Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preodered :D I am so faking Star Wars fanboy.
    • Nemůžu se rozhodnout, jestli je to fail, nebo sofistikovaný humor :)
      • a vy že jsi první kdo si toho všiml? A máš pravdu je to sofistikovaný humor.
  • jamar28
    Kylo Ren, to je ten nejcharismatičtější a nejdrsnější záporák všech dob z nových SW? Když jsem ho poprvé viděl bez masky, vyprskl jsem smíchy. Pořád jsem doufal, že bude jen nosit kafe skutečnému povedenému záporákovi, který se přece už musí každou chvíli objevit na scéně. Toho bych do hry snad raději nedával.
    • CRYPT
      Souhlasim. Toto individuum s nestrihanymi vlasy, to fakt muselo nacpat do scenare taky nejake individuum. Neskutecnej kekel. Zlatej Darth Malgus
    • cumpi3
      Kylo Ren je nejvic nepochopena postava...
      • Přesně, kam se na něho hrabe nějaký Darth Maul.
        • TheGGG
          pls, Maul a Dooko jsou asi tak milionkrát lepší než ten nosáč ren...
      • Přesně tak. Producenti vůbec nepochopili, jakého herce obsadit do role Kylo Rena.
        • Vždyť je úplně zjevné, že scénář je napsaný právě na tenhle typ postavy...
      • souhlasim, je nepochopitelne ze tam je
      • povídej přeháněj
    • Darth Emo?
  • Čo čekáte od Disney? Čistá Říha, nič viac.
  • cumpi3
    Jen bych zmínil, že Rey má světelnou meč, což je milá nápověda do dalšího filmu *4*
    • Pokud vim, už v VII držela meč a cítila a používala Sílu takže jaká nápověda že?
    • Mě hlavně Rey jako charakter sere, což mě je například naprosto jedno co bude, jen jsem doufal, že bude jen procházet...(Nejstupidnější charaketer za dobu existence SW, opravdu strašnej vejmrd...)
      • misho8723
        "Nejstupidnější charaketer za dobu existence SW"... jasné... hlavne, že existuje niečo čo sa volá Jar Jar Binks.. prvý prequel sa mi nedá ani pozerať, lebo by som sa musel na jeho kokotský ksicht dívať a k tomu ešte jeho akože vtipné hlášky počúvať..
      • Kozy
        A zrovna Rey mi v tom novym filmu přišla jako jediná fajn postava. Jinak to bylo nekoukatelný.
        • Jediný co na ní bylo zajmavýho byl ten přízvuk, jinak je hrozně vysírací
      • Rey je definice Mary Sue: https://cs.wikipedia.org/wiki/Mary_Sue
        Nemluvě o herečce, která přehrává snad i když se jen fotí :/
        • Na internetu je o tom dost debat, a většinový konsensus je takový, že tu definici nenaplňuje. Mary Sue je pojem, který vznikl ve fan fiction pro postavy, ze kterých trčelo, jak si jejich prostřednictvím autorka (typicky) naplňuje své sny. Tenhle aspekt u Rey chybí. Její postava je silná v tom smyslu, že si dokáže poradit s nepřáteli - její slabiny jsou velmi očividně v jejím nitru a historii. Proto nedokázala ani přijmout Lukův meč - což je situace, ve které by Mary Sue zásadně obstála.

          Ślabina Rey coby charakteru je jen to, že díky tomu, jak je schopná se vypořádat s fyzickými překážkami, bude složité udržet kolem ní konzistentně příběh. Prostor pro osobní konflikty a růst tam ale je, právě díky její charakterové nevyzrálosti.
        • O té koze ani nemluvím...
  • nightborne
    Stačil mi náznak imperiálního pochodu na konci traileru, abych byl spokojen. Jsem jednoduchý, když jde o SW.

    Jenom, prosímprosímprosímprosím, nechte mě vraždit rebelskou verbež bez toho, abych se k ní musel nakonec přidat. Fakt.
  • Wow, tak snad příští rok vyjde Battlefront 3. Už se těším, jedničku jsem ignoroval a už je tu dvojka a ta trojka bude určitě lepší.
    • 1 a 2 tu je několik let. To že se snaží ji díky použití stejného jména vymazat je jen proto, že je daleko lepší a nabízí bez DLC daleko víc obsahu. Prakticky vše důležité od E1 až po E6 + letecké souboje. Jen ten vizuál prozrazuje, že už ta hra něco pamatuje, ale co se týče obsahu strčí současné imitace do kapsy.
      • Já vim, že tu je původní 1 a 2. Ale přijde mi že tahle "1" od Dice vyšla teprvne nedávno (rok a nějakej ten měsíc) a místo novýho obsahu už je tu rovnou dvojka.
        • Vyšla s Ep VII, nový obsah dostávala, naposledy s Rogue one. Že ji chtějí posunout dále není špatně - jen aby to vyšlo :) (SP kampaň, ale hlávě širší možnosti pro nastavení MP - třeba COOP v. AI na všech mapách a modech...).
  • Že by tady někdo psal i o hře? Mě třeba SW BF přišel tak moc primitivní a strohý, že jsem to po hodině odinstaloval. A ani pěkná grafika to nezachrání
    • TheGGG
      to je ale škoda těch peněz co jsi za to dal ne?
      • Steam má do 2h hraní a tuším 30 dní od koupi celkem bezproblémový refund. Vracel jsem takhle Carrier Command. Na ten nativní akcelerátor kurzoru z konzolí si prostě nešlo zvyknout a žádná možnost jak to vypnout. Ale i tak je lepší pořídit si někde "bokem" vlastní demo a otestaovat jak to běhá a jestli to za to vůbec stojí a pak to koupit/nekoupit a smazat.
        • TheGGG
          ta hra o které on mluví není na steamu, ale na originu...
          • Sithard
            Origin ma taky refund
    • XorxoxTalarius
      Tak pro mne bude nejdulezitejsi kampan, stare Star Wars Battlefront 2 nemeli sice filmovou kampan, ale to propojeni map a postupny pruchod vsemi epozodami byl dostatecnou motivaci.
      Uvidime s cim se vyvrbi, jestli to bude jako neco co je pouze do poctu, tak to nebude nic pro mne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit