Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle nezávislé hry za menší peníz mi v poslední době dělají na PS4 radost. Pokud je Tranzistor aspoň podobně dobrý jako tohle http://zabitcas.cz/dont-starve-mala-hra-o-umirani/ budu rád.
  • malinaantonin
    Hra je trochu jako zjevení
    Za cenu soundtracku dostanete navíc v podstatě nadprůměrnou hru

    poslechl jsem soundtrack na YT, a za hodinu už jsem hrál

    8/10 naprosto souhlasí
  • Mě hra osobně zklamala. Tím netvrdím, že je špatná, to určitě ne, ale vůbec mě nechytnul ten soubojový systém, ani nevím čím to je. Graficky je to moc zajímavé. Celkově ta atmosféra, ztvárnění, děj i hudba jsou hodně dobré, ale ten soubojový systém mi prostě nesedl a nedonutil jsem se to díky tomu dohrát. Ale je třeba říct, že je to určitě další hodně zajímavý kousek od Supergiant games. Jsem zvědavý s čím příjdou příště.
  • HW narocnost? me PC uz ma naky ten rok a na PS3 uz se kasle :)
    • Můj NTB nesplňuje požadavky na grafiku, procesor ani paměť a hra jede. Mám sice nižší fps, ale jde to v klidu překousnout.
      Hraju na C2 Duo 2,56, Nvidia GT 130M a 3 giga ram.
  • Riadna cocotina *1*
  • Po přečtení recenze jsem mrkl na trailer a rovnou šáhl po verzi se soundtrackem. Neskutečná pecka, opravdu hodně se mi trefili do vkusu.
  • Bastion me tedy nezaujal, ale tohle se mi libi, vypada to originalne.
  • Pilgrim66
    Pro mne je Supergiant jedno z posledních studií u kterého vím, že když si od nich koupím hru tak se mi bude líbit a bude skvělá.

    Úžasný soundtrack, super příběh dohromady s geniální hratelností.
  • Hnisavec
    tešíím sa..veľmi pekná recenzia, ktorá zhrnula bez spoilerov všetko podstatné a odôvodnila kúpu a zahratie hry....
    • MickeyMutant
      Už se na Games nezlobíš, že ti mažou protestní komentáře, komentáře protestující proti mazání protestních komentářů a komentáře požadující vysvětlení mazání obou?
  • Rozehráno a musím říct, že je to opravdu zážitek. Transistor(meč) má skvělý dabing a postava zpěvačky Red je taky luxusní. Navíc když se můžete zastavit a zabroukat si do právě hrající písničky. Souboje jsou chytlavé a příběh je zatím perfektně rozjetý.Soundtrack je naprosto úžasný. Nejlépe si vzít gamepad, uvelebit se pěkně do křesílka a vychutnat si tuto skvělou gamesu. Tady se nedá nic vytknout. U mě 90%. Dal bych za 100% ale od 100% zážitku mě odtrhuje společné bydlení s partnerkou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit