Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    ...a proc ne na android/ios? tahle hra je na to jak delana. dny jsou idealni na chvilkove hrani. posouvani papiry na dotykove obrazovce by melo fungovat skvele atd.
  • To by mi udelalo radost. Co nevyjde na Vite pro me pomalu prestava existovat. PS3 prakticky uz nepoustim, o PC ani nemluve. I tu ps4, kterou jsem puvodne planoval koupit v unoru, koupim az kdo vi kdy. Vita je na hrani idealni.
    • frag.ment
      Tak teď už je mi konečně celkem jasné, pro jakou cílovou skupinu Vitu vytvořili.. Pro Jejdásky.. (jinak jsem hráč na konzoli i na PC, aby mě tu někdo neosočoval, že jsem PCfanboy).
      • Presne tak, pro nekonzumni hrace, kteri davaji prednost hratelnosti a moznosti hrat kdekoliv.
        • frag.ment
          Jako jedinec, který má potřebu hrát kdekoliv je asi právě ten nejkonzumější ne?
      • A preco osocujes ty? Tiez mam vsetky konzoly a mozem povedat ze viac ako 50% hrania stravim na Vite, tu nieje o com su tam proste skvele hry a super sa to hra. A aj ked si zapnem PS4 vacsinou drvim cez remote play na Vite najme Resogun.
        • Hold někomu stačí jednoduchost :D
  • LionelHutz
    Indie tvorbu fakt nemusím, ale tohle byla pecka.

    Bylo by fajn kdyby místo portu pracoval na nějakém dalším projektu, určitě by si získal (nejen) mojí pozornost, i když takový úspěch asi těžko zopakuje.
    • tohle bude uspesny na vite jak rambo na pc, dva prodany kusy, navic omylem *5*
      • Blbost, podivej se, jak se tam prodavala treba terraria nebo hotline miami.
        • dve akcni hry vs skorotextovka, ze by jackas(s)ek?
          • Vsechno to jsou kvalitni indie hry, ktere stavi na hratelnosti nikoliv na grafice. Muze-li "skorotextovka" uspet na pc, kde si mnozi hrci zakladaji na hi-end cpu a gpu, pak neni duvod si myslet, ze si nenajde sve publikum na vite, na ktere se indie tituly ocitaji v zebricku nejprodavanejsich her. Nebo ze bys byl troll?
            • celoush
              Zvykněte si, že někteří lidi tady jsou, nejen co se týče názorů na hry, úplně mimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit