Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pruzkum i souboje tam uz je, pripadne pasovani ... nebo jaky dalsi obsah by jsi ve hre rad videl?
    Koneckoncu, i ukoly ve hre jsou ...

    Ta hra asi vyrazne o nicem jinem prave nebude.
  • u mě bude hodně záležet na tom, jaký další hratelný obsah mimo "vozit zboží z planety A na planetu B" autoři přidají, protože vozit někam vesmírné zrní opravdu nepovažuju za definici zábavy, kdyby jo můžu jít v reálném životě dělat kamioňáka *1*
  • Ty nove planety ovsem zatim zpusobuji problemy s vykonem snad u vsech hracu bez rozdilu HW. Sekani, zamrzani, FPS dropy ... Pokud nejsou tyhle bety zamerne zabugovane, pak ma hra k finalni verzi podle mne jeste daleko.

    Hrat se da, ale na muj vkus je tam prilis mnoho nevyvazenych prvku a vaznych bugu.

    Presto, jsem se hrou opravdu jiz nyni spokojeny, ale zaroven si myslim, ze opravdu toto nebude pro kazdeho.
  • walltar
    Já doufám, že ještě dost zapracují na svojí serverové infrastruktuře ... Většinu času mě nejdou přijímat, nebo odevzdávat mise a musím třeba 10x relogovat, MP jede tak napůl... je to jediná, hra, kde mám problémy s MP.

    Ale jinak musím říct, že se jim asi podařilo vytvořit nejnudnější těžbu co jsem zatím zažil ... Hrozně práce, hrozně nezáživné a ještě musím každý kus šutru honit s lodí jak magor ... království za tažný paprsek. Ono to asi zábavnější nepůjde udělat, ale příjde mě s tím moc práce a malá odměna. Tak uvidíme kam to posunou v dalších betách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit