Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://cs-go-special-case.webnode.cz/
    Dobré stránky na levné náhodné skiny do CS:GO doporučuji.
  • michaliuz18
    UZ teraz je blbost tie prisne bany, cloveku sa obcas stane ze omylom streli svojho, alebo barjaka ina nahoda, a hned BAN na 7 dni ... na 48 hodin ... ja som mal raz na pol hodku a na 2 hodiny ... viac ne ...ale zbytocne prisne pravidla boha cely valve
    • To potom nechapu, proc rovnou nezrusej team hit ... je to stejny jako ve wotku ... strelis vlastniho a mas za to postih ... (nebo do tebe vlastni tank vrazi, a dostanes flastr taky ... lol), tak at to zrusej a je po problemu ne? A pokud to ma byt soucasti hry ... tak za to nejde hrace postihovat - ti delaji jen to, co jim hra umozni.
  • Jestli jsem to spravne pochopil tak vymysleli a povazuji za novinku neco co takovy league of legends ma uz veeeelmi dlouho
    • No v rámci té hry to je novinka, takže proč by tomu tak neříkali? :)
  • pekna blbost. vstahuje sa to na zapasy, ale v zapasoch uz teraz mozete nejakych blbeckov kickovat. ale to neriesi ten hlavny problem a tym je vyrovnanost teamov. kolkokrat uz po troch kolach by som to najradsej zabalil lebo superov team je 10x lepsi. ale nemozem lebo ked zdrhnem tak mam ban. takze musim tych 20 minut co dostavame nafrak nejako prekousnout, a to ked mam stastie. proste ked sa tam najde indiviiduum co bude za takejto situacii kempit a zbytocne to pretahovat tak vtedy mi cuka v priste aby som ho nezabil, co mi ale zas vynesie akurat ban.
    • Jak uz tu nekdo psal. Videl jsem otocit i zapasy, ktere byly napr. 12:3 a neni to nic neobvykleho. Z tveho projevu mi prijde, ze nejvetsi slabinou celeho teamu jsi prave ty.
      • Nevim jak v CS ... ale ve WOT (15vs15) rozhoduji o vysledku tak 2-3 hraci ... a pokud ty 2-3 spolubojovniky nemas, muzes to zabalit, protoze ani to, ze sam sejmes polovinu (ale i 2/3 - osobne sem pobil 12 enemaku a stejne to byla prohra ...) protivniku ti vitezstvi nezajisti.

        Takze otocit vysledek se jiste da ... pokud ostatni alespon castecne pouzivaji piliny. Jinak je to marnost a beznadej.
    • Nj když to vzdavate po třech prohraných kolech tak se není čemu divit.My jsme s kamosema otočili zápas 12:2 .Všechno jde ,když se zapojí trochu taktika ;-)
    • tak ty kompetitivni zapasy vubec nehraju...to je totalni blbost. A taky nechapu, proc jen u tohodle modu je spravne nastaveni = zaply FF, kolize s neprateli a podobne...to je proste jak u deb..lu. Soukromych serveru, ktere by mely dobry ping, bylo tam tak akorat hracu, mely zaple spravne nastaveni a nebezel tam skoro permanentne dust2 je taky malo...no jak jsem psal nize CSGO zatim nic...moc.....
      • Ty competetiv zápasy jsou na tom právě nejlepší o tom to csko je víš ,aby se sešli hráči 5 na 5 a poslední dobou se mi nestalo že by mi to našlo protihráče který jsou o tři levely dál
        • kdyz uz to myslis trosku vazne, tak jsi v nejakem klanu....hrat 5v5 s nahodne vybranymi lidmi a myslet si, ze o tom je CS je dost mylna predstava. I v tom nejhorsim klanu je spoluprace 100x lepsi nez v tom modu co vymysleli pro CSGO. A to jsem nezminil tu naprostou uchylarnu, kdy jednotlive tymy, pokud chybi hrac doplni botama !!!!!! jak proboha tohle mohlo nekoho napadnout ????
          • Nemyslím to vážně ani nemám čas na klan,ale prostě ta hra se má hrát jako se hraje ten competetiv mod .Už od 1.6 se hráli mixi a to je vlastně ten competetiv mod (akorat v cs go je to 100x rychlejší než v 1.6 kde se musel hledat server a 10 hráčů) kterej Valve opravdu ted nevymysleli.A pokud vím tak proti jednotlivcům to nenajde clan.Neříkám že je public špatnej ,ale poslední dobou hraju jenom competetiv.
            • kdyz budu chtit hrat s botama, tak na to tam valve udelalo samostatny mod
            • No tak když si to hrál jednou tak se nemáme o čem bavit .
            • jak je libo...ja ten mod hral jen jednou a dopadlo to tak, ze na jedne strane leavnuli 3 hraci na nasi ,,jen,, dva a hra tam nahazela misto leaveru boty. Diky tomu jsme slavnostne vyhrali a ja mohl ten mod znechucene opustit.
  • takže Tribunal v LoL :)
  • na 1.6 bohuzel CSGO porad nema
    • No právě že teď už má .A hlavně už se nepouzivaj jen 4 zbraně jako v 1.6 .Všechno je víc odladeny atd....
      • Ja si myslim, ze to je odladene hur, samozrejme je to jen subjektivni pocit, ale....
        - prijde mi, ze dmg prez vestu do tela krome HS je mensi oproti 1.6 a zvlaste u slabsich zbrani nez M4 a kalach
        - zbrane jsou mene presne pri pohybu - opet hlavne m4 a kalach
        - pri zasahu je mnohem mensi ,,stuck,, efekt nez predtim...zasahnu nekoho, bez zpomaleni bezi dal
        - pusky s dalekohledem jsou pri rychle strelbe mnohem presnejsi a prijde mi ze maji i vetsi dmg
        - zruseni tlumice u M4 a pistole ... proc ??
        - HE granat ...mensi dmg? smoke - to je neprostupna stena sede hmoty skrz kterou by nevidel ani terminator kombinovany s predatorem, flash - ohlusi a oslepi i cloveka na mesici, ikdyz ho pouzijete venku na primem slunci .....totalni blbost
        - AWP jeste vetsi imba nez v 1.6 - diky snizeni presnosti pusek za pohybu ?
        - hitboxy pro HS ? prijde mi, ze vsichni maji hlavu jak pytel od bananu
        - AWP jeste vetsi imba nez v 1.6 - diky mene prehledne grafice, kde postavy splyvaji s pozadim............................................................................................................................................no to je jen muj subjektivni pocit, jeste tomu dam sanci, ale spis me to odrazuje, nez ze bych byl prijemne prekvapeny
        • No hodně věci co ty povazujes za zápor já beru za plus ,ale jak říkáš každej to vidí jinak ;-) ,a nesmí se zapomenout na dobře fungující lobby a vyhledávání zápasů a bylo by toho víc ,prostě mi nové csko hrozně sedí a líbí se mi jak se postupem času furt vylepšuje
  • jindra.veliky
    to je zase vymysl od Valve! koupim si hru, aby mi mohl dat ban nejaky loser, co neumi hrat?
    • Veskoslav
      Neboj Jidřišku, s tebou stejně nikdo hrát nechce;)
      • Trisska
        A s tebou snad ano, ty arogantní blbe?
        • Veskoslav
          Neotravuj trole hloupý.
  • Veskoslav
    Jo doteď si pamatuji, kdy jsme seděli jako kontroloři na MČr, co se ještě pořádalo v Brně na invexu a týpek se nám snažil vysvětlit, že on to WH fakt nepoužívá, že to byla náhoda, když 4krát zabil za sebou někoho přes zeď. A ani video mu nedávalo důvod i nadále tvrdit, že když někdo jde krokem (nic člověk neslyší) a on se zničehonic otočí a přes zeď dá ukázkovou ránu do hlavy, že to někomu začne být nápadné. Ale to je dávno a ještě u 1.6:)
    • Trisska
      Hm a co jako? *6*

      Mimochodem, máš teda dost otřesnej sloh. Musela sem si to přečíst třikrát, abych se v tom zmatku aspoň trochu vyznala a pochopila co tím chtěl básník říct...
      • Veskoslav
        Když jsi tak blbá.
        • SnakePlisken
          Si zabil! Díky moc, pobavil si mě! *1*
  • teoreticky to nezni spatne

    pokud kazdej pripad dostalo na posouzeni (napr) 5 nahodne vybranych soudcu a platilo by rozhodnuti vetsiny, tak je sance na zneuziti minimalni

    vyse trestu by se mela urcovat automaticky, souce by mel pouze rozhodnout o vine/nevine
    • myslim že nejlíp je udělanej tribunál v lolku..

      jsou při tom vyhodnocováni reportující i ti co rozhodujou (kdokoliv s 30lvl)
      pokud hráč reportuje neprávem tak se mu sníží priorita a pokud "soudce" škodí tak se mu taky nějak snižuje rating
      odsouzené a soudce nakonec asi kontroluje riot jestli tribunál rozhod správné a pak rozdává tresty
  • kubi-wan
    A kdo zlikviduje trolly ve zdejších diskuzích? *1*
    • Zavoláme JDho, ten to tu zabanuje i s redakcí *1*
      • JDho neznám, ale tvůj příspěvek mě pobavil :-)
        • SnakePlisken
          Ty neznáš JDho? Nejlepšího českého herního novináře? Tak to se styď!
    • By uz davno odtiahli doprec, ak by ich vsetci svorne ignorovali a nekrmili *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit