zavřít
...

Tvůrce Alone in the Dark připravuje survival horor 2Dark

Když Pavel s Honzou nedávno v retro gamesplayi hráli Little Big Adventure, přirozeně jsem v té souvislosti hledal informace o současných aktivitách Frédéricka Raynala, který má společně s kolegy na svědomí nejenom oba dva díly LBA, ale též Alone in the Dark. Wikipedia mě však zklamala nedostatkem aktuálních...
  • species tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zas nam to tu ty k*rvy mazou.....
    21.10.2014

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Vypadá to komicky, Edward Carnby (nebo kdo to je) vedoucí dětičky ze strašidelného domu... celé to vypadá no zatím nic moc.
    20.10.2014

reagovat

• Stormangels (inkognito)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Na tom obrázku je Castiel?
    20.10.2014

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hra se z toho třeba nakonec může vyklubat dobrá, problém je, že to zatím vizuálně rozhodně neohromí.
    20.10.2014

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 3 nesouhlasí
      2D... není přeci nejhorší ještě by to mohlo být rozpixelované... to už by bylo tak nějak nic moc.
      20.10.2014

reagovat

• species tiscali.cz
        2 souhlasí, 1 nesouhlasí
        2d je pecka, vetsina mych nejoblibenejsich her je 2d
        20.10.2014

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 1 nesouhlasí
          2D hry mi nevadí, můžou být dokonce zábavné vadí mi nebo jesi se to tak dáá říct že to je moderní a chytne se toho každý vlastně je to solidní tutovka. Nejsem sám ani nechci toto poselství rozšičovat jako negativní.

Tehdy tomu bylo jinak no, tedy jestli tehdy bylo tehdy někdy tehdy. Já si jen pamatuji hlavně Metal slug (supr článek v minulém Levelu) Contra tedy ještě nějaké dneska je to hodně byznys no.
          20.10.2014

reagovat

• species tiscali.cz
            1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Ja si pamatuju hlavne hry od westwoodu *utira slzu*
            20.10.2014

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Já myslím celkově. Prostě se mi nelíbí když jsou hry pro někoho dneska, jen takový ten snadný/rychlý zisk.

Jo aha, nevím proč ale ten název mi zněl adventurně takto samozřejmně jo no. Smůla tahle doba mě minula obloukem.
              20.10.2014 upraveno v 18:56

• Ježíš Kristus (inkognito)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Jacku, adventury?
              20.10.2014

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.145.95.149.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.