (mudžahedíni vs. západní společnost), nebo subkultur (feministky/hippies/kozy za mír), tak to bude pecka, ty krásko, to by mohla být taková PECKA!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit