Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trevor si mě získal svým šarmem.
  • Je super že si postavy nejsou vůbec podobné. Takhle si každý hráč najde svého nejoblíbenějšího protagonistu a dialogy budou určitě zajímavé.
  • Už vyšlo i preview.
    Nej stránka o GTA V: http://gtavfanclub.webnode.cz/
  • Mě potěšily ty dnešní novinky z nakupování budov, kadeřníkem, tetováním, oblečením, tuněním, vylepšením skillu apod. zkrátka konečně se to vrátilo ze San Andreas :-)))) ještě ta posilovna / fastfood a je to komplet :-)
  • Těšim se mno,,,only PC z podporou gamepadu x360,,,a ještě lííp v češtině,,,TAKHLE A MASSAKR! :-)
  • Tady je video s českými titulky: http://www.grandtheftautov.cz/
  • Nevíte někdo jestli bude hra na playstationu podporovat volant pro řízení aut?
  • Franklin mi náhodou příjde hodně zajímavý. Je mi jasné, že spoustě lidí příjde asi jako nejhorší z celé trojice kvůli "mothaphuckin gangsta biatch ass nigga" hláškám a Hip Hopu, protože to jsou prostě češi - knedlíky, metálovovitos, pivo *4* ... Doufám, že tam bude mise jako večerní vyjížďka do Chicken Bellu, která se zvrhne v přestřelku gangů. *1*
    • Pravda. Když se podívám na ten trailer na Youtube, všichni tam jsou nadšení z toho, že Franklinova část je úplné ghetto.
    • Ten negr se mi líbí nejvíc. Je nejvíc stylovej. Ten první je takovej fotr a ten poslední je takovej primitiv, totální magor a vidlák.
    • to co kdo poslouchá neznamená že automaticky musí nesnášet to druhé ( a je fakt že sice hip hop nemám rád ) ale nemám taky důvod franklina nenávidět kvuli tomu co poslouchá, ale kvuli jeho charakteru , prostě michael je takový niko bellic a trevor zase plašatící prdelákovský frajer , franklin je obraz dnešní mladé společnosti ( zas jsem si na*al do huby , jelikož jsem taky mladý :D )
    • "If you want meat with sh*tty smell, go eat to Clucking Bell"
  • Tak mi je líto , že polovina lidí tady si myslí , že Franklin je na hovn* postava. Teď se to tak zdá, ale podle mě bude hodně lidí překvapena. Z traileru lže vyčíst , že jeho mise budou dospělejší a řekl bych že i více akční ,a o to šlo v GTA v první řadě. Těm co se gangsta styl nelíbí , musím připomenout, že GANGSTA sra*** byli to , co udělalo San Andreas tak úspěšným.
    • Jestli to vyjde jenom na 10 let stare crapshity tak jsou tam vsechny postavy na h*vno!
    • Me se taky docela libi, nemuzeme ale soudit pribeh postav na zaklade 1 minuty... me prijde zas protivnej ten vyfetovanej vidlák
      • Naprosto s tebou souhlasím . Podle mě se snaží tuhle postavu udělat podle předlohy z TBoGT , kde byla skoro každá postava tak trochu blázen. Necháme se překvapit s čím se na nás Rockstar vybalí
  • Michael a Trevor vypadají zajímavě. Na ty se těším.
    Franklin je pro mě nudnej už teď. Zas další do trapné řady "hustej mathafucka gangsta", ne, díky.
    • son it's that you ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit