Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to nadějně. Takové Counter-SWAT4. Pokud tam budou nějaké pořádné taktické možnosti, tak to bude pecka. Online tituly ala SWAT4 žádné nejsou. Nic pro PainKilleristy, CODkaře a Countery. Teamová taktická hra která prověří váš skill, schopnost spolupracovat, rychle a správně se rozhodovat a hlavně myslet.
    • Díval ses na video z té bety? Jaké taktické možnosti jsi tam viděl? Já viděl jen frenetickou akci se zvláštními animacemi a pár bugy k dobru... jestliže mám hra vyjít zjara... nevím nevím, ale A.V.A. zůstane asi nedotčena *4*...
  • bože ta hra vypadá naprosto příšerně a gameplay nemá s cs1.6 nic společného
  • ALIENVIK
    cs 0.9 *15*
  • wtf? tohle ma snad neco spolecneho s cs1.6? co ten ming-wang spolecneho s tvurci? pucoval jim zachody ?!? tohle je vtip ne? vidim to na vetsi propadak jak cs:condition zero....
    • neblbni, máš tam vojáky padající z nebe a rovnou střílející, výbuchy, střílení z auta (kde jsem to jen viděl....že by CoD)... a vůbec strašně cool.
  • Uzasny, uplne z toho na me dychnul cs 1.6 v nejakym rainbow six modu. Nejen ze to vypada velmi podobne jako CS, ale ono se to hybe uplne stejne. Hruza des, prej nova hra... Aneb zachran se kdo muzes.
  • Dle traileru to vypada jakoby to chteli vydat pred min. 7mi lety... :l
    • Mínuskaři asi HOOOODNĚ nenároční hráči :) Jako sory ale když někdo seriózně nadhodí něco co vypadá jak z roku raz dva... Tak se citim asi jako hrac COD kerumu vydavaji DLC po jedné mape 20x domesice .) = totalni vysmech do ksichtu.
      Ja bych se stydel vypustit takovy trailer. Mozna ne pred nekolika lety ale ted? ... :)
      • No jo, Minecraft nebo Terraria jsou takové grafické pecky...
        • No jo tam by me vylozene nutilo se vyjadrovat o graficke strance .)
          • + kdyby bylo v titulku COD (nejsem zastance) myslim ze prave grafika by tady bylo hlavni tema :D o to vic funny to tu je :)
  • "pamatujete ještě?" ? No jo, když hraji několikrát týdně, špatně se zapomíná *1* . Ale až od 1.5, předtím mě to netáhlo.

    Jinak ta hra vypadá...nevím, nějak nezáživně. Neoriginálně. Ale chtělo by to nějakou novější hru, kde kulky nelítají vždy doprostřed, to jo.
  • Nuda, pomalé, nepřesné.
  • Trailer neukazuje mnoho, ale beta byla rozhodně super. Honičky v autech, vrtulníky, rukojmí atd. Vše bylo podáno nerealisticky, ale v takové míře, že to byla i zábava a hrálo se to dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit